Keystone logo

4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Nauki społeczne Studia regionalne i lokalne Amerykanistyka 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Nauki społeczne
  • Studia regionalne i lokalne
  • Amerykanistyka
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (4)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Nauki społeczne Studia regionalne i lokalne Amerykanistyka

Doktor filozofii może być kolejnym stopniem zaawansowania dla studentów podyplomowych zainteresowanych pogłębionym studiowaniem określonego obszaru. Prestiżowy stopień, może być wielkim osiągnięciem, aby zdobyć tytuł doktora, a jeden może pomóc ci wznieść się na szczyt swojej dziedziny.

Co to jest doktorat z amerykanistyki? Stopień ten koncentruje się na wielu różnych aspektach amerykańskiej kultury. Możesz uczyć się wielu amerykańskich historii, w tym historii sztuki. Możesz także wypełnić zajęcia, które nauczą Cię o amerykańskiej kulturze popularnej, literaturze, architekturze i innych elementach kulturowych oraz o tym, jak łączą się, aby kraj był wyjątkowy. Możesz skupić się na specjalizacji, takiej jak sztuka czy stosunki społeczne.

Poznanie historii i kultury może pomóc w lepszym zrozumieniu sztuki i literatury. Możesz być bardziej poinformowany o historycznym znaczeniu amerykańskich tradycji i zabytków, dzięki czemu podróże będą bardziej ekscytujące. Historycznie myślenie może pomóc w podejmowaniu mądrych decyzji w bieżącym życiu.

Ukończenie wszystkich kursów w celu uzyskania stopnia może kosztować różne kwoty z jednej szkoły do ​​drugiej. Ukończenie niektórych zajęć online może mieć duży wpływ na to, ile będzie kosztować całkowity zarobek.

Posiadając dyplom z amerykańskich studiów, możesz być przygotowany na kwalifikacje do wielu różnych zawodów. Możesz pracować w muzeum jako kurator lub na uniwersytecie jako profesor i badacz. Możesz również zostać nauczycielem historii szkoły podstawowej lub średniej. W zależności od tego, na czym koncentruje się twoje studia, ten wszechstronny stopień może nawet zapewnić ci status historyka, urbanisty, bibliotekarza lub analityka polityki publicznej.

Istnieje wiele szkół oferujących programy do zdobycia tytułu doktora w dziedzinie amerykanistyki. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.