Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Administracja 2023

4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Administracja 2023

Przegląd

Stopień doktora jest najwyższy stopień naukowy można odbierać i może odróżnia cię od innych w swojej dziedzinie kariery. Zdobywając doktorat wymaga zaawansowanych badań i zajęć poza poziomie mistrza, i to zazwyczaj wymaga pracy doktorskiej lub tezę, że należy przedstawić i bronił się przed do krzesła wydziałów i innych liderów akademickich w celu uzyskania stopnia.

Co to jest doktor Administracji? Lekarz Administracji jest zaawansowanym stopniu, że można zdobyć w około trzech do czterech lat w pełnym wymiarze. Studenci muszą już zdobył tytuł licencjata 'ów i stopień magistra w podobnym zakresie w celu prowadzenia ich doktorat z administracji. Studenci, którzy realizują tego zysku stopniu cenne informacje dotyczące koncepcji przywództwa i praktyk, badań i wdrażania polityki publicznej, a oni są w stanie opracować rozwiązania kwestii podczas przyjmowania praktyczne edukacji w swojej dziedzinie.

Zdobywając tytuł doktora może być bardzo korzystne dla absolwentów, jak otwiera je na wyższy potencjał zarobkowy, pozwala osobom znaleźć specjalistyczne wyborów zawodowych w wybranym kierunku studiów, i daje studentom niezbędnych informacji, których potrzebują, aby coś zmienić w świecie.

Koszt zarobić stopień doktora mogą się różnić dla każdego ucznia. Przed rozpoczęciem swojego programu, uczniowie są zachęcani do badań i komunikować się bezpośrednio z ich przyszłej szkoły w celu zrozumienia zobowiązań finansowych związanych z zdobywając ich zaawansowanym stopniu.

Osoby, które otrzymały doktorat w administracji mają szeroki wachlarz możliwości kariery dla nich dostępne, a ich zaawansowany stopień sprawia, że ​​są bardzo cenne w miejscu pracy.Absolwenci z dyplomem doktorskim administracji mogą wybrać się do wejścia na rynek pracy, jak profesorowie uczelni, doradców politycznych, menedżerów non-profit lub dyrektorów publicznych, lub mogą one wybrać do pracy w prywatnych konsultantów dla firm lub korporacji.

Jeśli jesteś zainteresowany zarabiać Doctor Administracji, możesz zacząć od razu. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Studia administracyjne
  • Administracja
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne (4)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania