Keystone logo

6 Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji Programy w Edukacja Wykształcenie ogólne 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji
 • Edukacja
 • Wykształcenie ogólne
Kierunki studiów
 • Edukacja (6)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji Programy w Edukacja Wykształcenie ogólne

  Doktor Edukacji jest opartym na badaniach tytułem doktora, podobnym do doktora filozofii, ale koncentruje się na dziedzinie edukacji. Ponieważ jest to zaawansowana nagroda akademicka, studenci mogą potrzebować tytułu magistra lub licencjata, zanim zostaną przyjęci do programu.

  Czym jest doktor edukacji w zakresie edukacji ogólnej? Jest to stopień doktora, którego celem jest dostarczenie naukowcom szerokich, koncepcyjnych ram obejmujących przywództwo i teorię potrzebną w placówkach edukacyjnych. Kursy podstawowe w tego typu programach mogą być różne na każdej uczelni. Niektóre mogą być podobne do analizy polityki w edukacji, statystyki stosowane w badaniach, technologiach i instytucjach edukacyjnych, proces zarządzania wiedzą w edukacji i teoretyczne podstawy środowisk edukacyjnych. Wiele programów doktoratu włącza dysertacje, wykłady i projekty do programu nauczania.

  Ten stopień może przygotować uczniów do roli lidera w środowisku akademickim dzięki lepszej znajomości zarządzania, innowacji i komunikacji. Niektóre z tych nabytych umiejętności, takich jak komunikacja, mogą nawet poprawić prywatne życie studentów.

  Koszt doktora edukacji może zależeć od długości programu i lokalizacji szkoły. Większość stopni doktora trwa średnio trzy lata. Wnioskodawcy, którzy chcą dokładnego oszacowania ceny, mogą potrzebować więcej badań.

  Większość studentów, którzy zapisali się do programu Doktor Edukacji, jest zainteresowana pracą w dziedzinie edukacji. Z tego powodu większość absolwentów przechodzi na koordynatorów szkolenia, dyrektorów szkół, administratorów edukacji, kuratorów, profesorów uniwersyteckich lub badaczy edukacyjnych. Oczywiście niektórzy uczniowie mogą korzystać z tego wykształcenia i umiejętności, które można przenieść, aby rozpocząć pracę w korporacjach, instytucjach rządowych lub organizacjach non-profit.

  Gdzie możesz wziąć Doktora Edukacji? Ten wysoki poziom może być oferowany na uniwersytetach na całym świecie. Niektóre szkoły mogą nawet prowadzić kursy online, co oznacza, że ​​możesz zdobyć dyplom w zaciszu własnego domu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.