Keystone logo

2 Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji Programy w Edukacja Szkolnictwo wyższe 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji
 • Edukacja
 • Szkolnictwo wyższe
Kierunki studiów
 • Edukacja (2)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji Programy w Edukacja Szkolnictwo wyższe

  Naukowcy, którzy ukończyli już studia magisterskie w zakresie edukacji, mogą chcieć kontynuować naukę za pośrednictwem Doktora Edukacji. Ten stopień doktorancki często opiera się na badaniach. Przeciętny uczeń kończy ten rodzaj programu w ciągu trzech lat.

  Co to jest Doktor Edukacji w Szkolnictwie Wyższym? Ten stopień doktora przygotowuje studentów do znaczącej kariery w instytucjach akademickich, takich jak uniwersytety, szkoły zawodowe i uczelnie. Uczestnicy często podejmują się projektów badawczych, aby dowiedzieć się więcej o politykach, teoriach i metodach potrzebnych w szkolnictwie wyższym. Wymagane kursy dla tego programu doktoranckiego nie są takie same na każdym uniwersytecie, ale mogą obejmować politykę i finanse w szkolnictwie wyższym, organizacje uczelni wyższych, historię szkolnictwa wyższego, szkolnictwo wyższe i dorosłych uczących się, a także planowanie strategiczne i efektywność instytucjonalną.

  Ta dziedzina nauki przygotowuje studentów do zmiany w instytucjach szkolnictwa wyższego. Buduje umiejętności rozwiązywania problemów, znajomość sprawiedliwości społecznej i umiejętności komunikacyjne. Uczeni mogą wykorzystać te nowe umiejętności i wiedzę, aby pomóc im osiągnąć sukces we wszystkich aspektach życia.

  Koszty Doktora Edukacji mogą się różnić w zależności od szkoły. Tematyka, rodzaj kursu i lokalizacja szkoły mogą odgrywać rolę w nauczaniu. Wnioskodawcy mogą uzyskać więcej informacji bezpośrednio od uczelni, do której chcą uczęszczać.

  Studenci, którzy ukończyli program doktora edukacji w szkolnictwie wyższym, są często gotowi, aby przejść do znaczącej kariery w szkołach wyższych. Niektórzy absolwenci mogą objąć stanowiska prezesów uniwersytetów, dyrektorów rozwoju wydziałów, naukowców zajmujących się szkolnictwem wyższym, polityków, administratorów klinicznych i doradców akademickich. Dokładne możliwości kariery dostępne dla uczestników mogą być podyktowane ich zainteresowaniami, wykształceniem i doświadczeniami.

  Doktor Edukacji może być dostępny w szkołach na całym świecie. Możesz nawet znaleźć programy online. Uzyskanie większej ilości informacji jest łatwe. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.