Keystone logo

53 Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji Programy w Edukacja 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji
  • Edukacja
Kierunki studiów
  • Edukacja (53)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie w dziedzinie edukacji Programy w Edukacja

Gdy uczniowie chcą uzyskać wyższe wykształcenie w dziedzinie edukacji, mogą zapisać się do programu Doktor Edukacji. Często realizacja tego rodzaju programu trwa trzy lata.

Co to jest Doktor Edukacji w Edukacji? Jest to program wysokiego szczebla, koncentrujący się na metodach, narzędziach uczenia się i polityce związanej z edukacją. Studenci mogą być w stanie skupić się na edukacji podstawowej, średniej lub policealnej, lub program może przyjrzeć się ogólnie wszystkim poziomom szkolnym. Podobnie jak inne stopnie doktoranckie, program ten może zawierać wykłady, dyskusje, warsztaty i projekty badawcze w programie nauczania. Dokładne wymagane kursy mogą być podobne do zagadnień i trendów w edukacji, projektowaniu i metodologii badań, analizie polityki w edukacji i podstawach środowiska uczenia się.

Podjęcie wysokiego poziomu kształcenia może przygotować absolwentów do pełnienia wiodącej roli w środowisku akademickim. Uczniowie mogą doskonalić umiejętność rozwiązywania problemów twórczych, komunikacyjnych i przywódczych. Chociaż umiejętności te mogą prowadzić do wyższej początkowej pensji, mogą również wpływać na to, w jaki sposób uczestnicy wchodzą w interakcję ze swoimi bliskimi.

Koszt doktoratu nie jest taki sam w każdej instytucji. W rzeczywistości koszt może zależeć od szkoły, lokalizacji, programu i kursów. Wnioskodawcy mogą uzyskać lepszy obraz kosztów, kontaktując się z uniwersytetem.

Doktor Edukacji w Edukacji może przygotować studentów do wielu zawodów. Podczas gdy niektórzy absolwenci wchodzą do branży edukacyjnej jako dyrektorzy, administratorzy, badacze lub konsultanci, inni mogą wybrać inną trasę. Na przykład uczniowie mogą wykorzystywać swoje umiejętności do przeniesienia, aby stać się decydentami, biznesmenami lub doradcami. Dokładne dostępne możliwości mogą zależeć od wcześniejszego wykształcenia i przygotowania zawodowego uczniów.

Wiele uniwersytetów i szkół na całym świecie oferuje programy doktoranckie. Możesz znaleźć lokalną szkołę o odpowiednim stopniu lub zapisać się do programu online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.