Keystone logo

24 Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Szwajcaria dla 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
 • Szwajcaria
Kierunki studiów
  Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Szwajcaria

  Mających na celu opracowanie analityczne, zdolności badawczych i edukacyjnych w kandydatów, którzy już posiadają dyplom MBA, studiów magisterskich lub innych związanych z biznesem magisterskie 's, Doctor of Business Administration (DBA) jest osiągnięcie capstone otwierając drzwi do stanowisk kierowniczych lub profesury zwyczajnych na uniwersytetach. DBA programy są dostępne w niepełnym wymiarze czasu lub pełnym wymiarze czasu pracy na uczelniach i szkołach biznesu w Szwajcarii. Stąd niektórzy specjaliści pracujący znajdzie są w stanie dalej pracować i realizować DBA w tym samym czasie w Szwajcarii.

  Jednym z kluczowych elementów programu DBA jest rozprawa lub dyplomowy. Niezależne badanie pomaga DBA kandydaci na uniwersytetach w Szwajcarii rozwijać wiedzę zawodową poprzez badania i analizy istotnych zagadnień teoretycznych lub praktycznych koncepcji.Przykłady niektórych DBA dziedzinach badań mogą obejmować wpływu społecznego zarządzania, biznesu międzynarodowego, marketingu, przedsiębiorczości, zarządzania łańcuchem dostaw, przywództwo czy globalizacja. Oprócz projektu badawczego, DBA studentów w Szwajcarii weźmie również udział w seminariach i warsztatach, dając więcej możliwości przedłużenia przywództwa, podejmowania decyzji i umiejętności zarządzania.

  Możesz poprosić o więcej informacji z uniwersytetów w Szwajcarii, z zaledwie dwóch kliknięć za pomocą poniższych linków. Jeśli może być zainteresowany w zastosowaniu do DBA programu na uczelni lub w szkole biznesu w Szwajcarii, po prostu kliknij i przeczytaj więcej.