Keystone logo

3 Nauka na odległość Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Studia z zarządzania Studia menedżerskie 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
  • Studia z zarządzania
  • Studia menedżerskie
  • Nauka na odległość
Kierunki studiów
  • Studia z zarządzania (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Nauka na odległość Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Studia z zarządzania Studia menedżerskie

&nbsp

Wielu menedżerów średniej wielkości i starszych uważa, że ​​w pewnym momencie swojej kariery potrzebują specjalistycznej wiedzy, aby przejść do następnego poziomu. Programy wykonawcze często mają na celu zapewnienie dostępu do istotnych informacji biznesowych niezbędnych do awansu.

Doktorat of Business Administration jest zarobione dzięki wysokim poziomie i oparte na badaniach koncentruje się na programie akademickim niezbędnej wiedzy wymaganej do elitarnych kariery akademickiej lub konsultingowych. Programy są często składa się z teorii biznesu, Projektowanie badań oraz zajęć Rozwoju Zawodowego oprócz niezależnych badań.

Nauka online lub nauka na odległość odnosi się do wykorzystania mediów elektronicznych oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Dzięki nauce online można uzyskać dostęp do edukacji w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca z dostępnym łączem internetowym.