Keystone logo

2 Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Singapur dla 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Popular study format

Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Singapur

Zaprojektowany dla profesjonalistów z doświadczeniem oraz MBA lub Magister innych związanych z działalnością gospodarczą magisterskie 's, Doctor of Business Administration (DBA) dalej rozwija analityczne, badawcze i edukacyjne umiejętności. DBA stopnia z uniwersytetu w Singapurze może poprawić profesjonalny 's szanse na osiągnięcie pozycji lidera lub rolę wykonawczą w firmie, lub zezwolić na okaziciela mają zostać przyznane nauczanie pozycji kadencji na uniwersytecie.

DBA Studenci na uniwersytetach w Singapurze będzie wybrać się specjalizować w dziedzinie działalności gospodarczej, takich jak księgowość, systemy informacyjne, finansów, marketingu, biznesu międzynarodowego, strategii, zarządzania, organizacji i zarządzania operacjami. Oprócz kilku możliwych zajęć, DBA kandydaci na uczelniach i szkołach biznesu w Singapurze podjąć ważną niezależny projekt badawczy o wysokim poziomie interakcji z wydziału w programie.DBA programy w szkołach w Singapurze zazwyczaj trwać cztery do pięciu lat, a pod koniec tego okresu kandydat musi bronić pracy doktorskiej swojego, lub praca naukowa, przed panelem wydziału na uniwersytecie.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tym, jak można zastosować do programu w DBA uniwersytetu lub szkoły biznesu w Singapurze, po prostu przewinąć w dół, aby przeczytać więcej. Możesz poprosić o więcej informacji z uniwersytetów w ciągu zaledwie dwóch kliknięć za pomocą poniższych linków.