Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Berlin, Niemcy 2023

1 Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Berlin, Niemcy 2023

Przegląd

Stworzone dla doświadczonych profesjonalistów z poprzednich podyplomowe stopni, Doctor of Business Administration (DBA) programy rozwijania analitycznych, badawczych i edukacyjnych umiejętności u kandydatów. DBA stopni z uniwersytetów i szkół biznesu w Niemczech, są szczególnie przydatne dla kandydatów, którzy chcą, aby przejść do przywództwa i roli zarządu w ich towarzystwie, lub dla tych, którzy chcą uczyć się na uniwersytecie.

Podejmowane zarówno jako zobowiązania w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu, DBA programy studiów są trudne, rygorystyczne i wymagają wysokiego poziomu niezależnego motywacji. Wynik 03:57 latach pracy na DBA badań na uniwersytecie w Niemczech będzie oparte na badaniach rozprawa, lub praca, które kandydat musi bronić przed panelu w szkole biznesu.DBA badania są czasami przeprowadzane na kandydata 's bieżący spółki w celu realizacji poszczególnych, istotnych tematów i zagadnień w tym biznesie. Inne, bardziej teoretyczne tematy prac DBA wybrane przez kandydatów na uniwersytetach w Niemczech może odnosić się do istotnych zagadnień, takich jak przywództwo, przedsiębiorczości, odpowiedzialności społecznej, globalizacja, zarządzania społecznego oddziaływania, finansów międzynarodowych i innych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości osiągnięcia DBA w szkole uczelni lub firmy w Niemczech, przewiń w dół i kliknij, aby dowiedzieć się więcej, poniżej.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
  • Niemcy
  • Berlin
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania