Keystone logo

1 Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Kanada dla 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
 • Kanada
Kierunki studiów
  Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Kanada

  DBA lub Doctor of Business Administration, jest podyplomowe, studia doktoranckie przeznaczone dla profesjonalistów z doświadczeniem w swojej dziedzinie, a także mistrz 's w biznes dyscypliny akademickiej związanej. Niezależnie od tego, aby zwiększyć jedną zdolność 's do podjęcia lub roli przywództwa w firmie wykonawczej lub w przygotowaniu do nauczania na uniwersytecie, DBA z uniwersytetu w Kanadzie jest nagradzanie edukacyjnych zaangażowanie. DBA Program w instytucji szkolnictwa wyższego w Kanadzie będzie rozwijać kandydatom 'analitycznych, badań i umiejętności dydaktyczne.

  DBA kandydaci na uczelniach i szkołach biznesu w Kanadzie musi już posiadać MBA, studiów w zakresie działalności związanej lub odpowiednik Master 's stopnia. Kluczowym elementem programu DBA jest oparte na badaniach rozprawa, która może wyciągnąć z dowolnej liczby pól biznesowych.DBA kandydaci na uniwersytetach w Kanadzie normalnie wybrać temat badawczy, który odnosi się do ich interesów zawodowych, doświadczenia lub dostępu. W szkołach biznesu w Kanadzie, niektóre udane dziedziny akademickiej koncentracji DBA kandydaci badane w ostatnich latach m.in. społecznej odpowiedzialności, biznes międzynarodowy, globalizacja, etyki, zarządzania łańcuchem dostaw, przedsiębiorczości, zarządzania społecznego wpływu lub przywództwa.

  Jeśli posiadasz podyplomowe dyplom w dziedzinie pokrewnej i chciałby realizować Doctor of Business Administration (DBA) w szkole, uczelni lub firmy w Kanadzie, przewiń w dół, aby przeczytać więcej już dziś!