Keystone logo

1 Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Niderlandy dla 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
Kierunki studiów
  Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Popular degree type

  Popular study format

  Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Niderlandy

  Doctor of Business Administration lub dBA) z uczelni lub szkoły biznesu w Holandii jest idealnie dopasowany do doświadczonego profesjonalisty biznesu, który już posiada dyplom MBA, MSc lub porównywalne magisterskie 's. DBA Programy na businss szkół w Holandii mają na celu rozwijanie kandydatom 'analityczne, badania i komunikatywność. Stopni DBA są cennymi akademickich poświadczenia dla profesjonalistów, którzy szukają promocji na wyższy przywództwa lub stanowiska zarządu w ich towarzystwie, lub dla tych, którzy chcą uczyć się na poziomie uniwersyteckim.

  Zazwyczaj wymaga około cztery lata, praca stopnia DBA może być skonstruowane na pełen etat lub w niepełnym wymiarze czasu harmonogramu. DBA kandydaci na uniwersytetach w Holandii realizacji projektów badawczych, które dotyczą jednego z szerokiej gamy teoretycznych i praktycznych zagadnień związanych z biznesu i zarządzania.Poprzez prowadzenie badań kandydaci DBA rozwijać wiedzę zawodową, która może poinformować praktyk biznesowych w ich obecnej firmie i przyszłych przedsięwzięć. W trakcie trwania projektu badawczego DBA, wydział na uniwersytecie w Holandii będzie angażować się w wysokim poziomie profesor-uczestnika komunikacji.

  Przewiń w dół, aby przeczytać więcej o DBA programów w uczelniach i szkołach biznesu w Holandii, i, aby uzyskać więcej informacji od szkół, już dziś!