Keystone logo

17 Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Francja dla 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
  • Francja
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (1)
  • Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Francja

Mających na celu rozwój, badania naukowe i analityczne umiejętności nauczania w doświadczonych specjalistów z poprzednich stopni podyplomowych, Doctor of Business Administration (DBA) stopnie są idealnym rozwiązaniem dla kandydatów, którzy poszukują stanowiska kierownicze lub chęci do nauczania na poziomie uniwersyteckim. Uniwersytety i szkoły biznesu we Francji szukać, aby DBA programy dostępne dla większości kandydatów, oferując możliwość ukończenia DBA w niepełnym wymiarze czasu lub online.

Kandydaci do DBA programów w uczelniach i szkołach biznesu we Francji muszą już pomyślnie ukończyli MBA, studiów lub porównywalnego okołobiznesowych magisterskie 's, chyba że postanowi inaczej przyjęć. W ramach programu na DBA uniwersytetu lub szkoły biznesu we Francji, kandydaci powinni zakończyć projekt badawczy, spędzając trzy do czterech lat lub dłużej na tej rozprawie.DBA tematy prac, które były popularne wśród kandydatów we Francji m.in. globalizacja, społecznej odpowiedzialności biznesu, etyki, finansów międzynarodowych, przedsiębiorczość, przywództwo i inne. Po zakończeniu projektu badawczego DBA, praca musi być przedstawiona i bronił przed panelem na uniwersytecie we Francji.

Przewiń w dół, aby przeczytać więcej o tym, jak można ubiegać się o DBA w akredytowanych uczelni lub szkoły biznesu we Francji.