Keystone logo

0 Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA)
  • Ekonomika
  • Finanse
Kierunki studiów
  • Ekonomika (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Żaden program nie spełnia kryteriów wyszukiwania. Doprecyzuj filtry.

Clear filters

Studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania (DBA) Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe

DBA (Doctor of Business Administration) to zaawansowany kurs z badania, które jest otwarte dla absolwentów programu magistra, którzy mogą wykazać pewien poziom biegłości w swojej dziedzinie nauki. W wielu przypadkach, przyszli studenci muszą mieć kilka lat doświadczenia zawodowego, w celu zakwalifikowania się do przyjęcia do programu.

Co to ​​jest DBA finansów? Program ten przeznaczony jest na ogół dla tych profesjonalistów, którzy mogą dodać do swoich doświadczeń środowisk naukowych. Kandydaci do programu często szukają profesjonalnych możliwości awansu lub dostępu do kierowniczych stanowisk kierowniczych. Obszary specjalizacji obejmują badanie praktyk rachunkowości lub przedsiębiorczości. Programy z naciskiem na finanse przygotowanie uczniów do konfrontacji z wyzwaniami finansowymi z zaawansowanych koncepcji i narzędzi.

Istnieje wiele korzyści, do realizacji zaawansowanych stopnia jak DBA w finansach. Absolwenci korzystać z dostępu do lukratywnych możliwości kariery i wpływowych. Stopni doktora mogła również otworzyć drzwi do możliwości pracy w skali globalnej. Zaawansowane pozycji stopnia absolwenci wpływać na innych w swojej dziedzinie.

&nbsp

Koszty związane z udziałem w programie doktoranckich różnić od szkoły do szkoły. Jak każda szkoła administruje własny program, przyszli studenci powinni skontaktować się z poszczególnych szkół w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat nauki i związanych z nią opłat.

Program DBA przygotowuje absolwentów do sukcesu na stanowiskach kierowniczych poprzez rozszerzenie wiedzy i poprawa znajomości bezpośrednich globalnych aplikacji biznesowych.Absolwenci mogą znaleźć oferty pracy z przedsiębiorstw i instytucji finansowych, agencji rządowych i prywatnych, firm konsultingowych, instytucji akademickich. Absolwenci są w stanie zrealizować złożone projekty finansowe i pracy na rynkach finansowych.

&nbsp

Studentów, którzy są zainteresowani uczestnictwem w DBA w programie Finanse muszą wykazywać pewien poziom sukcesu w swojej dziedzinie. W celu zakwalifikowania się do studiów doktoranckich, wnioskodawcy muszą mieć tytuł magistra i determinację, aby odnieść sukces. Aby zacząć, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.