Keystone logo
Włochy

Najlepsze uniwersytety dla doktorat Programy w Włochy 2023

Liczba instytucji: 219
  • Bologna, Włochy
  • Trondheim, Norwegia

  EIT RawMaterials Academy - RaMES oferuje studentom unikalną możliwość nauki w dynamicznym środowisku, skupiając się na rzeczywistych wyzwaniach. Przyznawany przez EIT (Europejski Instytut Innowacji i Technologii), organ Unii Europejskiej, EIT Label jest certyfikatem jakości, który jest przyznawany tylko doskonałym programom edukacyjnym na poziomie magisterskim i doktoranckim.

  • Poitiers, Francja
  • Iași, Rumunia
  • + 5 jeszcze

  Europejski Kampus Uniwersytetów Miejskich (EC2U) jest wielokulturowym i wielojęzycznym sojuszem składającym się z siedmiu od dawna działających, prowadzących edukację i badania naukowe, zaangażowanych lokalnie i globalnie uniwersytetów z czterech różnych regionów Unii Europejskiej: Uniwersytetu w Coimbrze, Uniwersytetu w Iași, Uniwersytetu w Jenie, Uniwersytetu w Pawii, Uniwersytetu w Poitiers (koordynatora), Uniwersytetu w Salamance i Uniwersytetu w Turku. Ambicją Sojuszu jest stworzenie innowacyjnej przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ mobilności pomiędzy siedmioma uczelniami i miastami stowarzyszonymi.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Rome, Włochy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rome, Włochy

  Europejski Instytut Innowacji dla Zrównoważonego Rozwoju (EIIS) jest firmą akademicką, która projektuje innowacyjne rozwiązania dla firm, środowisk akademickich, instytucji i przedsiębiorców w celu ułatwienia i wspierania innowacji dla zrównoważonego rozwoju. W EIIS ludzie łączą się, aby osiągnąć zrównoważony rozwój środowiskowy, społeczny i ekonomiczny poprzez edukację, badania, ciągłe eksperymenty. W EIIS nie ma profesorów ani studentów, są tylko ludzie zainteresowani tym, aby uczenie się nie było już wynikiem pasywnego procesu, ale angażującą aktywnością zdefiniowaną przez ciągłą interakcję.

  • Milan, Włochy
  • Cremona, Włochy
  • + 2 jeszcze

  Studenci i absolwenci Università Cattolica czują się szczęśliwi, że są częścią największego prywatnego uniwersytetu w Europie. Charakteryzuje się silnym zaangażowaniem w świadczenie dedykowanych usług dla studentów i jego uznaną jakością akademicką. Studiowanie na Cattolica oznacza studiowanie w międzynarodowym kontekście, z ponad 160 różnymi narodowościami w naszych czterech kampusach, ale włoskim w sercu. To, co naprawdę wyróżnia nasz Uniwersytet, to różnorodność kampusu i nieskończone możliwości, ułatwiające nawiązywanie kontaktów i możliwości kariery w oparciu o lokalizację naszych pięciu kampusów w Mediolanie, Brescii, Piacenzy, Cremonie i Rzymie.

  • Rome, Włochy

  Roma Tre University to młoda uczelnia myśląca o młodych ludziach. Założona w 1992 roku, szybko się rozwinęła zarówno pod względem liczby studentów, jak i oferowanych kursów. Zdobyła znakomitą ocenę w najważniejszych rankingach akademickich, zwłaszcza wśród młodszych uczelni. Roma Tre University jest podzielony na 13 wydziałów oferujących stopnie licencjackie i magisterskie, kursy podyplomowe i zaawansowane, doktoraty i szkoły specjalistyczne.

  • Neuchâtel, Szwajcaria
  • Leicester, Wielka Brytania
  • + 1 jeszcze

  CIES – International Centre for Sports Studies, jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Została utworzona w 1995 roku jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA), Uniwersytetem w Neuchâtel oraz miastem i stanem Neuchatel.

  • Rome, Włochy

  Eastwest European Institute jest niezależną organizacją specjalizującą się w analizach geopolitycznych, organizacji wydarzeń naukowych i projektów szkoleniowych zorientowanych na sprawy międzynarodowe i dynamikę globalną, dla studentów i profesjonalistów.

  • Rome, Włochy

  La Business School MELIUSform eroga, dal 1996, Executive Master, Master Specialistici i Corsi Specializzazione w następujących obszarach: Finanse i Controllo, Human Resources, Lex & Tax, Marketing, Innovation Management & Digital Transformation, Sanità, Business Management.

  • Viterbo, Włochy

  University of Tuscia (UNITUS) ogłasza publiczną selekcję w celu przyjęcia studentów z zagranicy na międzynarodowe kursy drugiego stopnia (2 lata studiów magisterskich) w roku akademickim 2022/2023. Uczelnia przydzieli 59 stypendiów najbardziej zasłużonym studentom spoza Włoch zapisującym się po raz pierwszy na uniwersytet włoski, pokrywając większość kosztów wyjazdu, w tym opłaty uniwersyteckie.

  • London, Wielka Brytania
  • Ragusa, Włochy
  • + 1 jeszcze

  Auream Phoenix University for Women (APUW) jest pierwszą prywatną, międzynarodową, kształceniem na odległość, specjalnie zbudowaną uczelnią poświęconą wyłącznie edukacji kobiet. APUW pozwala każdej kobiecie zaangażowanej w pracę i rodzinę studiować i realizować cele akademickie pozostając w komfortowym środowisku własnego domu. Nasza uczelnia zwraca się do kobiet liderek o zwycięskim sposobie myślenia, kobiet o żywych, dynamicznych osobowościach, niezależnych myślicieli i kobiet, które są świadome tego, że są punktami odniesienia w swojej społeczności. Naszym głównym celem jest testowanie umiejętności i kompetencji do certyfikacji akademickiej. Programy studiów dla kobiet w Aurea Phoenix University są opracowane w oparciu o metodę APEL (Accreditation Prior Experiential Learning), aby zapewnić aktywnym pracującym kobietom, posiadającym co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, szansę na zdobycie dyplomu bez zaniedbywania swoich rodzin.

  • Milan, Włochy

  Bicocca to młody uniwersytet, który połączy Cię ze studentami z całego świata. Nie będziesz tu tylko studentem. Będziesz członkiem globalnej społeczności. Od momentu powstania, Uniwersytet Milano-Bicocca sięgnął poza swoje granice wchodząc w różne porozumienia z uniwersytetami europejskimi i pozaeuropejskimi.

  • London, Wielka Brytania
  • Helsinki, Finlandia
  • + 5 jeszcze

  Programy EIT Digital Summer School są otwarte dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, młodych profesjonalistów i innych osób, które chcą głęboko zanurzyć się w powstających technologiach cyfrowych, dowiedzieć się, jak przekształcić technologię w biznes, a ostatecznie uruchomić startupy deep-tech. Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich tech EU. Zdobądź praktyczne doświadczenie poprzez przypadki firmowe, pracę nad projektem i współpracę. Konkurencyjne cenowo czesne. Baw się dobrze spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!

  • Verona, Włochy

  University of Verona dąży do doskonałości w nauczaniu, badaniach i innowacjach. Ma 22 000 studentów i 1500 pracowników, w tym wykładowców, naukowców, personel techniczny i administracyjny, którzy pracują nad ciągłym ulepszaniem i rozwojem uniwersytetu. Przyszłościowo myśląca instytucja, która nieustannie stara się wzmacniać związek między swoimi programami studiów a rzeczywistym światem pracy, głównym celem uniwersytetu na najbliższą przyszłość jest stopniowe stawanie się bardziej przyjaznym i dostosowanym do potrzeb studentów.