Keystone logo
Szwajcaria

Najlepsze uniwersytety dla doktorat Programy w Szwajcaria 2023

Liczba instytucji: 122
  • Windisch, Szwajcaria

  Masterstudio Design w Instytucie Współczesnych Praktyk Projektowych (ICDP) składa się z trzech pracowni: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Każde studio koncentruje się na dyscyplinach. Ponadto dyskurs badawczy ICDP koncentruje się na integracji cyfrowej, kulturach projektowych i projektowaniu obiegowym i jest odzwierciedlany i komunikowany wielowymiarowo. Podstawą naszych badań stosowanych i prac projektowych jest termin projektowy „Advanced Design”. Zamiast obecnej ekonomicznej praktyki maksymalizacji, przyjmujemy rolę ekstrapreneura w nauczaniu i projektowaniu, co oznacza współpracę i działanie systemowe: Omawiane i dalej rozwijane są aktualne problemy dotyczące globalnych kryzysów, zmian klimatycznych i nierówności społecznych. Zrównoważony rozwój i ekologia, inkluzja i technologia, interakcja i materialność to dziedziny, w których kwestionowana jest rola designu i definiowane są nowe wizje współistnienia ludzi i działalności gospodarczej. Masterstudio Design oferuje dogłębne szkolenie w zakresie profesjonalnej, zorientowanej na przyszłość praktyki projektowej i badań stosowanych. Odpowiednie pytania badawcze są identyfikowane i definiowane, opracowywane są odpowiednie i złożone procesy projektowe, opracowywane i wdrażane są projekty. Komunikacja, zarządzanie projektami, interdyscyplinarna i zorientowana na badania praca zespołowa są elementami szkolenia.

  • Madrid, Hiszpania
  • Amsterdam, Niderlandy
  • + 8 jeszcze

  IE University jest dla studentów, dla których nauka jest sposobem na życie. Zapewniamy wspierającą społeczność, w której studenci i wykładowcy współpracują ze sobą w procesie uczenia się. IE University ma spersonalizowaną, skoncentrowaną na studentach społeczność z bogatą różnorodnością osób, pomysłów i podejść. Każdego roku na jego kampusie reprezentowanych jest ponad 130 narodowości, a ponad 75% studentów pochodzi spoza Hiszpanii. IE University jest uznawany na całym świecie i przez najbardziej prestiżowe stowarzyszenia za wysoką jakość nauczania. Dzięki innowacyjnej wizji, duchowi przedsiębiorczości i skupieniu się na naukach humanistycznych i rygorze akademickim, IE University jest zaangażowany w kształcenie profesjonalistów, którzy zmienią społeczeństwo. Nasze podejście do nauki oparte na praktyce zaczyna się w klasie i jest kontynuowane na całym świecie, przygotowując naszych uczniów do zostania międzynarodowymi profesjonalistami. Jeśli chcesz inspirującej i pełnej wyzwań edukacji, która ukształtuje to, kim jesteś i kim się staniesz, IE University poszerzy twoje horyzonty, połączy cię ze światem i poprowadzi na wyjątkowej ścieżce potrzebnej do osiągnięcia twoich celów.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Zürich, Szwajcaria

  Swiss School of Business Research oferuje doskonałość akademicką ze szwajcarską jakością naszym studentom ubiegającym się z całego świata o uzyskanie innowacyjnych stopni licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Zapewniamy liczne korzyści i możliwości wzrostu i rozwoju w dynamicznym międzynarodowym środowisku, w którym uczniowie mogą świętować międzykulturową różnorodność i innowacyjne style nauczania.

  • Neuchâtel, Szwajcaria
  • Leicester, Wielka Brytania
  • + 1 jeszcze

  CIES – International Centre for Sports Studies, jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Została utworzona w 1995 roku jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA), Uniwersytetem w Neuchâtel oraz miastem i stanem Neuchatel.

  • Brig, Szwajcaria

  Swiss Distance University of Applied Sciences (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) jest uznaną w całym kraju uczelnią. Od 1998 roku oferuje studia niestacjonarne licencjackie i magisterskie oraz programy kształcenia ustawicznego. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu na odległość, jest wiodącym uniwersytetem e-learningowym w Szwajcarii i jest alternatywą dla studentów, którzy chcą połączyć pracę, rodzinę i naukę.

  • Port-Valais, Szwajcaria
  • Brig, Szwajcaria

  Jesteśmy uważani za najlepszą szwajcarską szkołę kulinarną i jedną z najlepszych na świecie dzięki naszemu wszechstronnemu programowi, który łączy najwyżej ocenianą edukację kulinarną z praktyczną teorią biznesu. Rozwijaj swój talent, podsycaj ciekawość i buduj solidne podstawy do odniesienia sukcesu w świecie sztuki kulinarnej. W Culinary Arts Academy Switzerland otrzymujesz nie tylko światowej klasy wykształcenie, ale także kwalifikacje, które je potwierdzają.

  • Lausanne, Szwajcaria
  • Singapore, Singapur
  • + 1 jeszcze

  EHL Hospitality Business School , założona w 1893 roku jako Ecole Hôtelière de Lausanne, jest pionierem w dziedzinie szwajcarskiej edukacji hotelarskiej i wyznacza standardy doskonałości. Dziś EHL łączy szwajcarskie wartości akademickiego rygoru i praktyki branżowej z kreatywnością i innowacją w celu uzyskania stopni zarządzania hotelarstwem zorientowanych na klienta, które przygotowują absolwentów do kierowania przyszłością i zarządzania z szacunkiem i empatią.

  • Lucerne, Szwajcaria
  • Risch-Rotkreuz, Szwajcaria

  Lucerne School of Business jest centrum doskonałości Centralnej Szwajcarii w ważnych ekonomicznie i społecznie obszarach biznesu i ekonomii regionalnej, bankowości i finansów, komunikacji i marketingu, a także turystyki i mobilności. Oferowane przez nas wymagające, praktyczne i oparte na badaniach programy studiów licencjackich i magisterskich odgrywają zasadniczą rolę w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników dla firm, instytucji publicznych i organizacji non-profit.

  • Basel, Szwajcaria

  Założony w 1460 roku Uniwersytet w Bazylei jest najstarszym uniwersytetem w Szwajcarii. Wydział Biznesu i Ekonomii powstał w 1995 roku i jest drugim najmłodszym z siedmiu wydziałów na Uniwersytecie w Bazylei. Jednak przedmiot ekonomii jest nauczany w Bazylei już od prawie 150 lat.

  • Geneva, Szwajcaria

  ESDST to szkoła danych Rushford Business School akredytowana przez Instytut Jamesa Linda. Szkoła oferuje programy studiów wyższych w Data Science and Technology, których stopień jest przyznawany przez Rushford Business School. Nasi wykładowcy i mentorzy są naukowcami zajmującymi się danymi i pracują na renomowanych stanowiskach w branży. Uczymy przy użyciu stosowanej metodologii z rzeczywistym zestawem danych, a stopień kończy się konsultacyjnym projektem zwieńczenia. Odbywa się to w celu wspierania naszych studentów, aby byli światowej klasy menedżerami najwyższego poziomu i naukowcami danych.

  • Geneva, Szwajcaria

  Założony w Szwajcarii w 1978 roku, Webster University Geneva jest akredytowanym kampusem amerykańskiego uniwersytetu, który oferuje wysokiej jakości programy w języku angielskim na poziomie licencjackim (licencjackim) i magisterskim (magisterskim). Webster zapewnia szerokie podejście Liberal Arts do nauczania w bogatym kulturowo kontekście Szwajcarii, a Uniwersytet stał się ważnym członkiem społeczności i ducha, które tworzą „Genève Internationale”.

  • Geneva, Szwajcaria

  Oferujemy nauczane w języku angielskim programy podstawowe, licencjackie, magisterskie i MBA z przedmiotów, które wspierają przedsiębiorczość, innowacje i przywództwo i są bardzo poszukiwane przez firmy. Obejmują one między innymi administrację biznesową, komunikację i public relations, biznes międzynarodowy, biznes cyfrowy, zarządzanie sportem, marketing, finanse i przedsiębiorstwa.

  • Zürich, Szwajcaria

  Z prawie 30 000 zarejestrowanych studentów University Of Zurich (UZH) jest największym uniwersytetem w Szwajcarii. Składający się z siedmiu wydziałów obejmujących około 100 różnych obszarów tematycznych, Uniwersytet oferuje szeroką gamę studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. programy. Liczne wyróżnienia podkreślają międzynarodową renomę Uczelni w dziedzinie medycyny, immunologii, genetyki, neuronauki i biologii strukturalnej oraz ekonomii.

  • Ilanz, Szwajcaria
  • London, Wielka Brytania

  Założona w 1962 roku, mamy ugruntowaną pozycję wśród najlepszych na świecie instytucji edukacyjnych specjalizujących się w hotelarstwie i zarządzaniu luksusem. Oferujemy stosowaną edukację biznesową, łączącą dyscyplinę akademicką, praktyczne umiejętności praktyczne i staże zawodowe - wszystko z naciskiem na rozwijanie umiejętności miękkich, które są warunkiem koniecznym we współczesnej globalnej gospodarce.

  • Crans-Montana, Szwajcaria
  • Marbella, Hiszpania
  • + 1 jeszcze

  Trzy międzynarodowe kampusy, ponad sto narodowości studiujących z nami - kiedy mówimy „Globalna edukacja hotelarska”, naprawdę mamy to na myśli. Niezależnie od tego, czy szukasz programów licencjackich, czy magisterskich, Les Roches służy akademickiemu rygorowi z odrobiną innowacji i przedsiębiorczości.