Keystone logo
Niemcy

Najlepsze uniwersytety dla doktorat Programy w Niemcy 2023

Liczba instytucji: 238
  • Ulm, Niemcy

  Ulm University został założony w 1967 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Atrakcyjny i zorientowany na przyszłość katalog kursów, wysokiej jakości kształcenie akademickie, międzynarodowa różnorodność, interdyscyplinarność i najnowocześniejsze innowacyjne badania stały się znakami rozpoznawczymi.

  • Berlin, Niemcy

  FUBiS to intensywny program akademicki Freie Universität Berlin, w ramach którego studenci mogą zdobywać punkty, które mogą być wliczane do ich stopni naukowych w macierzystych instytucjach. Sesje FUBiS trwają od 3 do 6 tygodni i odbywają się zarówno latem, jak i zimą.

  • Heide, Niemcy

  West Coast University of Applied Sciences jest jedną z najmłodszych uczelni publicznych w Szlezwiku-Holsztynie i oprócz nowoczesnego wyposażenia stawia przede wszystkim na nauczanie zorientowane na praktykę i dobry nadzór. W sumie zapisanych jest około 1900 studentów, a na poszczególnych kursach kładzie się nacisk na indywidualne środowisko nauki i pracę w małych grupach. Lokalizacja w Heide/Holstein jest idealna do studiowania turystyki, ponieważ miasto znajduje się w pobliżu takich atrakcji turystycznych, jak Büsum, St. Peter-Ording, Sylt i Hamburg. W skrócie: uczysz się, gdzie odbywa się turystyka i korzystasz z silnej sieci z licznymi (regionalnymi) praktycznymi partnerami z branży turystycznej. Ponadto na naszej uczelni ma swoją siedzibę Niemiecki Instytut Badań nad Turystyką. Ponieważ instytut prowadzi badania zorientowane na zastosowania, jest połączony w ogólnokrajową sieć i cieszy się doskonałą opinią w praktyce, rozpoczęcie kariery może być dla Ciebie łatwiejsze. Poprzez ciągły transfer wiedzy z aktualnych wyników badań do nauczania, oferujemy Ci dyplom zorientowany na przyszłość.

  • Hamburg, Niemcy

  Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – to prywatna uczelnia z siedzibą w HafenCity w Hamburgu. KLU jest jedną z nielicznych prywatnych uczelni w Niemczech uprawnionych do nadawania własnych doktoratów. Główne obszary badawcze niezależnego, certyfikowanego przez państwo uniwersytetu to zrównoważony rozwój, transformacja cyfrowa i tworzenie wartości w dziedzinie transportu, globalnej logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. 2020 KLU świętuje swoje 10-lecie pod hasłem „10 lat wielokrotnie nagradzanej dydaktyki i badań naukowych”.

  • Eltville, Niemcy

  Jako instytut stowarzyszony z Uniwersytetem w Regensburgu, IRE|BS Real Estate Academy stawia na najwyższą jakość i jest międzynarodowym liderem w dziedzinie edukacji uniwersyteckiej i kształcenia w niepełnym wymiarze godzin dla profesjonalistów z branży nieruchomości. Od ponad trzech dekad jesteśmy stale o krok przed wymaganiami dotyczącymi kwalifikacji nieruchomości.

  • Fulda, Niemcy

  Uczelnia oferuje szeroki zakres edukacji akademickiej i zawodowej ze szczególnym uwzględnieniem „zdrowia, żywienia i żywności”. Liczne projekty badawczo-rozwojowe są podejmowane z prywatnymi firmami i przemysłem. Fulda University współpracuje z ok. 100 uniwersytetów na całym świecie. Liczba programów międzynarodowych stale rośnie: studia licencjackie, takie jak „Międzynarodowy biznes i zarządzanie”, „Nauka i inżynieria” lub „Międzynarodowe nauki o zdrowiu”, a także programy magisterskie, takie jak „Zarządzanie międzynarodowe”, „Komunikacja międzykulturowa i studia europejskie” , „International Food Business and Consumer Studies” lub „Global Software Development” są częściowo lub całkowicie prowadzone w języku angielskim.

  • Potsdam, Niemcy

  Wyższa Szkoła Zawodowa Sportu i Zarządzania w Poczdamie - jako instytucja non-profit Brandenburskiego Państwowego Związku Sportowego (LSB) - rozwinęła koncentrację na sporcie i zdrowiu jako niezależny, specyficzny profil. Podczas wdrażania przekraczane są granice w nauczaniu i badaniach, kultywowane są relacje z innymi przedmiotami i budowane są sieci w praktyce. W toku wzrostu znaczenia sportu dla ogółu społeczeństwa pojawiło się poszerzone rozumienie sportu, które m.in. B. obejmuje ruch sportowy w kontekstach profilaktycznych i terapeutycznych oraz zarządzanie organizacją firm z branży sportowej i ruchowej. W wyniku tych zmian nauka o sporcie również znajduje się w fazie przewrotu.

  • Munich, Niemcy

  Witamy na Uniwersytecie Nauk Stosowanych HM Hochschule w Monachium! Każdego roku ponad 2500 międzynarodowych studentów i badaczy dołącza do naszej utalentowanej społeczności akademickiej w jednym z najpiękniejszych, historycznych i zaawansowanych technologicznie miast w Niemczech. Oferujemy najlepsze możliwe wsparcie, aby pomóc Ci poczuć się jak w domu w Niemczech, w Monachium i na naszej uczelni.

  • Dortmund, Niemcy
  • Frankfurt, Niemcy
  • + 5 jeszcze

  Międzynarodowa Szkoła Zarządzania (ISM) należy do wiodących prywatnych szkół biznesu w Niemczech. Założona w 1990 roku ISM ma siedem kampusów w Dortmundzie, Frankfurcie nad Menem, Monachium, Hamburgu, Kolonii, Stuttgarcie i Berlinie i jest domem dla ponad 3850 studentów. Międzynarodowość, silna orientacja praktyczna i osobista atmosfera uczenia się są tak samo częścią historii sukcesu ISM, jak nauczanie umiejętności zawodowych i intensywne szkolenie umiejętności miękkich. Obejmuje to nie tylko ekscytujące projekty praktyczne, studia przypadków i staże, ale także bliską interakcję z wykładowcami ze świata biznesu. Te czynniki sukcesu znajdują odzwierciedlenie we wszystkich programach licencjackich, magisterskich i MBA ISM.

  • Munich, Niemcy

  Monachijska Szkoła Badań Medycznych (MMRS) jest centralną instytucją Wydziału Lekarskiego LMU. Został zaprojektowany jako struktura parasolowa obejmująca wszystkie studia doktoranckie (stałe prace doktorskie i ustrukturyzowane programy doktoranckie) w dziedzinach medycyny człowieka, medycyny stomatologicznej, biologii człowieka i nauk przyrodniczych.

  • Berlin, Niemcy

  CODE to międzynarodowe i integracyjne środowisko edukacyjne, które przyciąga pionierów cyfrowych z całego świata i umożliwia im pełne wykorzystanie ich potencjału. Jako społeczność stymulujemy transformacyjne innowacje, wspierając kreatywność, krytyczne myślenie, współpracę i uczenie się oparte na ciekawości.

  • Berlin, Niemcy

  Sigmund Freud Private University (SFU) jest prywatną uczelnią akredytowaną zgodnie z prawem austriackim od 2005 roku z oddziałami w Wiedniu, Linzu, Paryżu, Berlinie, Mediolanie i Lublanie.

  • Berlin, Niemcy

  Catalyst to kreatywny instytut nauki sztuki i technologii z siedzibą w niezwykłym Funkhaus w Berlinie. Nasze kursy obejmują produkcję i wykonanie muzyki elektronicznej, produkcję dźwięku i muzyki, inżynierię dźwięku, produkcję filmową, tworzenie filmów, efekty wizualne i aktorstwo. Obejmują one od 4-tygodniowych kursów letnich dla początkujących po kursy na poziomie licencjata i magistra zatwierdzone przez naszego brytyjskiego partnera uniwersyteckiego.

  • London, Wielka Brytania
  • Berlin, Niemcy
  • + 1 jeszcze

  MetFilm School to wiodąca szkoła filmowa, telewizyjna i internetowa oferująca kursy licencjackie, podyplomowe i krótkie w różnych dziedzinach rzemiosła. Szkoła ma kampusy w Londynie, Leeds i Berlinie.

  • Vallendar, Niemcy
  • Düsseldorf, Niemcy

  WHU – Otto Beisheim School of Management jest niemiecką szkołą biznesu nr 1 dla programów studiów. Akredytowane przez EQUIS, AACSB i FIBAA, WHU oferuje programy akademickie, a także edukację dla kadry kierowniczej, przestrzegając czterech podstawowych wartości z odwagą i zaangażowaniem: społeczność, kosmopolityzm, przedsiębiorczość i doskonałość. Pomimo COVID-19, WHU jest gotowe do rozwoju i planowania z wyprzedzeniem.