Keystone logo
Litwa

Najlepsze uniwersytety dla doktorat Programy w Litwa 2023

Liczba instytucji: 22
  • Klaipėda, Litwa

  1 stycznia 1991 roku to dzień oficjalnego rozpoczęcia działalności Uniwersytetu w Kłajpedzie. To data, która nadała miastu Kłajpeda status miasta uniwersyteckiego i która otworzyła przed regionem Litwy Zachodniej i jego mieszkańcami więcej możliwości zdobycia wyższego wykształcenia i kariery naukowej.

  • La Rochelle, Francja
  • Athens, Grecja
  • + 4 jeszcze

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability to silne partnerstwo między dziewięcioma uniwersytetami, które rozwijają naukę i innowacje w centrum doskonałości w zakresie Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability promuje wspólne europejskie wartości i wzmocnioną tożsamość europejską, łącząc nowe pokolenie Europejczyków, którzy mogą współpracować i pracować w różnych kulturach europejskich, w różnych językach i ponad granicami.

  • Kaunas, Litwa

  Odkryj miejsce doświadczeń kształtujących życie w wyjątkowej liberalnej atmosferze, tętniącym życiem kreatywnym środowisku pracy i zróżnicowanej społeczności inspirujących studentów i naukowców

  • Klaipėda County, Litwa

  Lithuania Business College (LBC) jest nowoczesną, otwartą na społeczeństwo i niezależną instytucją szkolnictwa wyższego założoną w 1994 roku, która przygotowuje specjalistów w dziedzinie nauk społecznych i fizycznych, którzy są skoncentrowani na litewskim i europejskim rynku pracy. LTVK wiąże się z obiecującymi możliwościami kariery, wymianą międzynarodową oraz typowym dla studentów czasem wolnym. Misja. Litwa Business College jest zdeterminowany, aby przygotować kreatywnych, wykwalifikowanych specjalistów, stworzyć warunki do uczenia się przez całe życie poprzez przyznanie profesjonalnego stopnia licencjata i przeprowadzić badania stosowane, które są niezbędne dla rozwoju regionalnego. Wizja. Lithuania Business College to innowacyjna, przejrzysta, aktywna społecznie i odpowiedzialna instytucja szkolnictwa wyższego, uznawana na arenie międzynarodowej, wszechstronnie dostosowana do zmian na rynku pracy i przygotowana do zaspokojenia potrzeb społeczeństwa.

  • Kaunas, Litwa

  Kowieński Uniwersytet Nauk Stosowanych (w języku litewskim - Kauno Kolegija ) jest publiczną multidyscyplinarną instytucją szkolnictwa wyższego zlokalizowaną na Litwie (jednym z trzech krajów bałtyckich), oferującą kształcenie w dziedzinach inżynierii, technologii, nauk społecznych, nauk humanistycznych, sztuki, medycyny i zdrowia nauki. Oferuje szerokie spektrum programów studiów licencjackich z praktycznym nastawieniem dla około 5500 studentów studiujących na 4 wydziałach.

  • Kaunas, Litwa

  Uniwersytet jest największą instytucją szkolnictwa wyższego w zakresie nauk biomedycznych na Litwie, z powodzeniem integrującą studia, badania i praktykę kliniczną. LSMU składa się z dwóch głównych akademii: Akademii Medycznej i Akademii Weterynaryjnej.

  • Vilnius, Litwa
  • Kaunas, Litwa
  • + 1 jeszcze

  Witamy na Uniwersytecie Wileńskim - najstarszej i największej litewskiej instytucji szkolnictwa wyższego. Od momentu powstania w XVI wieku Uniwersytet Wileński, jako integralna część europejskiej nauki i kultury, ucieleśniał koncepcję klasycznego uniwersytetu oraz jedności studiów i badań.

  • Kaunas, Litwa

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences jest niezależną katolicką instytucją szkolnictwa wyższego, której celem jest prowadzenie zintegrowanych programów studiów naukowo-biznesowych zarządzanych w oparciu o ignacjański paradygmat pedagogiczny.

  • Kaunas, Litwa

  Kaunas University of Technology , KTU jest jedną z największych uczelni technologicznych w krajach bałtyckich. Znany ze swoich powiązań z biznesem, wiodącej pozycji w badaniach naukowych, elastycznych interdyscyplinarnych programów studiów i niezapomnianych doświadczeń w nauce, KTU szybko staje się najlepszym wyborem studiów w dziedzinie reagowania.

  • Vilnius County, Litwa

  W swojej obecnej strukturze Vilnius College of Technologies and Design (VTDK) została utworzona w 2008 r. W wyniku integracji Wileńskiej Szkoły Technicznej z Wileńską Wyższą Szkołą Konstrukcyjno-Projektową. Początki Wydziału Technicznego sięgają lat 30. XX wieku (Technikum).

  • Šlienava, Litwa

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) została założona w pobliżu miasta Kowna (środkowa Litwa) i zapewnia wyższe wykształcenie - przyznaje tytuł zawodowy licencjata.

  • Klaipėda, Litwa
  • Vilnius, Litwa
  • + 1 jeszcze

  SMK University of Applied Sciences to innowacyjna i oparta na jakości instytucja szkolnictwa wyższego zlokalizowana w stolicy Litwy Wilnie i mieście portowym nad Bałtykiem Kłajpedzie. W 2018 roku SMK otworzyła nowy Campus w drugim co do wielkości litewskim mieście Kownie. Założona w 1994 roku SMK urosła do pozycji na samym szczycie litewskich rankingów prywatnych szkół wyższych i obecnie jest największą prywatną szkołą wyższą na Litwie.

  • Kaunas, Litwa

  Lithuanian Sports University ( LSU ) jest dumny z tego, że jest jedyną wyspecjalizowaną uczelnią na Litwie, która od ponad ośmiu dekad łączy Ruch i Naukę o Sporcie.

  • Vilnius, Litwa

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Litwa

  Uznana w rankingu QS World University Rankings jako lider w kraju pod względem międzynarodowości, VMU jest jedyną publiczną instytucją szkolnictwa wyższego na Litwie i jedną z niewielu w regionie, w której prowadzona jest szeroka edukacja w zakresie sztuk wyzwolonych. Oznacza to, że studenci mogą swobodnie zmieniać i organizować swój grafik, nie tylko w jednej dziedzinie, a specjalności w innej, wyjeżdżać za granicę na wymianę międzynarodową i przygotowywać się do tych wyjazdów, biorąc udział w jednym z 30 dostępnych kursów języków obcych. Jako odzwierciedlenie światowych trendów akademickich, coraz więcej wykładów (osobnych przedmiotów, a nawet całych programów studiów) prowadzonych jest w języku angielskim, wiele z nich przez profesorów z zagranicy. VMU oferuje studia licencjackie i magisterskie, które są w całości prowadzone w języku angielskim. Uczelnia co semestr gromadzi barwną międzynarodową społeczność, która zrzesza przedstawicieli z blisko 80 krajów świata.