Keystone logo
Ekwador

Najlepsze uniwersytety dla doktorat Programy w Ekwador 2023

Liczba instytucji: 9
  • Ecuador, Ekwador

  Universidad San Francisco de Quito USFQ jest wiodącym uniwersytetem w Ekwadorze, zajmującym 1. miejsce w Ekwadorze i 51. w Ameryce Łacińskiej według rankingu QS World University Rankings. Jesteśmy aktywną społecznością akademicką, która stara się kształcić i rozwijać wolnomyślicieli, innowacyjnych i kreatywnych liderów. Jesteśmy Liberal Arts, prywatną instytucją akademicką non-profit. USFQ koncentruje się na edukacji, badaniach i służeniu społeczności poprzez filozofię sztuk wyzwolonych, integrując wszystkich interesariuszy naszego społeczeństwa. Ponad 8000 studentów stanowi istotną oś Universidad San Francisco de Quito USFQ, z ludźmi ze wszystkich regionów i narodowości Ekwadoru, obok studentów z wymiany międzynarodowej. USFQ oferuje ponad 4000 kursów akademickich rocznie i ponad 50 kierunków w systemie sztuk wyzwolonych.

  • Quito, Ekwador

  Instytucja akademicka IMF jest międzynarodowym punktem odniesienia w szkoleniach podyplomowych z ponad 125 000 studentów i 5 000 firm utworzonych w ciągu 20 lat. Jakość i prestiż świadczonych usług potwierdzają takie podmioty jak: The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), The Association of MBAs (AMBA) oraz pieczęć EFQM +500.

  • Monterrey, Meksyk
  • Buenavista, Meksyk
  • + 36 jeszcze

  Tecnológico de Monterrey to prywatna, niezależna instytucja non-profit, która nie jest powiązana z partiami politycznymi i religijnymi. Powstała w 1943 roku dzięki wizji meksykańskiego biznesmena Eugenio Garzy Sady. Posiada 31 kampusów i 21 centrali oraz międzynarodowych biur łącznikowych. Jego celem jest kształcenie liderów z duchem przedsiębiorczości, ludzkim zmysłem i wysokim poziomem konkurencyjności.

  • Los Vergeles, Ekwador

  State University of Milagro , zgodnie z zaangażowaniem w służbę społeczeństwu Milagro, regionu i kraju, pokazuje swoje możliwości instytucjonalne, skonstruowane z podstawowych funkcji uniwersytetu, uważanych za jego istotę. Nauczanie rozumiane jako podstawowe działanie w życiu akademickim jest wspierane przez zespół ludzki, który ma przeszkolenie i powołanie do podjęcia wyzwania, jakim jest kształcenie ludzi z krytyczną świadomością i poczuciem społecznym. Badania naukowe, generator wiedzy i rozwiązań problemów kraju, przejawiają się w opracowywaniu projektów naukowych, publikacjach indeksowanych, publikacjach krajowych i zagranicznych oraz czasopismach naukowych w celu ich upowszechnienia. Związek ze społecznością rozumiany jako transfer technologii i zastosowanie wiedzy w skutecznym rozwiązywaniu problemów społecznych.

  • Guayaquil, Ekwador

  Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil zajmuje się edukacją w zakresie doskonałości, promowaniem badań formatywnych i rozwijaniem liderów w wielu dyscyplinach. Dla studentów, którzy chcą zbadać problematyczne struktury, przed którymi stoi kraj i świat biznesu, Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil oferuje niezrównane doświadczenie dzięki naszym liniom badawczym.

  • Loja, Ekwador

  Prywatny Uniwersytet Techniczny w Loja został założony przez Ekwadorskie Stowarzyszenie Maristów (AME) 3 maja 1971 r. I uznany przez Państwo Ekwadorskie na mocy dekretu wykonawczego nr 646, opublikowanego w oficjalnym rejestrze nr 217 z dnia 5 maja 1971 r. jako niezależny podmiot prawny pod ochroną „Modus Vivendi” obchodzonego między Stolicą Apostolską a Ekwadorem, z uwzględnieniem norm Kościoła w jego organizacji i zarządzaniu. Mentorem i pierwszym kanclerzem Uniwersytetu był brat marista Santiago Fernández García, a pierwszym rektorem UTPL był inżynier Alejo Valdivieso, który został mianowany głównym autorytetem Uniwersytetu 3 października 1971 r. UTPL jest instytucją autonomiczną. , której celem społecznym i publicznym jest nadawanie, rozwijanie badań naukowych i swoboda administracyjna oraz udział w planach rozwojowych kraju. Jest pionierem w modalności nauczania na odległość od 1976 roku, otwierając możliwość dostępu do wyższego wykształcenia wysokiej jakości. W 1997 r. Diecezja Loja przekazała Instytutowi Chrystusa Odkupiciela, Misjonarzy i Misjonarzy Ideologicznych kierownictwo Uniwersytetu, aby mogli nim kierować z całkowitą autonomią i zgodnie z charyzmatem Idente.

  • Valencia, Hiszpania
  • Barcelona, Hiszpania
  • + 4 jeszcze

  PZP jest uniwersytet technologiczny z lekcji on-line i nauczania audiowizualnego. Poprzez ekran komputera iz dowolnego miejsca na świecie, / uczniowie klasy odbierać w czasie rzeczywistym za pośrednictwem interaktywnych wideokonferencji, które zapewniają najlepsze międzynarodowych ekspertów.

  • Brattleboro, Stany Zjednoczone
  • Washington, DC, Stany Zjednoczone
  • + 13 jeszcze

  SIT Graduate Institute oferuje międzynarodowe stopnie magisterskie, certyfikaty i programy rozwoju zawodowego w dziedzinie transformacji konfliktów, edukacji międzynarodowej, zrównoważonego rozwoju i TESOL. Od 1964 roku SIT przygotowuje profesjonalistów do odniesienia sukcesu w środowiskach międzykulturowych i międzynarodowych.

  • Guayaquil, Ekwador

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...