Keystone logo
Czechy

Najlepsze uniwersytety dla doktorat Programy w Czechy 2023

Liczba instytucji: 75
  • Prague 3, Czechy

  Wydział Stosunków Międzynarodowych (FIR) jest jednym z największych wydziałów na Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu w Pradze. Zarówno w nauczaniu, jak i w badaniach naukowych istnieją dwa główne kierunki: International Business oraz International Politics and Diplomacy. Inne programy, koncentrujące się na biznesie i prawie, polityce międzynarodowej i dyplomacji lub turystyce, również odgrywają nieuniknioną rolę. Kluczową cechą wyróżniającą FIR jest wysoki poziom umiędzynarodowienia na wszystkich etapach z silnym naciskiem na znajomość języków obcych przez studentów.

  • Prague, Czechy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague 1, Czechy

  Akademia Sztuk Scenicznych w Pradze (AMU) jest największą szkołą artystyczną w Czechach. Dzięki swojemu szerokiemu zakresowi działania, obejmującemu zarówno teatr, muzykę i taniec, jak i produkcję telewizyjną i filmową, AMU jest uważana za zróżnicowaną i pielęgnującą przestrzeń dla młodych artystów, w której mogą odkryć, opanować i dalej rozwijać swoje talenty.

  • Prague, Czechy

  Praska Szkoła Kreatywnej Komunikacji to prywatna uczelnia, która doskonale przygotuje Cię do kariery we wszystkich obszarach branży kreatywnej. Nasze programy studiów/specjalizacje: - Kreatywny marketing i komunikacja (marketing i komunikacja cyfrowa, kreatywny marketing, zarządzanie w przemyśle kreatywnym) - Literatura (sztuka literacka, pisanie reklam w mediach) - Sztuki wizualne (fotografia i sztuki audiowizualne, animacja) i Efekty Wizualne, Projektowanie Graficzne i Medialne) są związane z praktyczną działalnością agencji reklamowych, studiów graficznych, wydawnictw i instytucji medialnych. Podczas studiów będziesz pracował nad realnymi zleceniami.

  • Pilsen, Czechy

  Wydział Mechaniczny jest jednym z najstarszych wydziałów w Pilźnie i od ponad 70 lat potwierdza swoją niezastąpioną pozycję w tym przemysłowym mieście.

  • Prague, Czechy

  Jesteśmy największą prywatną uczelnią w Republice Czeskiej z ponad 7.000 studentami w 2 lokalizacjach w Pradze i Brnie. Założona w 2001 roku jako pierwsza prywatna uczelnia, odkąd przygotowaliśmy ponad 20.000 studentów do kariery w sektorze korporacyjnym i publicznym.

  • Brno, Czechy

  Uniwersytet Nauk Weterynaryjnych w Brnie został założony w 1918 roku. W chwili obecnej uczelnia składa się z trzech wydziałów - Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Wydziału Higieny Weterynaryjnej i Ekologii. VFU Brno jest jedyną uczelnią w Republice Czeskiej specjalizującą się w medycynie weterynaryjnej, higienie weterynaryjnej i ekologii, a także jedną z dwóch uczelni nauczających nauk farmaceutycznych. Znajduje się na terenie miasta Brno w dzielnicy miasta Brno - Královo Pole, na terenie kampusu uniwersyteckiego, gdzie znajdują się wszystkie obiekty edukacyjne i badawcze.

  • Prague 6, Czechy

  Czech Technical University in Prague jest najstarszym uniwersytetem technicznym w Europie, założonym w 1707 roku i obecnie jest wiodącym uniwersytetem badań technicznych w regionie oraz w klastrze badań w Pradze. CTU oferuje studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie na 8 wydziałach: Wydział Inżynierii Lądowej, Inżynierii Mechanicznej, Elektrotechniki, Nauk Jądrowych i Inżynierii Fizycznej, Architektura, Nauki o transporcie, Inżynieria biomedyczna, Technologie informacyjne i programy w MIAS School of Business. Ponadto CTU oferuje bezpłatne kursy sportowe, możesz odwiedzić i studiować w National Library of Technology i poczuć międzynarodową społeczność na Campus Dejvice w sercu Europy.

  • Nancy, Francja
  • Metz, Francja
  • + 6 jeszcze

  Université de Lorraine jest francuskim uniwersytetem publicznym, który oferuje swoim prawie 52 000 studentów pełen zakres studiów na wszystkich kierunkach i zgodnie z modelem bolońskim (licencjat / magister / doktorat).

  • Prague, Czechy

  Praski Uniwersytet Ekonomii i Biznesu (VŠE) jest jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w dziedzinie zarządzania i ekonomii i wielokrotnie plasował się wśród najlepszych szkół w Financial Times European Business School Ranking.

  • Prague, Czechy
  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Europejskie Centrum Edukacji Zawodowej zapewnia praktyczną edukację w formie unikalnych programów z zakresu prawa, biznesu międzynarodowego, technologii informatycznych, architektury i projektowania, zrównoważonego rozwoju i inżynierii. Naszym celem jest edukowanie młodych i zdolnych studentów o tym, jak naprawdę działa świat zawodowy.

  • Liberec, Czechy

  Najwyższe wyniki w badaniach i nauce, doskonałość w nauczaniu i interdyscyplinarna współpraca są dowodem na Technical University of Liberec od 1953 roku. Około 7000 studentów studiuje na siedmiu wydziałach i jednym specjalistycznym instytucie.

  • Prague, Czechy

  ARCHIP to postępowa nowa szkoła architektury, hybryda skali globalnej i lokalnej, szkolenia konceptualnego i technicznego oraz przestrzeń filozoficzna łącząca to, co najlepsze w europejskiej i amerykańskiej tradycji edukacji architektonicznej.

  • 12, Czechy

  Ústav práva a právní vědy jest czeską szkołą prawa i zarządzania ukierunkowaną na kształcenie menedżerskie, zawodowe w ramach programów edukacyjnych MBA, BBA, LLM., DBA, MPA i mgr inż. Treść nauczania poszczególnych programów oparta jest na najnowszej wiedzy andragogicznej w edukacji dorosłych i jest w pełni dostosowana do bardzo zapracowanych uczestników.

  • Prague, Czechy

  Główną misją Prague International School of Management jest oferowanie kandydatom uznanych na całym świecie studiów MBA, które spełniają wysokie wymagania na swoim poziomie. Jednym z kluczowych czynników sukcesu w biznesie jest jakość zarządzania. Dla wielu firm, zwłaszcza z udziałem międzynarodowym, dyplom MBA jest kryterium przy poszukiwaniu nowych menedżerów.