Keystone logo
Cypr

Najlepsze uniwersytety dla doktorat Programy w Cypr 2023

Liczba instytucji: 29
  • Paphos, Cypr

  American University of Beirut - Mediterraneo w Pafos na Cyprze, bliźniaczy kampus American University of Beirut (AUB) w Bejrucie, w Libanie. AUB opiera swoją filozofię edukacyjną, standardy i praktyki na amerykańskim modelu liberal arts szkolnictwa wyższego. Uniwersytet zachęca do wolności myśli i wypowiedzi oraz dąży do ukończenia mężczyzn i kobiet zaangażowanych w twórcze i krytyczne myślenie, uczenie się przez całe życie, uczciwość osobistą, odpowiedzialność obywatelską i przywództwo.​ AUB działa na podstawie karty przyznanej przez Departament Edukacji Stanu Nowy Jork (NYSED), który rejestruje programy studiów uczelni. Wszystkie wydziały i programy w AUB Mediterraneo są akredytowane przez Cypryjską Agencję Zapewnienia Jakości i Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CYQAA).

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 jeszcze

  Połączenie Eurocentrum i Bayswater to nowa era w edukacji międzynarodowej. Nasze wspólne doświadczenie stanowi siłę w dzisiejszym sektorze edukacji międzynarodowej. Z pasją rozwijamy społeczności globalnych myślicieli i odkrywców, w kraju i za granicą - niezależnie od ich historii. Założyliśmy Bayswater Education, ponieważ chcemy, aby młodzi ludzie z każdego środowiska dostawali brzęczyk od odkrywania nowych kultur, poznawania nowych smaków i uczenia się, co jest tam na zewnątrz. Myślimy o nich jako o duchach globalnych, takich jak my sami.

  • Aglantzia, Cypr

  Uniwersytet Cypryjski dąży do ustanowienia siebie jako pionierskiej instytucji badawczej osiągającej międzynarodowe uznanie naukowe w europejskim szkolnictwie wyższym, oferującej konkurencyjne programy i stającej się centrum doskonałości w szerszym regionie euro-śródziemnomorskim.

  • Paphos, Cypr

  Jednostka kształcenia na odległość (DLU) na Uniwersytecie Neapolis wykorzystuje najnowocześniejszą technologię elektroniczną jako platformę oferującą studentom studia podyplomowe na współczesnych specjalnościach. Celem DLU jest wspieranie studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu zarówno w długoterminowej, jak i krótkoterminowej edukacji na odległość. Podstawową filozofią DLU jest zapewnienie równości w dostępie do informacji i poszanowaniu potrzeb każdego studenta naszej Uczelni. Naszą wizją jest stworzenie jednostki, która będzie prototypem w nauczaniu na odległość dla wszystkich uczelni, które oferują podobne programy studiów.

  • Aglantzia, Cypr
  • Limassol, Cypr

  CIIM - Cyprus International Institute of Management to międzynarodowa szkoła biznesu założona w 1990 roku przez grupę liderów biznesu i zespół wybitnych naukowców reprezentujących jedne z najlepszych szkół biznesu na świecie. Naszym celem było pozyskanie najlepszych nauczycieli w zakresie zarządzania absolwentami, niezależnie od lokalizacji, oraz udostępnienie ich talentu i doświadczenia na Cyprze.

  • Larnaca, Cypr

  Unicaf to wiodąca platforma internetowa zapewniająca niedrogie i wysokiej jakości szkolnictwo wyższe na niedostatecznie rozwiniętych rynkach, współpracująca z renomowanymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, USA, Europie i Afryce.

  • Famagusta, Cypr

  Cyprus West University został założony w 2015 roku i znajduje się na Cyprze Północnym. Jako instytucja szkolnictwa wyższego symbolizuje współczesny aspekt Cypru, który jest historycznym i kulturalnym centrum Morza Śródziemnego.

  • Nicosia, Cypr

  The Cyprus Institute to międzynarodowa organizacja badawcza z siedzibą w Nikozji, stolicy Cypru. Działa pod patronatem Cypryjskiej Fundacji Badań i Edukacji, zarządzanej przez uznaną na arenie międzynarodowej radę powierniczą. Jego misją jest służenie jako centrum nauki, technologii i innowacji dla regionu wschodniej części Morza Śródziemnego i Bliskiego Wschodu, zajmując się kwestiami o znaczeniu regionalnym i globalnym.

  • Paphos, Cypr

  Neapolis University na Cyprze to młody, ale dynamiczny, szybko rozwijający się uniwersytet działający od 2010 roku w sercu uroczego miasta Pafos, na zachodnim wybrzeżu wyspy Cypr, oferujący programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie w języku greckim i angielskim. . Zapisanie się na Neapolis University na Cyprze zapewnia studentom wysokiej jakości, stymulujące i przyjemne środowisko. Największą zaletą Neapolis jest jakość i poświęcenie wykładowców, z których większość ma duże doświadczenie w nauczaniu i prowadzeniu badań naukowych na uniwersytetach europejskich i amerykańskich. Opierając się na takim wydziale i ambitnej strategii, szybko staje się jednym z najlepszych prywatnych uniwersytetów na Cyprze.

  • Amsterdam, Niderlandy
  • Famagusta, Cypr

  Uniwersytet dla marzycieli i działaczy. Uniwersytet dla nowej generacji, globalnych talentów technologicznych. Uniwersytet na początek swojej przyszłości.

  • Nicosia, Cypr

  Philips University to dynamiczna instytucja, która zapewnia stymulujące intelektualnie i wymagające programy studiów licencjackich i magisterskich. Programy Uniwersytetu Philips są dobrze wyważone, znaczące i pomocne dla studentów. Wydziały uniwersyteckie, posiadające dowody doskonałości nauczania i badań naukowych oraz zaangażowanie w naukę studentów, dostarczają programy.

  • Manchester, Wielka Brytania
  • Budapest, Węgry
  • + 62 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, Cypr

  Wyzwania w dzisiejszej globalnej gospodarce są ogromne i ciągle ewoluują. Dlatego studenci zdobywający wyższe wykształcenie/certyfikat w biznesie mają większy sens niż kiedykolwiek. CBS oferuje, poprzez swoje programy, szereg doświadczeń akademickich i pozaakademickich, aby wyposażyć naszych studentów w cechy nowoczesnego lidera.

  • Cyprus Online, Cypr

  Jako drugi uniwersytet publiczny, założony w 2002 roku, Open University Cyprus (OUC) ma na celu wypełnienie istotnej luki w cypryjskim systemie szkolnictwa wyższego, oferując akredytowane stopnie nauczania na odległość na wszystkich poziomach (licencjackich, magisterskich i doktoranckich). Opierając się na swoich początkach jako jedyny uniwersytet w kraju zajmujący się kształceniem na odległość, OUC szybko rośnie na pozycji akademickiej i ogólnej reputacji. Dzisiejsze trudne realia poszerzyły horyzonty OUC, pomagając zbliżyć Cypr do jego strategicznego celu: bycia regionalnym ośrodkiem edukacyjnym i badawczym oraz ośrodkiem dla międzynarodowych naukowców i studentów we wschodnim basenie Morza Śródziemnego.

  • Nicosia, Cypr

  Serdecznie witamy wszystkich, którzy uważają CityU za idealną instytucję edukacyjną, która będzie wspierać Twoje przyszłe wysiłki akademickie. Działając w bezstronnie zróżnicowanej społeczności, CityU kładzie duży nacisk na umiejętność przekazywania wiedzy poprzez wysokiej jakości techniki nauczania w środowisku, które odzwierciedla wartości i zachęca do uczciwości.