Zaprojektuj doktorat

Informacje ogólne

Opis programu

Opis

Projekt dr. jest zasadniczo ukierunkowany na tezy, nad którymi studenci zaczynają pracować od pierwszego dnia. Jest to także Doktorat oparty na zrozumieniu, co to znaczy być Projektantem i czym jest Projektowanie.

W IADE uczniowie mają możliwość studiowania i badania projektowania z projektantami z zawodu i bycia częścią renomowanej jednostki badawczej projektu UNIDCOM / IADE .

Ten Ph.D. jest prowadzony przez wykładowców z bogatym doświadczeniem zawodowym i ma środowisko sprzyjające rozwojowi silnej więzi między profesorem a studentem, co jest kluczem do opracowania i nadzorowania pracy doktorskiej.

Program doktorancki zapewnia również studentom możliwość dostępu do publicznego egzaminu w celu uzyskania tytułu " Agregado" w dziedzinie projektowania.

Grupa poszukiwawcza

Wszyscy doktoranci stają się częścią UNIDCOM / IADE , R

Dla kogo jest przeznaczony

  • Ci, którzy mają tytuł magistra;
  • Ci, których praca artystyczna w projektowaniu odpowiada tytułowi doktora w zakresie innowacji i złożoności.

Harmonogram / Czas trwania

Wieczory / 6 semestrów / 180 punktów ECTS

Kampus

Santos - Lizbona

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

IADE is a laboratory of creativity, talent, and leadership recognized by society as a whole. It has encouraged students to put their own talents to the test, to believe in themselves, making them the ... Czytaj więcej

IADE is a laboratory of creativity, talent, and leadership recognized by society as a whole. It has encouraged students to put their own talents to the test, to believe in themselves, making them the best of the best, in their personal lives or in their future professional integration. IADE today is a reference in teaching Creativity. It is also one of the best Design schools in Europe and a pioneer in Marketing, Advertising, and Photography. Pokaż mniej