Part Time doktoranckie i DBA Programy

PhD, lub Doctor of Philosophy, to studia podyplomowe przyznanych przez uniwersytety. Jest top stopień naukowy dostępny w polu. Doktorat z administracji biznesu (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. Zakończenie doktoratem Część czasu lub część etatu DBA może spowodować znacznie lepsze warunki rozwoju kariery zawodowej. Studentów i specjalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, PhD Część czasu lub część etatu stopnia DBA może zaoferować korzyści lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują Part Time i programy DBA część czasu. Dr wiele różnych programów i Part Time Part Time DBA może być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktoranckich i programów Part Time Part Time DBA wymienionych poniżej.

Nowo dodane doktoraty w niepełnym wymiarze godzin

SOAS University of London

Ekonomia Rozwoju Mphil / Phd

Październik 23, 2017
Doktor nauk ekonomicznych ds. Rozwoju jest stopniem badawczym oferowanym przez Departament Ekonomii i jest częścią ścieżki doktoranckiej, "International Development", w ramach partnerstwa Szkoleniowego w Bloomsbury. Ten ostatni jest jednym z niewielu centrów uznanych przez Radę ds. Badań Gospodarczych i Społecznych w Wielkiej Brytanii (ESRC), uzyskują… [+]c w ten sposób wsparcie finansowe, a zwłaszcza dotacje indywidualne, dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich. Ta ścieżka doktoratu jest otwarta dla wnioskodawców, czy kwalifikują się do otrzymania finansowania ESRC, czy też nie otrzymują finansowania, z uczniami finansowanymi przez ESRC, którzy spodziewają się małej mniejszości. Skuteczne wnioskodawcy do MPhil / doktorantów z zakresu ekonomiki rozwoju będą zazwyczaj posiadać dobry stopień magistra w odpowiednim tempie, jeśli wejdą bezpośrednio do ścieżki MPhil / PhD, chociaż każdy wnioskodawca jest oceniany na podstawie zasług, w tym pracy i innych doświadczeń. [-]

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

DPsych in Counselling Psychology

Październik 23, 2017

Institute of Development Studies

Phd Przez Badania

Październik 23, 2017
IDS jest wiodącym na świecie ośrodkiem międzynarodowych badań nad rozwojem z udziałem ponad 50 studentów, pracujących nad różnymi tematami badawczymi w wielu częściach Azji, Afryki, Bałkanów, Ameryki Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Dr Part Time