Wspólny program fd z londynem królewskim

National University of Singapore Faculty of Arts & Social Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wspólny program fd z londynem królewskim

National University of Singapore Faculty of Arts & Social Sciences

Wspólny program doktorancki z King's College w Londynie

Dwie szkoły w King's College w Londynie (KCL) - Szkoła Sztuki i Nauk Humanistycznych oraz Szkoła Nauk Społecznych i Polityki Publicznej - oraz Wydział Sztuki i Nauk Społecznych (FASS) na National University of Singapore (NUS) program (JDP) na każdy semestr I (sierpień). Ten JDP reprezentuje dobrą kombinację sił z obu uniwersytetów w celu zwiększenia szkoleń i prac badawczych doktorantów z obu instytucji.

Program umożliwia studentom kontynuowanie pracy w szerokim zakresie nauk humanistycznych i społecznych, a także w dziedzinach zapraszających podejścia interdyscyplinarnych. Szkoły i Wydziały uzupełniają się pod względem obszarów siły i położenia geograficznego. Zostaniesz zarejestrowany w jednej uczelni macierzystej, ale kierował się Twoimi pracami przez wykładowców z obydwóch i zbadanych do standardów obu. Ukończysz wspólną kwalifikację, zdobywając certyfikat, który pokrywa grona obu uniwersytetów.

Działy NUS uczestniczące we wspólnym programie doktoranckim są następujące:

  • język angielski i literatura
  • historia
  • geografia
  • FILOZOFIA
  • nauki polityczne

Twoja aplikacja powinna zostać złożona na uniwersytecie, na którym będziesz się opierać. Oznacza to, że jeśli chcesz ubiegać się o przyjęcie do NUS i naszych programów stypendialnych, musisz złożyć wniosek bezpośrednio do NUS. Nie musisz składać odrębnego wniosku do KCL i vice versa.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Duration
Czas trwania
18 - 60 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Locations
Dates