Wspólny program fd w nauce, technologii i społeczeństwie

National University of Singapore Faculty of Arts & Social Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wspólny program fd w nauce, technologii i społeczeństwie

National University of Singapore Faculty of Arts & Social Sciences

Wspólny program doktorancki w dziedzinie nauki, techniki i społeczeństwa z Uniwersytetem w Edynburgu

Wspólny program doktorancki (JDP) jest oferowany przez Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu w Edynburgu (UOE) oraz Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych (FASS) Narodowego Uniwersytetu w Singapurze (NUS). Jest to dobra kombinacja sił z obu uniwersytetów w celu wzmocnienia prac szkoleniowych i badawczych kandydatów doktorantów z obu instytucji. Kolegium i Wydział uzupełniają się pod względem obszarów siły i położenia geograficznego. Zostaniesz zarejestrowany w jednej uczelni macierzystej, ale kierował się Twoimi pracami przez wykładowców z obydwóch i zbadanych do standardów obu. Ukończysz wspólną kwalifikację, zdobywając certyfikat, który pokrywa grona obu uniwersytetów.

Aby ubiegać się o JDP w firmie NUS, musisz jeszcze wykonać procedury aplikacji wymienione tutaj. Ponadto, wraz ze swoim pakietem aplikacyjnym, należy przesłać osobny formularz wskazujący na chęć rozpatrzenia JDP.

Obecnie aplikacje są ograniczone do tych, które koncentrują się w dziedzinie nauki, technologii i społeczeństwa.

STS oznacza "Science, Technology and Society", ustanowione interdyscyplinarne dziedziny, które po raz pierwszy zorganizowano w Ameryce Północnej na początku lat 70. XX wieku. Uznając potrzebę, aby badacze nauk społecznych i humanistycznych badali ogromny wpływ nauki i technologii na współczesne życie społeczne, polityczne i kulturalne, STS normalnie służy jako miejsce spotkań, na którym "dwie kultury" CP Snow'a (nauki z jednej strony , a sztuka i nauki społeczne z drugiej) mogą krytycznie krytycznie podchodzić do swoich metod, historii, przedmiotów i zainteresowań. Zespół klastra badawczego STS w Instytucie składa się z historyków, socjologów, antropologów, geografów, filozofów, krytyków teoretyków krytycznych, badaczy mediów, uczonych polityków publicznych i innych, którzy dzielą się z ciekawością, jak nauka i technologia funkcjonują w świecie społecznym.

Związany ze STS Research Cluster jest licencjatem STS Minor, który jest otwarty dla studentów z dowolnego wydziału na uniwersytecie. NUS nie ma jeszcze programu absolwentów STS, ale absolwenci z tego zainteresowania są przyjmowani i nadzorowani przez wiele departamentów i mogą uczestniczyć w działaniach klastra. Klaster Badań STS sponsoruje także postpolską i inne miejsca wizytacyjne dla uczonych, którzy podzielają nasze zainteresowania badawcze. Nasi członkowie klastra pracują także z dwoma instytutami badawczymi na poziomie uniwersyteckim: ARI (Asia Research Institute) i IDMI (Interactive and Digital Media Institute).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Duration
Czas trwania
18 - 60 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Locations
Dates