Read the Official Description

Samodzielnych DBA

Doctor of Business Administration (DBA) jest przeznaczony do uprawy przywództwo niezbędnych do sprostania wyzwaniom związanym z kierownictwem wyższego szczebla na poziomie międzynarodowym. Doktorat mający znaczenie kierowniczej pozwala menedżerowie pogłębić swoją wiedzę, przyczynić się do poznania swojego zawodu i przygotować się do złożonych analiz i podejmowania decyzji wymagane od kierownictwa. Program ten uwydatnia zrozumienia zarządzania jako systemu; rozumieć jak to działa w całej organizacji, sektorów i kultur.

Głównym celem programu jest umożliwienie starszych menedżerów, właścicieli firm, przedsiębiorców, naukowców i wykładowców do dalszego rozwijania swoich zawodów poprzez promowanie zaawansowanych teorii i praktyki. Program ten przygotowuje kandydatów do kariery w wyższych szczeblach kierowniczych stanowiskach, poprzez zachęcanie do wkładu intelektualnego i praktycznego zastosowania zaawansowanej teorii biznesu.

Międzynarodowe doświadczenie jest kluczowe dla dzisiejszej władzy wykonawczej. ISM oferuje kandydatom możliwość spełnić swoje wymagania stopnia poprzez połączenie seminariów w jednej lub kilku naszych lokalizacjach, oraz e-learningu. Ta elastyczność pozwala studentom zdobyć prawdziwą DBA do wglądu w polityce gospodarczej poszczególnych krajów i kultur.

Kandydat Profil

Kandydaci pochodzą z różnych środowisk zawodowych, z udanych przedsiębiorców, prezesów, dyplomatów, konsultantów i wielu innych zawodów. Kandydaci DBA dołączyć program do pogłębienia ich wiedzy, współpracy i sieci z rówieśnikami i wykładowców, i przygotować się do złożonych analiz i podejmowania decyzji wymagane od kierownictwa wyższego szczebla.

  • Wykształcenie - legitymować się dyplomem licencjata lub równoważny z akredytowanych studiów instytucji i zakończeniu programu na poziomie mistrzów
  • Doświadczenie zawodowe - średnio osiem lat starszy doświadczenie w zarządzaniu, zrównoważony rozwój kariery ze zwiększeniem obowiązków zawodowych
  • Języki - Silny znajomość w mowie i piśmie angielski jest obowiązkowy

Gdzie

Oprócz swoich seminariów Paris, program oferuje studentom możliwość nawiązania kontaktów korporacyjnych i kontynuowania studiów akademickich w niektórych z najważniejszych światowych stolic handlowych z partnerstw strategicznych ISM: na Uniwersytecie Świętego Jana w Nowym Jorku, Uniwersytetu Amity w New Delhi, HSM Educação w Sao Paulo i Uniwersytet Fudan w Szanghaju.

Połączenia międzynarodowe

New York, New Delhi, Sao Paulo, Szanghaj i programy stanowią około 2,5 kredyty tygodniowo studiów, w sumie 5 punktów możliwych każdej sesji. Studenci mają możliwość uczestniczenia w sesjach jednym z trzech, dwóch tygodniu, oferowanych w Nowym Jorku. Studenci mogą również uczestniczyć w New Delhi, Sao Paulo i programów Szanghaju.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by ISM - International School of Management »

Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Mar. 2019
Wrześ. 2019
Duration
4 - 6 lat
Zaoczne
Cena
84,562 USD
64,016 EUR-dla firm sponsorujących
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Mar. 2019

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa