Umiejętności zarządzania programem

ADEN campus Panamá

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Umiejętności zarządzania programem

ADEN campus Panamá

Stawienie czoła wyzwaniom TO BE
Nowi liderzy
OSIĄGNIĘCIA
Powodzenia i trwałości
TWÓJ BIZNES

Cele

 • Rozwijanie umiejętności przywódczych w kontekstach dużej różnorodności i wielokulturowych środowiskach biznesowych, które wymagają lidera na nowo zdefiniować swoją rolę i przemyśleć swoje praktyki jazdy od innych ram koncepcyjnych i operacyjnych.
 • Zapewnienie autodiagnostyki narzędzi w celu ustalenia planów działania na rzecz ciągłej poprawy swojej roli lidera biznesu, tak aby stało się stopniowe i systematyczne wprowadzanie umiejętności zarządzania, które pozwolą im na optymalizację ich wyników oraz spółek prowadzą.
 • Włączenie komunikacji i ludzkich umiejętności zarządzania talentami, które pozwalają zwiększyć wydajność pracy zespołowej i jednocześnie zwiększyć poziom zaangażowania ludzi, pozytywnie wpływając na kierowców badań klimatycznych, poprawiając w sposób oczywisty ich wyniki.
 • Rozwijanie umiejętności w cyfrowym wydajności, zarówno dla siebie i dla swojego zespołu, zarządzanie włączenie skutecznych narzędzi, aby osiągnąć prawdziwą pracę współpracy, nawet w środowiskach dotkniętych przez zespoły wirtualności.
 • Dowiedz się istotne praktyki coachingu, zarówno kierownicze i ontologiczne, więc jej członkowie jego skuteczne zastosowanie zespołu do działania na rozwoju, a tym samym na wydajność i wyniki każdego z jej pracowników.
 • Optymalizacja negocjacyjne umiejętności, które pozwolą na ustalenie relacji win-win z otoczeniem, a także narzędzi do zwalczania nierówne negocjacje w warunkach globalizacji oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów.

odbiorcami

Kierownictwo z minimum 3 lat doświadczenia na wysokich stanowiskach, którzy mają ładunek osobistych i starają się rozwijać zarówno swoje osobiste umiejętności zarządzania, jak jego zespół, zaniepokojony optymalizacji wyników firmy.

CURRICULUM

 • Samorządność · 40 godzin.
 • Talent Management · 30 HS.
 • COLLABORATIVE WYPOSAŻENIE ROBOCZE · 30 godzin.
 • NEGOCJACJE udane i rozstrzyganie sporów · 30 godzin.

Certyfikacja

University of California w Irvine - rozbudowa i ADEN International Business School, przyznano certyfikat specjalizacji w zakresie umiejętności zarządzania (^), którzy spełniają wymagania programu razem.

Ponadto, dotacje PMI® PDU dla tych studentów, PMP® certyfikat revalidate ich certyfikacji zawodowej.

(^) Certyfikaty kształcenia ustawicznego, które nie dowodzi tytuł lub stopień, który zostanie wydany w USA.

Metodologia

ADEN opracował model pedagogiczny interaktywne uczenie nazwie modelu transferu Peryklesa, który umożliwia transfer wiedzy nabytej do pracy z praktycznym podejściem; stworzyła interaktywną wirtualną społeczność z dodatkiem klasie.

Aby wzmocnić retencję i stosowalność cyfrowej i wyżywienie, oparte na modelach matematycznych, które pozwalają przeżyć i odtworzyć sytuacje w świecie biznesu, gdzie podejmowane są decyzje i ich wpływ jest weryfikowana na intensywnym wykorzystaniu symulatorów to się robi środowisko zabawy.

Program oceny składa się z testów wielokrotnego wyboru w trybie on-line, integracyjnej sprawy i praktyki z symulatora, który jest zarejestrowany w wirtualnej społeczności.

Program ten jest wspierany przez literatury uzupełniającej autorem przez Wydział ADEN że uczestnicy wydana.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
130 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Panama - Panama City, Panama
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Panama - Panama City, Panama
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą