Stypendia doktoranckie w dziedzinie finansów - stosuje się teraz!

Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Stypendia doktoranckie w dziedzinie finansów - stosuje się teraz!

Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

Test Vienna Graduate School of Finance (VGSF) zaprasza doskonałe studentów do ubiegania się o PhD Program in Finance (studia stacjonarne) zaczynając w przyszłym roku akademickim. Do sześciu stypendiów będą oferowane do najlepszych kandydatów. Termin składania wniosków na rok akademicki 2016/2017 odbędzie się w dniu 03 listopada 2015 (14:00 CET), a kończy się w dniu 29 stycznia 2016 (14:00 CET).

VGSF jest centrum doskonałości w zakresie finansów, położony na nowym kampusie UW w Wiedniu, Austria. Jego główne działania są badania naukowe i edukacja dr. VGSF oferuje stymulujące środowisko uczenia się i badań dla wybitnych studentów z całego świata.

WYMAGANIA APLIKACYJNE:

Program jest otwarty dla studentów z wszystkich krajów z wszystkich specjalności naukowych, pod warunkiem, że posiadają tytuł magistra lub równoważny i mają wystarczający poziom formalnego wykształcenia. Studenci, którzy idą na studia wkrótce (od czerwca 2016), mogą wystąpić także. Aby wziąć udział w procesie selekcji aplikacji kandydata muszą być odbierane przez elektroniczne obiektów aplikacyjnych.

Kandydaci do programu VGSF powinni mieć świadomość, że istnieją dwie rundy ocen. Pierwsza ocena będzie miała miejsce po 11 grudnia 2015 (14:00 CET), i rozważy wszystkie kompletne wnioski, które zostały złożone w tym terminie. Pierwsza runda ofert zostanie dokonana w oparciu o tej puli kandydatów. Jeśli nie wszystkie dostępne pozycje mogą być wypełnione na podstawie tej pierwszej rundzie, wnioski otrzymane po 11 grudnia (14:00) będą także oceniane. Należy pamiętać, że drugi i ostatni etap do 2016/2017 do dnia 29 stycznia 2016 (14:00 CET).

Wnioskodawcy muszą przedstawić następujące dokumenty:

  • życiorys
  • samo-określenie celu
  • wszystkie certyfikaty stopnia
  • wszystkie oficjalne stenogramy
  • dowód zdolności (GRE i GMAT)
  • dowód angielskiego kompetencji (np TOEFL, IELTS)
  • listy referencyjne

Absolwenci VGSF może się doczekać satysfakcjonującej kariery zawodowej w wiodących instytucji akademickich. Byli uczniowie VGSF zostały umieszczone w instytucjach takich jak Aarhus University, Carnegie Mellon University, Georgia Institute of Technology, University of Hong Kong, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Uniwersytetu Nowej Południowej Walii (UNSW), Norwegian School of Economics i Business Administration (NHH), Erasmus University Rotterdam, University of Utah i University of Wisconsin, USA.

Test Program VGSF PhD składa się z dwóch części: rygorystyczny zajęć i pracy na pracy doktorskiej. Studenci uczęszczają na kursy obejmujące wszystkie główne tematy finansów i metod analitycznych wymaganych do prowadzenia badań. W szczególności, kursy koncentrują się na Corporate Finance, wyceny aktywów i Metody Ilościowe w finansach. W ciągu ostatnich akademickich roku uczniowie mieli okazję uczestniczyć w międzynarodowych kursach prowadzone przez uczonych, takich jak Tomas Björk, Rüdiger Fahlenbrach Nicolae Garleanu, Francisco Gomes, Christopher Hennessy, David Lando, Jacob Sagi, Rossen Valkanov, Jiang Wang i Toni Whited. Po zdaniu wymaganych egzaminów studenci zaczynają prowadzić projekty badawcze na własną rękę. W naszych cotygodniowych studentów seminarium badawcze mają okazję spotkać światowej sławy naukowców prezentujących swoje state-of-the art badań.

Zapraszamy do odwiedzenia www.vgsf.ac.at/application Więcej informacji oraz link do aplikacji online.

Josef Zechner,
Dyrektor Programu Doktoranckiego

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Contact school
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Austria - Vienna, Vienna
Data rozpoczęcia : Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Contact school
Austria - Vienna, Vienna
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school