Read the Official Description

Kean University Psy.D. Kombinacji i zintegrowanego w Szkole Psychologii i Klinicznej programu umieszcza równy nacisk zarówno na badania i szkolenia klinicznego. Połączone i zintegrowany charakter programu umożliwia studentom zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu w różnych stosowanych ustawień podkreślając między profesjonalną współpracę. Oprócz intensywnego szkolenia klinicznego, studenci mają możliwość uczestniczenia w badaniach we wszystkich latach realizacji programu, a tym samym pogłębianie zawodu ze składek naukowych i akademickich. Oczekuje się również, że do nabycia umiejętności podstawowe i zaawansowane w psychologii szkoły i psychologii klinicznej, zakończone kwalifikacji do odpowiedniej certyfikacji i uzyskania licencji.

Podczas tego programu 5-letniej, studenci będą rozwijać podstawowe umiejętności zawodowych, ze szczególnym naciskiem na ocenę, interwencji, badań i dociekań naukowych, różnorodności, przywództwa i profesjonalnych relacji, między innymi. Oprócz zajęć, studenci zakończy externships zarówno w psychologii klinicznej i szkoły, z możliwością zakończenia trzeciego externship podczas czwartego roku. Studenci będą również wypełnić pracy doktorskiej oraz staż przed nabyciem uprawnień do odbioru ich Psy.D. w łączonej i zintegrowanej szkoły i Psychologii Klinicznej.

Jest to możliwe tylko przez przyjęcie małą grupę 12 osób rocznie.

Aby dowiedzieć się więcej o Psy.D. w łączonej i zintegrowanej szkoły i Psychologii Klinicznej, odwiedź http://grad.kean.edu/doctoral-programs/combined-and-integrated-school-and-clinical-psychology.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Kean University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- http://grad.kean.edu/tuition-and-fees
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019