Read the Official Description

Program doktoranckiej terapii zajęciowej

The Rocky Mountain College doktorat doktorancki jest jednym z pierwszych programów doktoranckiej terapii zajęciowej w stanie Montana w stanie Montana. Jako maturalny stopień doktorancki na poziomie podstawowym kandydaci muszą przed przystąpieniem do programu wpisać wszystkie wymagania dotyczące tytułu licencjata. Całkowita długość programu wynosi 115 godzin kredytowych, 3,0 lat (dziewięć semestrów). Program obejmuje dwa 12-tygodniowe doświadczenia w terenie oraz jedno 16-tygodniowe doktoranckie doświadczenie.

Czym jest terapia zajęciowa?

Praktycy terapii zajęciowej pytają, co jest dla Ciebie ważne? nie co z tobą jest?

W najprostszym ujęciu terapeuci zajęciowi i asystenci terapii zajęciowej pomagają ludziom przez cały okres życia brać udział w rzeczach, które chcą i muszą robić poprzez terapeutyczne wykorzystanie codziennych czynności (zawodów). Typowe interwencje w zakresie terapii zajęciowej obejmują pomoc dzieciom niepełnosprawnym w pełnym uczestniczeniu w sytuacjach szkolnych i społecznych, pomoc w odzyskiwaniu sił po urazie w celu odzyskania umiejętności oraz zapewnianie wsparcia dla osób starszych doświadczających zmian fizycznych i poznawczych (AOTA.org).

Oświadczenie misji RMC OTD

The Rocky Mountain College Doktorat w Programie Terapii Zajęciowej przygotowuje lekarzy, edukatorów, badaczy i przyszłych liderów w zawodzie poprzez zaangażowane, empiryczne i oparte na dowodach możliwości edukacyjne, aby poszerzyć wiedzę na temat korzyści zdrowotnych zawodu i przełożyć tę wiedzę na różne środowiska terapeutyczne.

Realizujemy tę misję, realizując nasze podstawowe wartości:

  1. docenianie interdyscyplinarnych podejść terapeutycznych (wątek 1)
  2. obejmując różnorodność i zaangażowanie społeczności (wątek 2)
  3. promowanie uczenia się przez całe życie, opartego na dowodach (wątek 3)
  4. opowiadanie się za podstawową wartością ukierunkowanego na klienta, ukierunkowanego na klienta świadczenia usług w celu poprawy zdrowia pacjentów, ich dobrostanu i jakości życia (wątek 4)

Założyciel programu

Jestem pasjonatem zawodu terapii zajęciowej. Praktykowałem w pediatrii i geriatrii w Północnej Karolinie, Teksasie, Kansas i Wirginii. Przez ostatnie cztery lata byłem dyrektorem programu OT na James Madison University w Virginii. Po 30 latach nadszedł czas, aby wrócić do domu. Cieszę się, że mogę współpracować z Rocky Mountain College aby zaoferować doktorat kliniczny w zakresie terapii zajęciowej.

Twylla M. Kirchen, Ph.D., OTR / L

Program RMC OTD, dyrektor założycielski
twylla.kirchen@rocky.edu
Życiorys
540.746.6640

Terapia zajęciowa doktoranckie w Rocky Mountain College jest obecnie akredytowana przez Radę Akredytacyjną ds. Terapii Zajęciowej (ACOTE); 4720 Montgomery Lane; Apartament 200; Bethesda, MD 20814-3449; 301-652-2682; www.acoteonline.org. Dane o wynikach programu Narodowego Egzaminu Certyfikacji Terapii Zajęciowej (NBCOT) dla wszystkich szkół są dostępne na stronie internetowej NBCOT. Dane z egzaminu National Nucleot Rocky Mountain College będą dostępne, gdy program otrzyma pełną akredytację ACOTE i po tym, jak pierwsza kohorta studencka przejdzie do egzaminu.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów

Studenci muszą spełniać następujące wymagania, aby ukończyć studia z tytułem zawodowym z programu RMC OTD:

  1. Pomyślnie ukończ wszystkie wymagania akademickie i uzyskaj dobre wyniki w Kolegium.
  2. W zakresie, w jakim takie informacje są podawane do wiadomości Kolegium, wykazują wymagany profesjonalizm, charakter i profesjonalne obietnice w ocenie.
  3. Zadowalająco rozwiązać wszystkie zobowiązania finansowe należne Kolegium.
  4. Wykazać się kompetencją standardów technicznych.

Ostateczna odpowiedzialność za ukończenie wymagań dotyczących ukończenia studiów jest wymagana przez studenta, dlatego każdy uczeń powinien zapoznać się nie tylko z programem nauczania, ale także z regulaminem akademickim uczelni.

Program taught in:
Język angielski
Last updated April 30, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
Cena
12,000 USD
Cena za semestr.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019