Program doktorancki SSM / ESAMI

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 10

Opis programu

ESAMI i Swiss School of Management (SSM) wspólnie wprowadzają 3-letni międzynarodowy akredytowany program Doctor of Business Administration (DBA) do Afryki Wschodniej i Południowej. Program opiera się na nauczaniu mieszanym, a uczniowie mogą do niego dołączyć w dowolnym momencie. Zajęcia będą wykonywane przy użyciu platformy e-learningowej SSM z kampusami ESAMI i SSM dostępnymi jako ośrodki studiów. W ramach programu będą oferowane czterodniowe warsztaty online i częste seminaria internetowe na wybrane tematy. Kandydaci zapisani w 2020 roku otrzymają częściowe stypendium.

O programie DBA

DBA zostanie nadany przez SSM, który jest dostosowany do międzynarodowych standardów studiów doktoranckich, aby wspierać uznanie na całym świecie. Program DBA jest zaprojektowany jako 3-letni program z 120 punktami ECTS w oparciu o studia niestacjonarne. Jednostki e-learningowe zapewniają zdrową równowagę pomiędzy pracą, życiem i nauką, ponieważ czas podróży i wydatki są ograniczone do minimum. 4-dniowe warsztaty będą prowadzone dwukrotnie w ciągu pierwszego semestru. Czesne po przyznaniu częściowego stypendium wynosi 17 000 USD i może być opłacone w pięciu ratach: 34% płatne przy rejestracji i 66% płatne od drugiego roku w 4 równych ratach na semestr.

O ESAMI

Wschodni i Południowoafrykański Instytut Zarządzania (ESAMI) jest międzyrządowym regionalnym centrum rozwoju zarządzania. Siedziba ESAMI znajduje się w Arusha w Tanzanii.

Instytut powstał, aby zapewnić regionowi wyszkolony personel w wielu krytycznych obszarach, w tym zarządzanie polityką, przywództwo, zarządzanie transportem, zarządzanie finansami, zarządzanie technologią informacyjną, zarządzanie zdrowiem, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektami, energia i zarządzanie środowiskiem i zarządzanie płcią między innymi. Celem było przeszkolenie menedżerów średniego i wyższego szczebla z regionu w celu poprawy ich wyników menedżerskich z uwzględnieniem problemów globalnych, ale z naciskiem regionalnym dotyczącym środowiska afrykańskiego.

O Swiss School of Management

SSM to uznana na całym świecie instytucja szkolnictwa wyższego, która przewyższa standardy dzisiejszego świata zawodowego. SSM posiada akredytację International Accreditation Council for Business Education (IACBE), EduQua Switzerland oraz Ministerstwo Edukacji i Badań Regionu Lazio (Włochy). Ponadto SSM jest uznawany przez wiele organizacji międzynarodowych, takich jak UNESCO, IAU i CHEA.

Setki studentów uczą się w SSM w kampusach i centrach szkoleniowych na całym świecie. Centrum badawcze SSM oferuje wspaniałe doświadczenie w nauczaniu mieszanym z dużym naciskiem na badania. Dzięki w pełni akredytowanemu programowi Doctor of Business Administration (DBA) i zaawansowanej technologicznie platformie e-learningowej, naszym celem jest prowadzenie badań, które służą firmom i społeczeństwom.

Jak się zgłosić

Formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.esami-africa.org

Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem Chengetai Magunje (dyrektora ds. Marketingu i rozwoju biznesu w ESAMI. E-mail chengetai@esami-africa.org ; WhatsApp +255 683 822 946

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. Pokaż mniej
Arusha , Nairobi , Dar es Salaam , Lusaka , Kampala , Windhoek , Mbabane , Harare , Maputo , Lilongwe + 9 Więcej Mniej