Program PhD "Dynamika, balistyki, kontroli ruchu maszyn latających"

Samara National Research University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Program PhD "Dynamika, balistyki, kontroli ruchu maszyn latających"

Samara National Research University

Głównym celem programu jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr w dziedzinie dynamiki i sterowania przestrzennym (kątową) ruch statków kosmicznych i satelitów (w tym mikro urządzeń i nano-klasa) na aktywnych i pasywnych elementów ruchu orbitalnego, a następnie nadaniu stopnia naukowego doktora.

W ramach szkolenia i pracy doktorskiej bada właściwości wolnego i wymuszonego ruchu i kontrolować dynamikę systemów kosmicznych i urządzeń / satelitów w obecności zewnętrznych i wewnętrznych zakłóceń o różnym charakterze, w tym istnienie grawitacyjnych i elektromagnetycznych pól planet, jak również efekt rozpraszających i eksitativnyh efektów (atmosferach planet, skutki wewnętrzne cierne, etc.).

Obszar działalności zawodowej obejmuje: dziedzinie nauki, inżynierii i technologii, obejmujące kwestie integracji interakcji pomiar, informacyjnych, informatycznych, kontroli i energetycznych systemów opartych na elementach i węzłach mechaniki precyzyjnej, elektroniczne, elektryczne, optyczne i komponentów komputerowych, a także zapewnia badań, projektowania, rozwój i produkcja jakościowo nowy ich podsystemów, w szczególności samolotów i przenoszenie różnych obiektów optymalny, adaptacyjnych i inteligentnych systemów i systemów kontroli ruchu, nawigacji i orientacji w ogóle, a.

Program adresowany podstawowym i stosowane aspekty dynamiki nieliniowej mechanicznych / systemów mechatronicznych mechaniki ciał niebieskich, dynamiki lotu, elementów sterowania ruchem oraz systemów kosmicznych, urządzeń i satelitów w sekcjach biernych i czynnych trajektorii. Badamy i cechy badania dynamiki ruchu statków kosmicznych i satelitów w obecności zewnętrznych i wewnętrznych zakłóceń o różnym charakterze, w tym istnienie grawitacyjnych i elektromagnetycznych pól planet, a także wpływu efektów rozpraszających i eksitativnyh (atmosfer planetarnych, efekty tarcia wewnętrznego, etc.). Wykonuje publikacji w czołowych czasopismach naukowych indeksowanych przez Scopus i WoS. Doktoranci są aktywnie zaangażowane w rozwiązywaniu zadań badawczych rzeczywistym ciągu grantów badawczych, projektów i programów.

Ukierunkowane istotne aspekty programu są:

  • Badania i rozwój mechanicznych i modeli matematycznych systemów kosmicznych ruchu, urządzeń, satelitów i wyższych etapach;
  • Analiza cech bezpłatna, zarządzane i przymusowych systemów kosmicznych ruchu, urządzeń, satelitów i wyższych etapach;
  • rozwój oprogramowania i modułów obliczeniowych w środowiskach programistycznych i zintegrowanych pakietów matematycznych;
  • Programy Układ / synteza i systemy zarządzania (i) systemy kosmiczne stabilizacji ruchu, urządzenia, satelity i górne stopnie;
  • parametryczne parametry syntezy przestrzeni ruchu systemów, urządzeń, satelitów i krzykaczy.
Zaakcentowanie prowadzona jest na rozwój twórczych umiejętności prowadzenia badań naukowych w ramach przedmiotu analizy i syntezy dynamiki ruchu statków kosmicznych w ramach projektowanej misji kosmicznej.

W celu realizacji programu, wszystkie niezbędne materiały metodyczne, warunki organizacyjne i techniczne: dostępność elektronicznych bibliotek naukowych i zasobów czołowych wydawców (Elsevier, Springer, IEEE), są laboratoria edukacyjne i naukowe, przeprowadzenie odpowiednich prac badawczych.

Realizacja głównej bazy danych HR opiera się na wysoko wykwalifikowanej kadry naukowej i pedagogicznej serii "Flight Dynamics i systemów kontroli", zachowując swoje najlepsze tradycje historyczne, utworzone na Wydziale №1 "statki powietrzne" kuai-SSAU i rozwoju nowoczesnej nauki i technologii edukacyjnych w miejscu antyrakietowej Instytutu -kosmicheskoy sprzęt Samara University.

Rekrutacja opiera się na wywiadach, proces edukacyjny towarzyszy Instytutu rakiet i technologii kosmicznych oraz Instytutu dokształcania Samara University. Na szkolenia i pisania pracy programu przeznaczono trzy lata. Według wyników programu prowadzone obrony tezy o wydanie dyplomu o nadaniu stopnia naukowego doktora (philosophiae Lekarz / lekarz Filozofii) na program "Dynamika, balistyki, kontroli ruchu maszyn latających" W imieniu FGAOUVO "Samara Narodowego Uniwersytetu Badawczego nazwany akademika SP Królowa "(Samara State University).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Rosyjski


Ostatnia aktualizacja September 25, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Rosja - Samara, Samara Oblast
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Rosja - Samara, Samara Oblast
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą