Read the Official Description

Vide Powiadomienie nr: VTU / ACA / 2006-07 / +2538 dnia 12 lipca 2006 IFIM Business School), zostało dopuszczone przez Uniwersytet Technologiczny w Visvesvaraya (VTU), Belgaum zaoferować program naukowy doktora Zarządzania. Tak więc, IFIM Szkoła Biznesu posiada unikalną rozróżnienie jest wśród kilku niezależnych instytutów w kraju, aby uzyskać ten uznanie przez Uniwersytet.

WNIOSKIEM O doktor

  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy (skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji).
  • Po wypełnieniu w tym danych osobowych, kandydat musi zejść do IFIM znajduje się w mieście Elektronicznego I fazy dyskusji z wydziału przewodnika.
  • Wraz z aplikacją kandydat musi dokładnie opisać w napisać o ich odpowiedniego tematu badawczego i dostosowania go do dyskusji z przewodnikiem.
  • Proszę upewnić się, że spełnia podstawowe wymagania, aby zarejestrować się do doktor z VTU. Trzeba poddać się testowi umiejętności doktorską VTU po złożeniu wniosku przez IFIM (Test oferowany jest 2 razy w roku).
  • Regionalnego centrum VTU na uczelni RV Nauczycieli w Jayanagar można się skontaktować w celu otrzymania wyjaśnień w sprawie formularzy zgłoszeniowych lub testów.
Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline

Lipiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa