Program dba

Informacje ogólne

Opis programu

Durham DBA to program doktorancki dla zmotywowanych, osiągających wysokie wyniki, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności badawcze, analityczne i krytycznego myślenia na najwyższym poziomie. Doktorat w Business Administration jest zorganizowany wokół projektu badawczego prowadzone przez jednostki, ze szczególnym naciskiem na praktyczne zastosowanie w środowisku biznesowym.

 • Rozwijać najwyższy poziom myślenia i badań naukowych
 • Przedstawić wyniki swoich badań na konferencjach na całym świecie
 • Przyczynić się do własnej praktyki zawodowej

Jak zorganizowany jest program?

Program oferowany jest na elastycznym niepełnym wymiarze godzin i trwa od 4 do 6 lat, aby zakończyć.

 • Lata 1 i 2 składa się z pięciu modułów nauczania dostarczane w Szkole
 • Od 3 do 6 zawierają indywidualny nadzorowanego badań i studiów.

Przez całe studia będziesz rozwijać swoje badawcze, analityczne, koncepcyjne i umiejętności krytycznego myślenia na najwyższym poziomie. Będziesz także zdobyć strategicznych celów, które pozwolą Ci przyczynić się do własnej praktyki zawodowej oraz szerszego obszaru tematycznego.

DBA w szczegółach

Program oferowany jest na elastycznym niepełnym wymiarze godzin i trwa od 4 do 6 lat, aby zakończyć. Jest on podzielony na etapy, które umożliwiają regularne uzyskiwanie informacji zwrotnych ułatwiających postęp. Lata 1 i 2 Pięć nauczanych modułów dostarczonych w szkole (kolejność dostaw może się różnić):

 • Ekologia organizacji
 • Zasilania, sterowania i opór w organizacjach
 • Zmiana w organizacji
 • Przywództwo w organizacji
 • MATERIAŁ Warsztaty: Część 1 / Teoria w praktyce: Część 2

-Assessment Jest indywidualny pisemna dla modułów 1-4. -Between Moduły 4 i 5 będzie rozwijać swój projekt badawczy. -The Indywidualna praca pisemna na module 5 posiada 10,000 maksymalną liczbę słów. Lata 3 do 6 lat 3 do 6 obejmują indywidualne nadzorowane badania i badania.

 • Jakościowy i ilościowy Grupy: uczestniczyć regularnych wizyt badawczych dać okazję spotkać swoją administratora / LEADER modułu do nauczania, poradnictwo i doradztwo ci.
 • Academic Progresja Reviews: Formalne opinie Postępy są zaplanowane, aby zapewnić sobie są zadowalające postępy w nauce. Nie ma formalnie ocenić prace mają być zakończone do wizyty badawczej; zakłada się, będziesz samoregulujący do czasu osiągnięcia tej fazy.
 • Ostateczna teza ma 60.000 maksymalną liczbę słów.

Badania Program Seminarium

Przez całe studia będziesz miał dostęp do specjalistycznych możliwości szkoleniowych. Sesje te okazją, aby spotkać się z wizytujących naukowców i ściśle współpracować z wydziału akademickiego Durham. Dodatkowo będzie obsługiwany przedstawić swoje wyniki badań w innych uniwersytetów, instytutów badawczych i międzynarodowych konferencjach

Zasoby

Oprócz bibliotek Durham University, The Business School domy biblioteki bogate zbiory specjalistą pożyczkowe i referencyjne biznesu, finansów i zarządzania książek; doktoranckie, MBA i Masters rozprawy; kompletny zbiór Business School dokumentów roboczych i oferuje dostęp do ponad 10.000 czasopism on-line. Będziesz mieć dostęp do aktualnych informacji finansowych, czasopisma i badania rynku, z takich źródeł jak FAME, Mintel, IMiD, European Business ASAP i Pro-Quest. Istnieje również szeroki zakres informacji dostępnych za pośrednictwem internetowych baz danych, w tym: Emerald, sława, Mintel, LexisNexis, Reutera Business Insight i Centrum Informacji DataMonitor Biznesu.

Kompleksowe wyposażenie IT

Usługa IT Durham University oferuje dostęp do wszystkiego, czego można oczekiwać, aby znaleźć w wiodącej szkoły biznesu w tym: Centrum Komputerowe czynna 24/7, w pełni zintegrowane IT-klasy, dedykowany helpdesk IT oraz DUO - wirtualne środowisko uczenia Uniwersytetu.

Przestrzeń na studia

Stworzyliśmy doskonałe warunki zarówno do indywidualnego i grupowego badania, w tym dedykowanym doktorskiej przestrzeni badawczej.

Co trzeba zrobić w pierwszej kolejności?

Potrzebne będą:

 • tytuł magistra w zakresie dyscypliny związanej z biznesu i zarządzania z uznanych uczelni lub innej instytucji szkolnictwa wyższego; lub równoważne kwalifikacje lub doświadczenie
 • Minimum trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu i biznesie na odpowiednim poziomie
 • Propozycja badania 500-2000 słowem. Wytyczne dotyczące przygotowywania projektu badawczego.

Wymagania języka angielskiego:

 • Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem trzeba IELTS 7.0 (żaden element poniżej 6,5) lub Pearson Test of English ogólny wynik 70+ (żaden element poniżej 62 lat).

Należy pamiętać, że może to być nie więcej niż 2 lat w tym miesiącu rozpoczyna się program, np. dla programu rozpoczynającego się w październiku 2014 roku test IELTS lub PTE musi zostać podjęta w październiku 2012 roku lub po tej dacie. TOEFL IBT nie jest już akceptowane jako angielskiej Kwalifikacji w zakresie wiz.

Złożenia wniosku

Wnioski należy składać za pomocą formularza wniosku on-line. Odwiedź naszą stronę internetową.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Pokaż mniej
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Więcej Mniej

Akredytacje