Phd w komunikacji masowej

University of Florida - College of Journalism and Communications

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Phd w komunikacji masowej

University of Florida - College of Journalism and Communications

Doktor nauk medycznych

Uniwersytet Florydy poświęcony jest doskonałości w swoim doktoracie program komunikacji masowej. Program oferuje studia w idealnym otoczeniu dla jakości edukacji.

Kolegium Dziennikarstwa i Komunikacji jest dumne z wielokrotnie nagradzanego organu studenckiego i wydziału, a także oferuje bogate zaplecze, które można osiągnąć dzięki jednej z największych rejestracji w kraju. Około 200 studentów zajmuje się studiami podyplomowymi i zaawansowanymi, przystępując do 2300 studentów. Ponad 53 nauczycieli uczą, prowadzą badania i świadczą usługi.

Uniwersytet Florydy zachęca do składania wniosków od osób płci obu grup kulturowych, rasowych, etnicznych i religijnych. Uniwersytet nie dyskryminuje ze względu na niepełnosprawność lub wiek.

Każda aplikacja jest rozpatrywana w całości. Wydział uważa, że ​​każda aplikacja - nawet te, które nie spełniają norm GRE i GPA. Otwieramy możliwość, że wnioskodawca zostanie zaoferowany warunkom wstępu, jeśli takie dowody, jak referencje, doświadczenie zawodowe i oświadczenie o celach są uzasadnione.


Program doktorancki Collegea zajmuje szóste miejsce na szóstym miejscu w kraju

W 2010 r. Analiza jakości programów doktorskich w Stanach Zjednoczonych została uznana przez College of Journalism and Communications o numerze 6 wśród podobnych programów.

Badanie oceniało jakość programu przy użyciu obiektywnych i wymiernych wskaźników niż subiektywnych rankingów, które są wspólne w innych rankingach. Środki podkreślały zarówno liczbę, jak i jakość programów, które zatrudniły nowych pracowników doktoranckich z każdej instytucji.

Wyniki sugerują, że absolwenci studiów doktoranckich w Florida's Journalism and Communications College są konkurencyjni wobec absolwentów najlepszych programów w kraju. Ci absolwenci są nie tylko wymagający, ale również konkurują z najlepszymi pracami akademickimi w Stanach Zjednoczonych


Cel programu doktoranckiego

Doktorat stopień jest stopniem naukowym. Doktorat program ma na celu pomoc w rozwijaniu wiedzy, postaw i umiejętności, dzięki czemu absolwenci mogą wnieść ważny wkład w zrozumienie komunikacji masowej. Członkowie wydziału pomagają studentom stanowić podstawę do życia znaczącej, twórczej pracy.

Studia doktoranckie przygotowują studentów do różnorodnych sposobów komunikacji masowej. Przewiduje się, że absolwenci uczą się w kolegiach i uniwersytetach; prowadzenie badań dla organizacji w dziedzinie reklamy, dziennikarstwa, public relations, telekomunikacji i innych dziedzin komunikacji zbiorowej; doradztwo; prowadzenie badań i przyczynianie się do polityki w rządowych i prywatnych organizacjach. Studenci doktoranckie w Kolegium Dziennikarskim i Komunikacji zdobywają cenne doświadczenie w nauczaniu i badaniach. Asystenci pomagają przygotować studentów do akademickich i innych stanowisk badawczych. Studenci programu stale należą do narodowych liderów w zdobywaniu najlepszych nagród na krajowych i regionalnych spotkaniach naukowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Gainesville, Florida
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Gainesville, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą