Zakres tematyczny obejmuje:

 • Kombinowane systemy mocy cieplnej
 • Technologii chłodzenia
 • Cykle mocy cieplnej
 • magazynowanie energii
 • Eko-miasta / inteligentne miasta
 • Zrównoważone materiały budowlane
 • Pojazdów, transportu i kontroli zanieczyszczeń
 • Systemy fotowoltaiczne; Systemy energii słonecznej (np. Chłodzenie energią słoneczną); Energia wiatrowa
 • Systemy odsalania wody słonecznej
 • Zrównoważone gospodarowanie odpadami i ich usuwanie
 • Czystych paliw kopalnych i technologii wychwytywania dwutlenku węgla

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).

Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Będziesz mieć dostęp do urządzeń do przetwarzania danych, wraz z niezbędnym oprogramowaniem, laboratoriami laboratoriów budowlanych i warsztatami technicznymi, cyfrowym pakietem produkcyjnym i warsztatami modelarskimi, które zapewnią dodatkowe narzędzia do analizy śledczej.

Marmont Centrum Energii Odnawialnej zawiera laboratoria badawcze wyposażone w różne technologie, w tym panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, lekkie rury, turbiny wiatrowe i pompy ciepła naziemne. Budynek Zrównoważonego Budowania Badań (SRB) ma służyć jako przykładowy budynek, demonstrując najnowocześniejsze techniki przyjaznej dla środowiska i zrównoważonej konstrukcji.

Budynek zapewnia pomieszczenia laboratoryjne, biurowe i seminaryjne, a pomieszczenia są przystosowane do obsługi różnych strategii ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Zintegrowane technologie obejmują fotowoltaiki (PV), słoneczne kolektory termiczne, turbiny wiatrowe, kombinowane instalacje cieplne i energetyczne, lekkie rury, samooczyszczające się okna i systemy zbierania wody deszczowej.

Projekt Creative Energy Homes to prezentacja innowacyjnych, najnowocześniejszych, energooszczędnych domów przyszłości. Sześć domów zbudowanych na terenie kampusu uniwersyteckiego Park Park będzie zaprojektowanych z myślą o różnych stopniach innowacyjności i elastyczności, aby umożliwić testowanie różnych aspektów nowoczesnych metod konstrukcyjnych. Projekt ma na celu stymulowanie pomysłów na projektowanie zrównoważone i promowanie nowych sposobów zapewniania niedrogich, przyjaznych dla środowiska budynków mieszkalnych, które są innowacyjne w ich konstrukcji.

Kilka międzynarodowych firm, w tym EOn, BASF i Tarmac zapewniły finansowanie projektu. Centrum Edukacji Środowiskowej (EEC) - studio projektowe - to zespół trzech parterowych skrzydeł i dwupiętrowy blok z dziedzińcem w centrum. Projekt EWG dotyczy praktycznych zagadnień, w tym trwałości, niskiej konserwacji i niskiej energii. Dach jest zintegrowany z PV 18 kWp.

Obiekty warsztatowe uczelni obejmują projektowanie modeli i cyfrowy zestaw do produkcji z routerem 3D, drukarką 3D i laserowym frezem.

Wsparcie badania

Wsparcie dla studentów studiów podyplomowych jest koordynowane przez Biuro Studiów Wydziału. Każdy doktorant będzie miał głównego kierownika naukowego i co najmniej jednego dodatkowego przełożonego. Odbywać się będą z jednym lub obydwoma organami nadzorczymi.

Zapewniamy również doradców akademickich podyplomowych i przedstawicieli studentów PGR, którzy są dostępni, jeśli masz pytania dotyczące procedur związanych z badaniami naukowymi, obawiają się o Twój postęp lub udogodnienia. Wszyscy studenci doktoranci są zapisani do Wydziału Inżynierii Programu Szkoleniowego, jest to zorganizowany program szkoleniowy w oparciu o formalne ramy zewnętrzne, takie jak oświadczenie o wspólnych umiejętnościach, ramy rozwoju badań (RDF) oraz wytyczne Rady ds. Badań Naukowych.

Rada ds. Inżynierii i Badań Naukowych (EPSRC) uznała nasz program wydziału za sektorowy standard badań podyplomowych i szkoleń. Wydział posiada doskonałe powiązania z przemysłem i zapewni rozwój rozwijanych umiejętności, które będą korzystne w różnych formach kariery. Będziesz miał również dostęp do Graduate School 's Researcher Development Programme.

Wymagania kwalifikacyjne

 • Wymagania wstępne: 2.1 (lub równoważny międzynarodowy) i / lub mistrzowie na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie
 • IELTS: 6.0 (nie mniej niż 5.5 w każdym elemencie)
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Gru 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,350 GBP
Opłaty w UK / UE 4,300 PLN; Opłaty międzynarodowe: 21.060 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Gru 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Kwi 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lipiec 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Gru 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Kwi 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Lipiec 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa