Read the Official Description

Zakres tematyczny obejmuje:

 • Kombinowane systemy mocy cieplnej
 • Technologii chłodzenia
 • Cykle mocy cieplnej
 • magazynowanie energii
 • Eko-miasta / inteligentne miasta
 • Zrównoważone materiały budowlane
 • Pojazdów, transportu i kontroli zanieczyszczeń
 • Systemy fotowoltaiczne; Systemy energii słonecznej (np. Chłodzenie energią słoneczną); Energia wiatrowa
 • Systemy odsalania wody słonecznej
 • Zrównoważone gospodarowanie odpadami i ich usuwanie
 • Czystych paliw kopalnych i technologii wychwytywania dwutlenku węgla

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).

Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Będziesz mieć dostęp do urządzeń do przetwarzania danych, wraz z niezbędnym oprogramowaniem, laboratoriami laboratoriów budowlanych i warsztatami technicznymi, cyfrowym pakietem produkcyjnym i warsztatami modelarskimi, które zapewnią dodatkowe narzędzia do analizy śledczej.

Marmont Centrum Energii Odnawialnej zawiera laboratoria badawcze wyposażone w różne technologie, w tym panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, lekkie rury, turbiny wiatrowe i pompy ciepła naziemne. Budynek Zrównoważonego Budowania Badań (SRB) ma służyć jako przykładowy budynek, demonstrując najnowocześniejsze techniki przyjaznej dla środowiska i zrównoważonej konstrukcji.

Budynek zapewnia pomieszczenia laboratoryjne, biurowe i seminaryjne, a pomieszczenia są przystosowane do obsługi różnych strategii ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Zintegrowane technologie obejmują fotowoltaiki (PV), słoneczne kolektory termiczne, turbiny wiatrowe, kombinowane instalacje cieplne i energetyczne, lekkie rury, samooczyszczające się okna i systemy zbierania wody deszczowej.

Projekt Creative Energy Homes to prezentacja innowacyjnych, najnowocześniejszych, energooszczędnych domów przyszłości. Sześć domów zbudowanych na terenie kampusu uniwersyteckiego Park Park będzie zaprojektowanych z myślą o różnych stopniach innowacyjności i elastyczności, aby umożliwić testowanie różnych aspektów nowoczesnych metod konstrukcyjnych. Projekt ma na celu stymulowanie pomysłów na projektowanie zrównoważone i promowanie nowych sposobów zapewniania niedrogich, przyjaznych dla środowiska budynków mieszkalnych, które są innowacyjne w ich konstrukcji.

Kilka międzynarodowych firm, w tym EOn, BASF i Tarmac zapewniły finansowanie projektu. Centrum Edukacji Środowiskowej (EEC) - studio projektowe - to zespół trzech parterowych skrzydeł i dwupiętrowy blok z dziedzińcem w centrum. Projekt EWG dotyczy praktycznych zagadnień, w tym trwałości, niskiej konserwacji i niskiej energii. Dach jest zintegrowany z PV 18 kWp.

Obiekty warsztatowe uczelni obejmują projektowanie modeli i cyfrowy zestaw do produkcji z routerem 3D, drukarką 3D i laserowym frezem.

Wsparcie badania

Wsparcie dla studentów studiów podyplomowych jest koordynowane przez Biuro Studiów Wydziału. Każdy doktorant będzie miał głównego kierownika naukowego i co najmniej jednego dodatkowego przełożonego. Odbywać się będą z jednym lub obydwoma organami nadzorczymi.

Zapewniamy również doradców akademickich podyplomowych i przedstawicieli studentów PGR, którzy są dostępni, jeśli masz pytania dotyczące procedur związanych z badaniami naukowymi, obawiają się o Twój postęp lub udogodnienia. Wszyscy studenci doktoranci są zapisani do Wydziału Inżynierii Programu Szkoleniowego, jest to zorganizowany program szkoleniowy w oparciu o formalne ramy zewnętrzne, takie jak oświadczenie o wspólnych umiejętnościach, ramy rozwoju badań (RDF) oraz wytyczne Rady ds. Badań Naukowych.

Rada ds. Inżynierii i Badań Naukowych (EPSRC) uznała nasz program wydziału za sektorowy standard badań podyplomowych i szkoleń. Wydział posiada doskonałe powiązania z przemysłem i zapewni rozwój rozwijanych umiejętności, które będą korzystne w różnych formach kariery. Będziesz miał również dostęp do Graduate School 's Researcher Development Programme.

Wymagania kwalifikacyjne

 • Wymagania wstępne: 2.1 (lub równoważny międzynarodowy) i / lub mistrzowie na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie
 • IELTS: 6.0 (nie mniej niż 5.5 w każdym elemencie)
Program taught in:
Język angielski

See 11 more programs offered by The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Grudz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,350 GBP
Opłaty w UK / UE 4,300 PLN; Opłaty międzynarodowe: 21.060 £
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Grudz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline
Data początkowa
Kwiec. 2020
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2020
Application deadline

Paźdz. 2019

Grudz. 2019

Luty 2020

Kwiec. 2020

Lipiec 2020