Read the Official Description

Przedmioty objęte tą dziedziną badań obejmują:

 • Niskie / zerowe budynki węglowe
 • Budynki ekologiczne; Systemy odzysku ciepła
 • Modelowania komputerowego i fizyki budowlanej
 • akustyka
 • oświetlenie
 • Przepływ ciepła i przepływ dwufazowy
 • Usługi budowlane (np. Ogrzewanie, chłodnictwo, klimatyzacja)
 • Wewnętrzna jakość środowiska (np. Komfort termiczny i jakość powietrza)
 • Wentylacja / naturalne odpowietrzanie
 • Modelowanie termiczne
 • Ocena po zajęciach
 • Biomimetyki

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez około trzy lata.

Udogodnienia

Studenci są wyposażeni w dodatkowe narzędzia do analizy dochodzeniowej, w tym urządzenia komputerowe (z wszystkimi potrzebnymi programami), laboratoria technologii budowlanych i warsztaty techniczne, cyfrowy zestaw do produkcji i warsztaty modelarskie.

Centrum badawcze Marmont dla laboratoriów badawczych z odnawialnych źródeł energii, wyposażone w technologie, w tym panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, rury światłowodowe, turbiny wiatrowe i nagrzewnice pomp. Budynek Zrównoważonego Budowania Badań (SRB) ma służyć jako przykładowy budynek, demonstrując najnowocześniejsze techniki zrównoważonej i odpowiedzialnej z ochroną środowiska. Będziesz także korzystać z laboratorium, biura, seminarium i zakwaterowania, które zostały skonfigurowane do obsługi różnych strategii ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Zintegrowane technologie obejmują fotowoltaiczne (PV), słoneczne kolektory termiczne, turbiny wiatrowe, kombinowane instalacje cieplne i energetyczne, lekkie rury, samooczyszczające się okna i systemy zbierania wody deszczowej.

Projekt Creative Energy Home to nowatorski, nowoczesny, energooszczędny dom przyszłości. Projekt ma na celu stymulowanie pomysłów na projektowanie zrównoważone i promowanie nowych sposobów zapewnienia niedrogiej i przyjaznej środowisku mieszkań, która jest nowatorska w ich konstrukcji. Kilka międzynarodowych firm, w tym EoN, BASF i Tarmac zapewniły finansowanie projektu.

W warsztatach znajdują się urządzenia do modelowania i cyfrowy zestaw do produkcji z routerem 3D, drukarką 3D i laserowym frezem.

Wsparcie badania

Wsparcie dla studentów studiów podyplomowych jest koordynowane przez Biuro Studiów Wydziału. Każdy doktorant będzie miał głównego kierownika naukowego i co najmniej jednego dodatkowego przełożonego. Odbywać się będą z jednym lub obydwoma organami nadzorczymi. Zapewniamy również doradców akademickich podyplomowych i przedstawicieli studentów PGR, którzy są dostępni, jeśli masz pytania dotyczące procedur związanych z badaniami naukowymi, obawiają się o Twój postęp lub udogodnienia.

Wszyscy studenci doktoranci są zapisani do Wydziału Inżynierii Programu Szkoleniowego, jest to zorganizowany program szkoleniowy w oparciu o formalne ramy zewnętrzne, takie jak oświadczenie o wspólnych umiejętnościach, ramy rozwoju badań (RDF) oraz wytyczne Rady ds. Badań Naukowych. Rada ds. Inżynierii i Badań Naukowych (EPSRC) uznała nasz program wydziału za sektorowy standard badań podyplomowych i szkoleń.

Wydział posiada doskonałe powiązania z przemysłem i zapewni rozwój rozwijanych umiejętności, które będą korzystne w różnych formach kariery. Będziesz miał również dostęp do Graduate School 's Researcher Development Programme.

Wymagania kwalifikacyjne

 • Wymagania wstępne: 2.1 (lub równoważny międzynarodowy) i / lub mistrzowie na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie
 • IELTS: 6.0 (nie mniej niż 5.5 w każdym elemencie)
Program taught in:
Język angielski

See 11 more programs offered by The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Grudz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,350 GBP
Opłaty w UK / UE 4,300 PLN; Opłaty międzynarodowe: 21.060 £
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Grudz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline
Data początkowa
Kwiec. 2020
Application deadline
Data początkowa
Czerwiec 2020
Application deadline

Paźdz. 2019

Grudz. 2019

Luty 2020

Kwiec. 2020

Czerwiec 2020