PhD W Rolnictwie

Ehime University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

PhD W Rolnictwie

Ehime University

Test Wielka Graduate School of Agricultural Sciences (3-letnie studia doktoranckie), ustanowiła program oferuje trzy kursy z instrukcją w języku angielskim: Bioresource Produkcja Nauka, Stosowanej Bioresource Science, and Life Science Ochrony Środowiska, Które odzwierciedlają charakterystyczne atuty wydziałów rolnictwa trzech uczestniczących uczelni. Rolnictwo jest ważną dziedziną nauki nie tylko dla utrzymania i poprawy bogate życie ludzkości, ale także dla zachowania i poprawy stanu środowiska i ekosystemu. Szukamy ludzi, którzy są zmotywowani do zbadania wiele możliwości nauk rolniczych.

Oferujemy również dwa specjalne programy: program tropikalne i subtropikalne Rolnictwo i nauk pokrewnych oraz specjalny program doktorancki Kurs Nauk Rolniczych dla studentów z Azji, Afryki i Pacyfiku. Programy te oferują badania i wzbogacony przez globalną perspektywę, która jest wzmocniona przez uczestniczących w nich studentów zagranicznych, którzy koncentrują się na badaniach związanych z ich specyficznych regionach studium rolnej.

Szczegółowe informacje na temat Stojące i programu tropikalne i subtropikalne Rolnictwo i nauk pokrewnych, należy zapoznać się z poniższym adresem.

http://rendai.agr.ehime-u.ac.jp/english/annai/about.html

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
535,800 JPY
Locations
Japonia - Matsuyama, Ehime Prefecture
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kwiec. 2019
Japonia - Matsuyama, Ehime Prefecture
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą