Read the Official Description

Doktorat w lotnictwie (zorganizowany wspólnie z Embry-Riddle Aeronautical University, USA)

PROGRAM PRZEGLĄD

Test Doktorat w lotnictwie ma na celu przygotowanie cię poznawczych umiejętności badawczych niezbędnych do rozwiązania poważnych problemów stojących dziedzinie lotnictwa i przejść na dyscyplinę. W ramach programu studiów doktoranckich, dostaniesz szansę kontynuowania dyscypliny w zróżnicowanym, wszechstronny intelektualnie i multidyscyplinarnym środowisku.

Test Singapur Aviation AcademyWe współpracy z Embry-Riddle Aeronautical University oferuje program przede wszystkim w Internecie z włączeniem 3 6-dniowych pobytów. W ten sposób, można kontynuować pracę podczas realizacji swój stopień. Program jest otwarty dla dr specjalistów lotnictwa, którzy obejmują członków załóg lotniczych, kontrolerów ruchu lotniczego, przedstawicieli branży lotniczej techniczne, wychowawców, pracowników rządowych i innych chcących rozwijać swoją wiedzę i zwiększyć swoje kariery.

WYMAGANIA PROGRAMOWE

oczekuje się, aby wziąć 2 kursy w semestrze, 3 terminy w roku (czyli 6 kursów rocznie). 60 godzin kredytowych programu (z wyłączeniem badań) składa się z:

 • 4 metody badawcze kursy z 3 punktów każda (12 godzin kredytowych w sumie)
 • 8 kursów z 3 punktów każda stanowiących jeden z trzech specjalizacji (24 godzin kredytowych w sumie)
 • Co najmniej 3 miejsca zamieszkania kursy 2 kredyty każda (6 godzin kredytowych w sumie)
 • Przynajmniej 6 rozprawa kursy (tj metody badawcze i techniki przygotowania pracy doktorskiej) 3 punktów każda (18 godzin kredytowych w sumie)

SPECJALIZACJA

Użytkownik ma możliwość kontynuowania studiów w jeden z trzech specjalizacji:

 • Bezpieczeństwa Lotniczego i czynnik ludzki
 • OPERACJE
 • Interdyscyplinarne

Bezpieczeństwa Lotniczego i czynnik ludzki

Specjalizacja ta skupi się na zarządzaniu ryzykiem kultury poprzez kontrolę znanych i jeszcze-być odkrytych technik i zastosowań bezpieczeństwa.

OPERACJE

Specjalizacja ta skupi się na pracach, które podkreśla możliwości badawczych na światowym rynku przy jednoczesnym uwzględnieniu trendów w branży i innowacje.

Interdyscyplinarne

Jeśli masz szersze zainteresowanie lotnictwem, to specjalność oferuje interdyscyplinarne podejście do lotnictwa, w którym pracuje z doradcą zbudować w³aœciwe nauczania dla potrzeb edukacyjnych ucznia.

Poza wszystkie inne wymagane ukończenie zajęć, należy wypełnić 4 dania z grupy B i 4 z grupy C.

WARUNKI PRZYJĘĆ

Musisz spełnić 1 z 2 następujących warunkach:

 • Posiadają licencjackiej oraz stopień magistra, z których jeden musi być w dziedzinie związanej z lotnictwem, takich jak nauki, techniki lotniczej lotnictwa, lotnictwa, zarządzania, konserwacji profesjonalnego pilota lotnictwa, elektroniki lotniczej, bezpieczeństwa lotnictwa i aeronautyki; lub
 • Posiadać licencjat i magister nauk non-lotnictwa, uzupełnione co najmniej 1 rok w pełnym serwisem etaty w przemyśle lotniczym jako profesjonalnego pilota, kierownika technicznego, kontrolera ruchu lotniczego lub innego pozycję zawodową w dziedzinie lotnictwa.

Wymagania językowe:

Jeśli angielski nie jest głównym językiem, należy:

 • Weź Międzynarodowego Testing System (IELTS języka angielskiego) i osiągnąć minimalny wynik 6,0; lub
 • Osiągnąć minimalny wynik w teście z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) 600 (na papierze) lub 105 (Internet-based).

TOEFL lub IELTS wyniki muszą być przesyłane bezpośrednio do Embry-Riddle przez agencję badań.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
3 - 7 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
69,000 USD
Studenci z Singapuru, aby dodać 7% GST opłatom Residency. Nie jesteś zobowiązany do pełnej zapłaty z góry. opłaty za kurs są uregulować po raz pierwszy rejestracji i przed rozpoczęciem każdego semestru. opłaty za kurs nie zawierają podręczniki i przebieg
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa