PhD w badaniach naukowych lub ładu prawnego

European Law and Governance School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

PhD w badaniach naukowych lub ładu prawnego

European Law and Governance School

ELGS PhD jest program studiów trwający co najmniej 3 lat, który umożliwia studentom do prowadzenia niezależnych badań naukowych w dziedzinie badań prawnych, Studia ładu lub na interdyscyplinarnym temacie. Jest on obsługiwany przez ekspansywną sieć ELGS Międzynarodowy Wydział ponad 100 prawników i zarządzania oraz praktyków na całym świecie, że ELGS 'partnerskie uniwersytety w Europie i na świecie, a EPLO. Co ważne, studenci programu będą mieć dostęp do udziału w imprezach EPLO na najważniejszych tematów w prawie UE i rządów oraz interakcję z renomowanych liderów UE i decydentów. Studentów z jasnego zrozumienia i świadomości badań naukowych najbardziej up-to-date, a także solidnej sieci profesjonalnego wspierania ich w ich karierze po ELGS.

Studia miejsce zamieszkania nie jest wymagane do tego stopnia, ale studenci mogą być zobowiązani do uczęszczania kilka sesji treningowych w całym programie, który odbędzie się w siedzibie EPLO w Grecji. Pierwsza sesja treningowa będzie zapoznanie studentów z zaawansowanych metod badawczych, a kolejne sesje koncentrują się na korepetycje i nauczania umiejętności. Studenci są również oczekiwane uczęszczać na zajęcia, seminaria i wykłady, określonych przez ich opiekunów, a także aktywnie uczestniczyć w prezentacji swoich wyników badań na konferencjach w całej Europie i na świecie, większym. Po zakończeniu programu studenci będą dostarczać do tezy 100000 słowo.

Choć program ten wspiera mobilność i elastyczność, oczekuje się, że uczniowie mają być przeznaczone na pełny etat do swoich studiów doktoranckich. Studenci, którzy są zatrudnieni powinni być w stanie wykazać pracę balansu i uczyć i być w stanie dostarczyć swoją pracę w ustalonym okresie czasu.

korzyści programu

Program ELGS PhD to nowoczesny program na najwyższym poziomie akademickim, które zostało zaprojektowane z myślą o elastyczności i mobilności w umyśle. Wybrani kandydaci zostaną przypisane do przełożonego, na podstawie ich zainteresowań naukowych, od znanego Międzynarodowego Wydziału sieciowej ELGS.

Międzynarodowy Wydział Sieć składa się z profesorów i praktyków z całego świata, co pozwala studentom do prowadzenia badań w szerokim zakresie tematów, w wielu krajach oraz w około 10 językach. Zależy od dostępności odpowiedniego nadzorującej

Zawartość programu

Struktura i treść programu można znaleźć poniżej:

1 rok

 • Studenci przyjęci jako próbny Badań Studentów (PRS)
 • Uczestniczyć 2 tygodniowy program orientacji w połowie października w Sunion (25 godzin zajęć w zakresie metod badawczych, metod statystycznych, przygotowywanie prezentacji, wystąpień publicznych)
 • Przypisywanie przełożonego i opracowanie programu prac
 • Uczestniczyć w zajęciach i konferencje określone przez przełożonego
 • Spotkania z przełożonym
 • Test kwalifikacyjny (papier 10000 słowo na wniosek badawczego, tytuł, Wstępny zarys)

Rok 2

 • Wybrani uczniowie z postępu 1 rok od PRS do stanu doktorskiej
 • 2-dniowe szkolenie na temat "Jak być nauczycielem" w Sunion (opcjonalnie)
 • Pomagają w licencjackich i podyplomowych tutoriali z ELGS (dla studentów miejscowych)
 • Uczestniczyć w zajęciach i konferencje określone przez przełożonego
 • Uczestniczyć dr konferencji (rok 2 lub 3)
 • PhD Students złożyć test potwierdzenia

Rok 3

 • Tutorship
 • Uczestniczyć w zajęciach i konferencje określone przez przełożonego
 • Uczestniczyć dr konferencji (rok 2 lub 3)
 • Studenci dopuszczona do supplicate
 • Dostawa Thesis
 • Obrona tezy

Wydział

Wydział do doktorem nauk prawnych i / lub doktora w Ładu składa się z naukowców i praktyków z chlubnym międzynarodowym doświadczeniem w swoich dziedzinach badań. Studenci będą porównywane z odpowiednim przełożonym przez ELGS z listy członków Międzynarodowego Wydziału Sieci iz wydziału siedziby szkoły.

Wymagania akademickie

Studenci z całego świata mogą być dopuszczone po rygorystycznego procesu aplikacji. Przyszli studenci do doktora powinien mieć tytuł pierwszej lub drugiej klasie magistra prawa, nauk politycznych lub w odpowiedniej dziedzinie nauk społecznych. Uwzględnione zostaną również wysokie kalibru studentów z doświadczeniem w innej dziedzinie nauki lub szczególnie konkurencyjnym profilu z dowodów odpowiedniego doświadczenia zawodowego i długotrwałej poświęcenie tej dziedzinie. Ze względu na międzynarodowy charakter programu, odpowiedniki stopnia zostanie ustalona przez Radę Wydziału.

Wymagania językowe

Wszystkie nauczane elementy programu będą prowadzone w języku angielskim. W rezultacie studenci pochodzące od zwierząt innych niż krajach anglojęzycznych musi dowody ich poziom znajomości języka angielskiego zgodnie z następującymi zasadami:

 • TOEFL internetowe oparte na wynik 90 lub powyżej
 • Cambridge Certificate of Proficiency, klasa B lub wyższej
 • Wszelkie inne uznane międzynarodowo test o równoważnych znaków

Studenci zamierzający prowadzić swoje badania w języku innym niż angielski musi wykazać się poziom odpowiednich umiejętności językowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
13,800 EUR
Locations
Grecja - Athens, Central Athens
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Grecja - Athens, Central Athens
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą