PhD w badaniach mądrości

The Wisdom School at Ubiquity University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

PhD w badaniach mądrości

The Wisdom School at Ubiquity University

Nasz Ph.D. Stopień Jest to najbardziej rygorystyczny poziom proponujemy, wymagające ukończenia 48 semestr kredytów i formalnej obrony pracy doktorskiej w Egzamin ustny na zakończenie procesu pracy doktorskiej.

Ph.D. Stopień jest powszechnie uważany za stopień badania i jest zazwyczaj poszukiwane przez tych, którzy dążą do osiągnięcia najwyższego poziomu badań naukowych w danym obszarze zainteresowania. Wymaga to obszerny przegląd literatury i rozprawa musi być oryginalny wkład w dziedzinie badań. Na Mądrość School of Graduate Studies, Również podkreślają potrzebę zarówno głowy i serca w równym stopniu we wszystkich naszych stopni, w tym Ph.D. Jest to ważny punkt, ponieważ kontinuum głowy Serce jest centralnym elementem w naszym podejściu do uczenia się i włącza się we wszystkich naszych programów. Wszystkie nasze Intensives, jak każdy z naszych programów studiów, wyzwanie studenta do zrównoważenia głowa, serce, ciało i duszę. Ph.D. nie jest wyjątkiem od tej reguły, ale jej szef egzemplifikacją.

Studia doktoranckie mądrości

Rekrutacja Wymagania

 • Uczniowie muszą mieć tytuł magistra lub jego równoważność. Równoważność składa się z udokumentowanego szkolenia poza tytuł licencjata, który jest odpowiednikiem godzin i wymagań do studiów magisterskich.
 • Wypełniony Ubiquity University Przyjęć Wniosek musi być złożony w Urzędzie przyjęć.
 • Uczniowie są zachęcani do należenia do jakiegoś akademickiego Biblioteka Naukowa w obszarze, w którym żyją.
 • Wymagania stopnia
 • Ph.D. Kandydaci muszą wypełnić:
 • 48 kredytów semestr;
 • Rozprawa; i
 • Egzamin ustny.
 • Połowa kredytów oczywiście musi być w osobowa nauki doświadczeń (Intensives lub pielgrzymek), a pozostałe 50% może być traktowane jako wirtualne rekolekcje. Ph.D. Kandydaci muszą wypełnić 48 semestr kredytów.

Ph.D. Program powinien być zakończone w ciągu siedmiu lat od rozpoczęcia badania.

Oprócz 48 punktów, 14 punktów są przyznawane za przygotowanie pracy dyplomowej i egzaminu ustnego, w sumie 62 punktów wymaganych do Ph.D. stopień. Rozszerzenia dla różnych osobistych, rodzinnych i zawodowych powodów są dozwolone. Ponieważ studenci mają liczne obowiązki i odpowiedzialność, jesteśmy gotowi do pracy z każdym uczniem indywidualnie, aby upewnić się, że jest wystarczająco dużo czasu, aby dokończyć doktorat Petycja do kontynuowania Formularza należy składać do sekretarza, gdy więcej niż siedem lat jest wymagane do ukończenia Ph.D. program.

Wymagane Intensives

Kolejne cztery seminaria są wymagane dla Ph.D. program:

 • Mądrość i Cywilizacja, nauczył rocznie
 • Doktoranckie Writing i metody badawcze, uczył rocznie
 • Każdy kurs wyznaczony jako odnoszące się do Mądrości Ziemi i Pierwotnego Umysłu
 • Każdy kurs wyznaczony jako odnoszące się do jednego z mistyków lub szczególnych tradycji mądrości

Pozostałe środki mogą być wybrane z jednego z oferowanych kursów uniwersyteckich, w tym kursów internetowych i wirtualnych rekolekcje. Studenci powinni wybrać kursy, które w jakiś sposób przyczyniają się do ich tematu pracy doktorskiej lub konkretnego obszaru zainteresowania.

Dr Judith Yost, Dziekan, będzie oferować ogólne porady i pomocy wszystkich Ph.D. studenci wybierając odpowiedni majora doradcą.

Dr Gyorgyi Szabo, Dziekan Studium Doktoranckiego, będzie oferować porady i wsparcie związane z procesem pracy doktorskiej. Gdy student ukończył co najmniej trzy (3) Kursy University Mądrość, zdecydował się na obszarze badań i naciskiem śledczej, a zakończył doradzając umowę z głównym doradcą, dziekan Studiów Doktoranckich zbierze recenzję kandydujących przyjęcia lub nie swojej pracy doktorskiej wniosku, i zorganizować egzamin ustny.

Kandydat weryfikacja

Gdy student ukończył co najmniej trzy (3) Kursy University Mądrość, zdecydował się na naciskiem śledczej, a zakończył doradzając umowę z głównym doradcą, dziekan Studiów Doktoranckich zbierze recenzję kandydata. Spotkanie obejmie studenta, dziekan, głównym doradcą i wybrany członkiem wydziału odpowiedniej do tematu pracy dyplomowej i może być osobiście lub telefonicznie, w zależności od odległości geograficznej pomiędzy osobami zaangażowanymi.

Celem Przeglądu kandydackiej jest dziekan, a student ocenić wraz gotowość ucznia do rozpoczęcia pracy naukowej. Ponadto pytania od studentów i doradcy będą rozpatrywane. Student powinien wykazać się podstawową wiedzę na temat procesu badawczego i być w stanie zidentyfikować głównych autorów, które będą stanowić podstawę przeglądu literatury. Jeśli student potrzebuje dodatkowej porady lub pomocy w przygotowaniu do przeglądu kandydackiej, on / ona powinna skontaktować się z dziekanem Studium Doktoranckiego.

Akceptacja wniosku rozprawy

Po przeglądzie Kandydat zostanie pomyślnie zakończona, student, praca z jego major Advisor, przygotowuje formalny wniosek do ich pracy doktorskiej, która musi zawierać streszczenie, głównymi tematami mają być objęte, a metoda śledcza i / lub badań. To będzie przeglądowi przez Komitet doktoranckie pod kierunkiem dziekana studiów doktoranckich, które mogą czerpać z radą odpowiednich członków wydziału lub członków komisji doktorskiej. Gdy Komitet i dziekan studiów doktoranckich zapewnia ich zgody, wówczas student może rozpocząć pisanie pracy doktorskiej.

Wybór major Advisor

Każdy uczeń jest odpowiedzialny za przygotowywanie własnych dysertacji. Ze względu na rygorystyczny charakter prac doktorskich, Doradcy są niezbędne do kierowania uczniów zarówno w uzyskaniu kompleksowej wiedzy z wybranej dziedziny nauki i doskonalenia pomysłów i badań, że idzie do pracy doktorskiej. Każdy student musi wybrać major Advisor, albo z listy Wisdom University wydziału lub spoza uczelni, które byłyby właściwe, po porozumieniu z dziekanem studentów, Judith Yost. Wybór major Advisor jest pod wieloma względami ustępuje tylko, że od samego tematu pracy doktorskiej, ponieważ jest głównym doradcą, który poprowadzi studenta nad procesem wieloletnim poszukiwań, przygotowania i sfinalizowania ich pracy naukowej.

Obszary Ph.D. Stężenie

Istnieje szereg obszarów koncentracji, w którym studenci mogą zarobić doktorat Stopień tak długo, jak to jest w ogólnym domenie "Studiów mądrości." W końcu, wybór jest głęboko osobiste i może być tematem, który z nich ma zastanawiał się przez jakiś czas, czy jest to obszar spalania zainteresowanie dalszej eksploracji. Udane rozprawy może wahać się od czystej badań do twórczych projektów artystycznych i / lub świętej aktywizmu. Na przykład, można badać konkretny Mystic, zdarzenia historycznego lub obszar niepokoju duchowego. Można opracować projekt artystyczny, takich jak kawałek muzyki czy sztuki i zapisać go w górę. Można zaangażować się w konkretnym akcie świętej aktywizmu, takich jak chodzenie do Indii, aby pracować z dziećmi w niekorzystnej sytuacji i zapisać go w górę. Jest to decyzja należy dokonać, ponieważ w końcu, rozprawa jest twoja praca i musi odzwierciedlać kim jesteś i co uważasz za ważne dla rozwoju naukowego i duchowego.

Jak można myśleć o obszarach ostrości, należy wiedzieć, że istnieje pewna liczba Wisdom University wydziału zajmującego znaczącą wiedzę w szerokim zakresie obszarów tematycznych mogą służyć jako główne Advisors.

Może okazać się, że obszar badań leży poza domeną jakiegokolwiek Wisdom University wydziału. W takim przypadku, będziemy pracować z wami, aby znaleźć odpowiednią osobę mentor cię. Najważniejsze jest, aby być w kontakcie z dziekanem studentów jak najszybciej zapisać, dzięki czemu można uzyskać wskazówki, co warto zwiedzić w danym tematem pracy doktorskiej i komu może chcesz jako major Advisor.

Wymagania Graduation dla Ph.D. Stopień

 1. Uczniowie muszą mieć ich Rozprawa zatwierdzone przez ich głównych Advisor i składać w Dziekanacie Studiów Doktoranckich od 5 stycznia roku ukończył. Złożenie powinna zawierać stronę tytułową z podpisem głównych Doradcy.
 2. Opłaty studenta oraz wszystkie zobowiązania finansowe do wszechobecności Uniwersytecie muszą być w pełni opłacone, a zakończenie wszystkich wymagań dotyczących stopnia muszą być spełnione, by w trzecim tygodniu lutego roku ukończył.
 3. Wypełniony związany rozprawa, wymagane dla biblioteki Ubiquity University, należy składać do mądrości Uniwersytecie dnia 1 maja roku ukończył.

Studenci, którzy ukończą wymagania dotyczące Graduation po czerwca data rozpoczęcia może żądać transkrypcji jako dowód ukończenia i że w rzeczywistości, posiadać tytuł doktora filozofii. Stopień i ukradł zostaną podane w momencie rozpoczęcia dodaje czerwca lub wysłane do studenta, jeśli nie zamierzają uczestniczyć w ceremonii ukończenia szkoły.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,760 USD
za Intensive - płatne na intensywnej lub Pielgrzymka w momencie rejestracji. Czesne za kursów internetowych i wirtualnych rekolekcji mogą się różnić. Wszystkie opłaty należy uiścić w momencie rejestracji do klasy.
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą