Read the Official Description

Ph.D. w komunikacji i naukach o mediach

Czas trwania szkolenia w semestrach: 8 semestrów akademickich

Liczba punktów do uzyskania w ramach programu: 240 punktów ECTS

Komunikacja pozwala osobom i organizacjom zrozumieć, zrozumieć i zrozumieć własne środowisko społeczno-kulturowe. Społeczno-kulturowe środowisko ludzkiej egzystencji społeczno-kulturowej polega na wzorcach w wykorzystaniu symboli. Nasz program w języku angielskim, rozpoczynający się we wrześniu 2017 r., Łączy teorie, metody i paradygmaty socjologii, komunikacji i badań nad mediami, kulturoznawstwa, psychologii społecznej i historycznych nauk społecznych. Kładziemy nacisk i zdecydowanie zachęcamy do krytycznych, globalnych i interdyscyplinarnych prac; w związku z tym planuje się, że Szkoła będzie częścią międzynarodowej sieci tworzenia wiedzy.

Szczególne zainteresowanie naszym podejściem to produkcja i używanie znaków, historycznie uwarunkowane wzorce działań społecznych, uprzedzenia i stereotypy, symbole i związane z nimi działania kulturalno-rytualne, media i generowane przez nie progi społeczne, kreatywność i odbiór estetyczny i artystyczny, produkcja i konsumpcji wiedzy naukowo-naukowej, a także krytycznej pracy na temat władzy politycznej i gospodarczej / wiedzy. Oferujemy kursy szkoleniowe poprzez indywidualne i indywidualne konsultacje - w metodycznie precyzyjnych, teoretycznie wzruszających badaniach.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa