Ph.D. w Inżynierii Mechanicznej, Mechaniki Stosowanej

Program studiów doktoranckich Applied Mechanics koncentruje się na niezależnych projektach naukowo-badawczych z zakresu mechaniki. Jego celem jest tworzenie wysoko wykształconych i kreatywnych absolwentów, którzy mogą brać udział w naukowych, badawczych i profesjonalnych zastosowaniach praw mechaniki w inżynierii mechanicznej. Aby móc odnieść sukces w rozwiązaniach zadań z zakresu mechaniki inżynierskiej, dr. kandydaci rozszerzają i udoskonalają swoją wiedzę z zakresu matematyki, fizyki (mechaniki) i nauk stosowanych w teoretycznych podstawach dyscypliny badawczej.

Absolwenci potrafią samodzielnie zastosować opanowane umiejętności i wysoki poziom wiedzy teoretycznej przekazywanej w ramach wykładów i zdobyć dzięki nowoczesnym metodom uczenia się w rozwiązywaniu konkretnych problemów w wybranych obszarach mechaniki inżynierskiej, mechanice brył sztywnych i giętkich, mechanice cieczy i termodynamiki . Ponadto znają metody badawcze z zakresu mechaniki stosowanej i potrafią krytycznie analizować, oceniać i syntetyzować, dzięki czemu mogą omawiać wyniki swoich badań i poszerzać sumę aktualnej wiedzy w profesjonalny sposób publikowanie i udostępnianie innym członkom społeczności zawodowej zarówno w kraju, jak i za granicą.

Po ukończeniu programu studiów absolwenci będą mogli zajmować stanowiska członków zespołów badawczych zarówno w obszarach badań teoretycznych, jak i stosowanych lub jako eksperci w zespołach ośrodków rozwoju przemysłowego i głównych instytucji badawczych zajmujących się określonym obszarem. Dzięki ich głębokiej wiedzy i profesjonalnym podejściom, odniosą również sukces w szerszym kontekście jako wykładowcy instytucji szkolnictwa wyższego.

Škoda Auto Ph.D. Program

Ph.D. kandydaci z PŁ są uprawnieni do ubiegania się o udział w zadaniu doktoratu Škoda Auto. programu lub mogą napisać swoją pracę na temat oferowany przez firmę.

Kluczowe fakty

 • WYDZIAŁ: Wydział Mechaniczny
 • JĘZYK INSTRUKCJI: angielski
 • WYBIERALNOŚĆ:
  • Uznane wykształcenie wyższe (magisterskie) zgodnie z ustawą nr 49/2009, Coll. (nie jest to konieczne w przypadku wnioskodawców ze Słowacji, Polski, Węgier, Niemiec i Słowenii).
  • Egzamin wstępny / wywiad
 • CZAS TRWANIA: 4 lata
 • OPŁATA / ROK AKADEMICKI: 2000 USD
 • OPŁATA ZA ZASTOSOWANIE: CZK 2000 / USD 100
 • TERMIN STANOWISKA: 31 stycznia, 31 sierpnia
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Technical University of Liberec »

Ostatnia aktualizacja December 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 USD
OPŁATA / ROK AKADEMICKI
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa