Oficjalny program doktorski w dziedzinie architektury i urbanistyki

Universidade da Coruña

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oficjalny program doktorski w dziedzinie architektury i urbanistyki

Universidade da Coruña

łuk

Wprowadzenie

Oficjalny program Doktorat w „Architektury i Urbanistyki” Jest ona organizowana przez Uniwersytet w A Coruña. Jako jeden stopień w Systemie Galicji University ma na celu zebranie prac badawczych w tych dziedzinach we Wspólnocie Autonomicznej Galicji, ale nie rezygnując ekspansję krajowym i międzynarodowym.

Program ma na celu przeszkolenie lekarzy w różnych dyscyplinach Architektury i Urbanistyki. Jak to jest, aby odpowiedzieć na pytania bardzo różne obszary, program ma siedem kierunków badań, które dotyczą dziedzin wiedzy własnej architektury i planowania miejskiego i forma wiedzy studenta i stopień magistra. Są to:

 • Przestrzeń i Architektura Projektu
 • Konstrukcje w architekturze
 • Genesis, język i Reprezentacji Architektura
 • Matematyka stosowana Continuum Mechanics
 • Teoria Dziedzictwo i historia architektury
 • Plany i projekty. Planowanie krajobrazu i Miasto
 • Rehabilitacja, nowe systemy konstrukcyjne i trwałości w architekturze

Celem tej wielości kierunków badań jest zebranie wszystkich możliwości doktorską w dziedzinie architektury i urbanistyki, zorientowane zarówno obszary własnej wiedzy, dzięki czemu daje możliwość badania każdy architekt.

Dlaczego warto studiować na stopień

Celem tego programu jest umożliwienie studentom, którzy wybierają się do osiągnięcia umiejętności niezbędne do pracy doktorskiej. Obejmuje to zarówno aspekty metodologiczne oraz specjalne techniki, które umożliwiają rozwój oryginalnych badań i wystarczającego poziomu, które zostaną przedstawione i bronił.

Głównym celem architektury jest i prawdopodobnie zawsze będzie stworzenie pracy, która pozostaje przede wszystkim dla ich wartości artystycznych. Architektura jest jednym z ASP, a tym samym tworzenie i proces twórczy są niezbędne. Ale podczas gdy architektura nie jest bez znaczenia sztuki, ale musi być wspierany przez szereg materialnych elementów o bardzo specyficznych właściwości, które wpływają nieunikniony w procesie projektowania. Dlatego badania ogólnie jest to proces, który jest wszystkim fakt architektoniczny. I konieczne jest zbadanie formy, funkcji, procesów, materiałów budowlanych, instalacje strukturalne lub systemów, nauk podstawowych, etc. Również w aspekcie historii architektury, zarówno dla wiedzy i kierować potencjalnych interwencji.

Ponadto, architektura jest nieuchronnie związane z budową najważniejsze w sektorze działalności gospodarczej kraju. Dlatego też badania, rozwój i innowacje w tej dziedzinie jest sprawą najwyższej wagi i stanowi wyzwanie i możliwość kariery naszych absolwentów.

Co się uczyć

Zasadniczo można nauczyć się robić pracę doktorską. Ale jego realizacja wymaga doktorant przestaje być jedynie odbiorcą informacji, aby stać się generatorem niego. Że jest przekształcenie studentów naukowiec. Pozwoli to w przyszłości, aby sprostać wyzwaniom w dziedzinie innowacji architektonicznych lub miejskich, które są ostatecznym celem studiów doktoranckich.

linie badawcze

Są to kierunki badań tego programu doktorskiej:

 • Przestrzeń i Architektura projektu.
 • Konstrukcje w architekturze.
 • Genesis, język i Reprezentacji Architektury.
 • Matematyki Stosowanej Continuum Mechanics.
 • Teoria Dziedzictwo i historia architektury.
 • Plany i projekty. Planowanie krajobrazu i Miasto
 • Rehabilitacja, nowe systemy konstrukcyjne i trwałości w architekturze

Szczególne dodatki szkoleniowe

W przypadku, gdy doktorant brakuje kompletny uprzedniej szkolenie wymagane przez program, wstęp do programu będzie uzależnione od przezwyciężaniu specyficznych dodatków szkoleniowych, które mogą być przedmiotem lub moduły i magister. Ins przypisany do tego samego doktoranta nie może przekroczyć 15 punktów ECTS i mogą być wykonane przed lub jednoczesną rejestrację w nadzór akademickiego w formie programu.

W przypadku jednoczesnego spełnienia studenci muszą zarejestrować się do tych suplementów w momencie rejestracji w akademickim programem nadzoru, które należy pokonać w ciągu maksymalnie trzech kolejnych semestrów. Niestosowanie się do tego, studenci w ramach programu zostaną usunięte.

komplementarne

 • Technologiczne techniki badawcze w architekturze.
 • Badania techniczne i Architektura Dokumentacja
 • Teoria i metody ogólne i Urbanistyka.
 • Inspekcja struktur.
 • Podnoszenie rehabilitację Techniki wykres i przywracanie.

Program szkolenia Zajęcia

Ponieważ program doktoranckie będą zachęcać studentów, pod nadzorem swojego nauczyciela i / lub przełożonego wykonywać działań szkoleniowych mających na celu ukończenie ich szkolenie, specjalnie:

 1. Uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach naukowych.
 2. Pisanie prac naukowych w dziedzinie architektury i urbanistyki.
 3. Pobyty w innych ośrodkach badawczych.

Wyjścia zawodowe i akademickie

Obecny program zastępuje wcześniejsze programy, które zostały powiązane z School of Architecture, w dłuższej perspektywie i pozwalają na uzyskanie konkretnych danych. Dotychczas ETSA utworzyła za pomocą różnych programów do ponad 50 lekarzy. Wiele z nich zostało włączone do nauczania uniwersyteckiego, zgodnie z tym wymogiem. Ale wielu z nich rozwinęły swoją działalność poza pracy uniwersyteckiej w pozycjach wielkiej odpowiedzialności w wiodących międzynarodowych firm.

Zalecany profil

Osoby o stopniu Architect (tytuł gaszenie), absolwent architektury (tytuł zakończenie) lub studia w Architektura i Mistrza w architekturze.

Wyjątkowo, doktoranci z innych pokrewnych kwalifikacji zostaną dopuszczone do architektury, według Komitetu Akademickiego. W tym celu nauczania i badań naukowych kandydaci będą rozpatrywane w każdym przypadku.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 5 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - A Coruña, Galicia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - A Coruña, Galicia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą