Read the Official Description

Termin składania wniosków: 30 czerwca 2015

Publikacja listy wybrane do wywiadu: od 16 lipca 2015

Wywiady: od lipca 20 do 24, w roku 2015 Międzynarodowy Program doktoranckie w Emerging Digital Technologies jest w pełnym wymiarze godzin, obowiązkowa obecność, trzyletni program mieszkalny z bardzo interdyscyplinarny konotacji, obejmujące zajęcia zorganizowane i nadzorowane badania uzyskując oryginalny rozprawę, które zostaną omówione w badaniu publicznego. Studenci mogą specjalizować się w jednej z następujących programów:

  • Systemy wbudowane, z uwzględnieniem systemów czasu rzeczywistego i zarządzania zasobami.
  • Postrzegana robotyka, z naciskiem na telerobotics, robotyki poznawczych i środowisk wirtualnych.
  • Fotoniczne technologie, zwłaszcza odnoszące się do fotonicznych układów scalonych, czujniki, komunikacji i sieci.
  • Kandydaci posiadający tytuł Master of Science (MSc) stopnia lub podobnych kwalifikacji akademickich uzyskanych za granicą mogą uczestniczyć w procesie selekcji o dopuszczenie do kursu.

Przy pomyślnym zakończeniu programu, nagrody szkolne studentów z "dr" (Filozofia Doctor) Stopień. Ph.D. program zapewnia frekwencję wykładową i przekazywanie powiązanych egzaminów, prac badawczych, obecności seminariów i szkół letnich i pobytów za granicą.

Na koniec Ph.D. Program, studenci będą posiadać solidne umiejętności naukowych i inżynierskich, zdolność do tworzenia i prowadzenia oryginalnych projektów badawczych i ducha przedsiębiorczości autonomicznego.

6 pozycji o stypendium

Pozycje podlegające konkursu mieszczą się w programach nauczania w następujący sposób:

  • nauczania Embedded Systems: 2 pozycji
  • Technologie fotoniczne nauczania: 2 pozycji
  • nauczania percepcyjne robotyka: 2 pozycji

Przed rozpoczęciem zajęć, Mogą również być aktywowany:

  • pozycje dedykowane do konkretnych badań przemysłowych, w partnerstwie z organizacjami i firmami prywatnymi; - pozycje przeznaczone do umów praktyk zawodowych, jeśli w ogóle, zgodnie z artykułem 11 rozporządzenia ministerialnego włoski nie. 45/2013 i artykule 5 dekretu ustawodawczego 167/2011 włoskie (Wysoki poziom Praktyka dr); - Pozycje zastrzeżone dla pracowników firm, które wykonują prace badawcze i rozwojowe oraz zawarli konkretnych umów z Szkoły, zgodnie z artykułem 11 rozporządzenia ministerialnego włoski nie. 45/2013 (dr przemysłowa).
Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by Scuola Superiore Sant'Anna »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa