Międzynarodowy program dla dr sozotechnika

National Central University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy program dla dr sozotechnika

National Central University

Aby stawić czoła nowym wyzwaniom na zanieczyszczenia powietrza, gleby i wody wywołanego przez zmiany środowiska i globalne ocieplenie, nasz program jest zaprojektowany, aby wyposażyć studentów z doskonałych umiejętności w analizie problemów i rozwiązywaniu problemów regionalnych i globalnych; niezależne innowacyjne myślenie, planowanie i wykonanie projektu; podejmowania decyzji, interdyscyplinarna koordynacji i komunikacji międzynarodowej.

UST - Międzynarodowe studia doktoranckie w Environmental Science and Technology (UST-EST) zapewni najbardziej zaawansowany program studiów absolwent interdyscyplinarnych badań środowiska ze skali globalnej na poziomie molekularnym. Wszystkie kursy będą prowadzone w języku angielskim przez zespół wybitnych uczonych z dalszego rozróżnienia zapewniając niezrównaną chińską mówiących otaczający oraz możliwości kształcenia. W celu zapewnienia wysokiej cross-dyscypliny charakter badania środowiska, wszyscy studenci pierwszego roku będą brać udział w kursach entry-level związane z czterech głównych tematów, czyli nauki o zdrowiu, chemii fizycznej, inżynierii i techniki teledetekcji, zanim przeniósł się do specjalistycznej pracy naukowej ,

Program UST-EST zapewnia również wyjątkową możliwość łączenia wspólnych projektów w różnych ośrodkach UST, zarówno na arenach krajowych i międzynarodowych. Licząc razem UST ustalił dwustronnych partnerstw naukowych z ośrodkami akademickimi w USA, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Singapurze, Hong Kongu, Malezji, Indiach, Wietnamie, Kanada, Korea Południowa, Republika Dominika i Islandii, żeby wymienić tylko kilka. Dla wielostronnej współpracy, Tajwan jest kluczowym graczem na wschodzie Studiów Siedmiu Azji Południowej (7-SEAS) projektu i głównym motorem kosmicznego Meteorologii Satelity misji.

UST-EST doktoranckie Program jest więc dobrze przygotowany do szkolenia liderów nowej generacji w badaniu, komunikacji i zarządzania krytycznych problemów zanieczyszczenia środowiska i zmian klimatycznych. Proszę przyjść do nas!

Wstęp

Studenci muszą wypełnić swój program studiów w ciągu 2 do 7 lat. wymagane są co najmniej 18 kredytów, w tym obowiązkowych kursach i seminariach. Uczniowie powinni być zakwalifikowani do badania dla doktorantów. Inne przepisy zawarte tutaj nie powinno stosować się do wymogów University oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Tajwan - Hsinchu, Hsinchu City
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Tajwan - Hsinchu, Hsinchu City
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą