Międzynarodowy dba

Business School Netherlands

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy dba

Business School Netherlands

Jesteś doświadczonym, sukces Starszy Profesjonalny, Senior Manager i Chief Executive Officer. Masz MBA lub podobny kwalifikacji. Czujesz, że musisz głębszego zrozumienia problemów możesz napotkać i bardziej systematyczny sposób opcje i możliwości zbadania. Czujesz, że tylko cofając się i poświęcenie czasu, i oddanie wyzwania zwiazane w szerszym kontekście wiedzy teoretycznej, będzie można rozwijać rodzaju przełomowych rozwiązań szukasz. Jesteś entuzjastą rozwoju osobistego, zawodowego i organizacyjnego i motywację przyczynić się do myślenia i praktyki zarządzania poprzez badania i rozwój nowych sposobów działania.

Międzynarodowy Program DBA jest mieszane program nauczania specjalnie przystosowany dla tych, którzy nie mogą umieścić ich kariery zawieszone. Wolność i elastyczność tego programu pozwoli zrównoważyć wymagania swojej karierze i życiu osobistym, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności i zdolności poprzez znaczne badaniu oryginalnych badań mających na celu poprawę praktycznego podejmowania decyzji, a także zwiększenie zrozumienia życia organizacyjnego i biznesowego ,

Doctor of Business Administration (DBA) jest stopień praktykującego zarządzającą i choć nie jest to wymóg, kontynuował działania w organizacjach jest ważne dla zachowania teoretyczne i metodologiczne zawartość studiów DBA w praktycznym kontekście. DBA koncentruje się na rozwijaniu postawy naukowej, nie tylko ukończenie projektu badawczego. Rygorystyczne stosowanie metod badawczych w ramach teoretycznej, jest umiejętnością, która będzie służyć całej swojej karierze.

Program podzielony jest na cztery etapy. W pierwszym etapie, zostanie zakwestionowane rozwijać własną tożsamość i wizję jako badacza. Co cię motywuje? Jakie problemy fascynuje cię? Drugi etap koncentruje się na rozwijaniu swoich umiejętności jako badacz. Trzecia faza jest skoncentrowany na integrację. Czy jesteś w stanie zjednoczyć swoją wizję i zaangażowanie ze swojej wiedzy i zdolności intelektualnych? Ostatnia faza to faza badań teza i pisania. Poprzez swoje badania, będzie można zastosować i przyswoić naukę pierwszych trzech etapach, a także kontekstualizacji go.

Kryteria kwalifikacji

O przyjęcie do tego programu, wnioskodawcy będą zobowiązane do:


• posiadać tytuł MBA, lub Masters kwalifikacje w danej dziedzinie, oraz

• posiadać co najmniej pięć lat doświadczenia zawodowego podyplomowe

• być w celach zawodowych lub o znaczącej odpowiedzialności

• być w roli zarządzania lub starszy

• być dyrektor zarządzający / Dyrektor Generalny małych i średnich przedsiębiorstw lub być w takiej samej pozycji;

• być realizacji, bądź starały się, znaczącą karierę w obszarach zawodowych lub handlowych, które mieszczą się w obrębie zainteresowań badawczych Sheffield Business School lub wydziale Business School Holandii i

• dowody wyświetlacz potencjału do pracy na poziomie doktora i napisałem i płynność słowna w języku angielskim. Na non-native speakerów języka angielskiego, wymagane jest minimum znak TOEFL 580 na papierze badań opartych lub 237 na teście komputerowym lub 91 na teście internetowym, lub oparte na standardzie 6,5 IELTS.

W wyjątkowych okolicznościach, można rozważyć wnioskodawcom bez stopnia magistra, który:

• posiadają dobrą pierwszego stopnia w odpowiedniej dyscypliny;

• posiada wyjątkowe doświadczenie zawodowe dowodem awansu zawodowego;

• potrafi wykazać dalsze kształcenie i rozwój zawodowy, ponieważ ukończeniu studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
25,750 EUR
(1 rok 7725 EUR, 2 rok 7725 EUR, 3 rok 5150 EUR, 4 rok 5150 EUR)
Locations
Niderlandy - Buren, Gelderland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Buren, Gelderland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą