Jesteś doświadczonym, sukces Starszy Profesjonalny, Senior Manager i Chief Executive Officer. Masz MBA lub podobny kwalifikacji. Czujesz, że musisz głębszego zrozumienia problemów możesz napotkać i bardziej systematyczny sposób opcje i możliwości zbadania. Czujesz, że tylko cofając się i poświęcenie czasu, i oddanie wyzwania zwiazane w szerszym kontekście wiedzy teoretycznej, będzie można rozwijać rodzaju przełomowych rozwiązań szukasz. Jesteś entuzjastą rozwoju osobistego, zawodowego i organizacyjnego i motywację przyczynić się do myślenia i praktyki zarządzania poprzez badania i rozwój nowych sposobów działania.

Międzynarodowy Program DBA jest mieszane program nauczania specjalnie przystosowany dla tych, którzy nie mogą umieścić ich kariery zawieszone. Wolność i elastyczność tego programu pozwoli zrównoważyć wymagania swojej karierze i życiu osobistym, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności i zdolności poprzez znaczne badaniu oryginalnych badań mających na celu poprawę praktycznego podejmowania decyzji, a także zwiększenie zrozumienia życia organizacyjnego i biznesowego ,

Doctor of Business Administration (DBA) jest stopień praktykującego zarządzającą i choć nie jest to wymóg, kontynuował działania w organizacjach jest ważne dla zachowania teoretyczne i metodologiczne zawartość studiów DBA w praktycznym kontekście. DBA koncentruje się na rozwijaniu postawy naukowej, nie tylko ukończenie projektu badawczego. Rygorystyczne stosowanie metod badawczych w ramach teoretycznej, jest umiejętnością, która będzie służyć całej swojej karierze.

Program podzielony jest na cztery etapy. W pierwszym etapie, zostanie zakwestionowane rozwijać własną tożsamość i wizję jako badacza. Co cię motywuje? Jakie problemy fascynuje cię? Drugi etap koncentruje się na rozwijaniu swoich umiejętności jako badacz. Trzecia faza jest skoncentrowany na integrację. Czy jesteś w stanie zjednoczyć swoją wizję i zaangażowanie ze swojej wiedzy i zdolności intelektualnych? Ostatnia faza to faza badań teza i pisania. Poprzez swoje badania, będzie można zastosować i przyswoić naukę pierwszych trzech etapach, a także kontekstualizacji go.

Kryteria kwalifikacji

O przyjęcie do tego programu, wnioskodawcy będą zobowiązane do:


• posiadać tytuł MBA, lub Masters kwalifikacje w danej dziedzinie, oraz

• posiadać co najmniej pięć lat doświadczenia zawodowego podyplomowe

• być w celach zawodowych lub o znaczącej odpowiedzialności

• być w roli zarządzania lub starszy

• być dyrektor zarządzający / Dyrektor Generalny małych i średnich przedsiębiorstw lub być w takiej samej pozycji;

• być realizacji, bądź starały się, znaczącą karierę w obszarach zawodowych lub handlowych, które mieszczą się w obrębie zainteresowań badawczych Sheffield Business School lub wydziale Business School Holandii i

• dowody wyświetlacz potencjału do pracy na poziomie doktora i napisałem i płynność słowna w języku angielskim. Na non-native speakerów języka angielskiego, wymagane jest minimum znak TOEFL 580 na papierze badań opartych lub 237 na teście komputerowym lub 91 na teście internetowym, lub oparte na standardzie 6,5 IELTS.

W wyjątkowych okolicznościach, można rozważyć wnioskodawcom bez stopnia magistra, który:

• posiadają dobrą pierwszego stopnia w odpowiedniej dyscypliny;

• posiada wyjątkowe doświadczenie zawodowe dowodem awansu zawodowego;

• potrafi wykazać dalsze kształcenie i rozwój zawodowy, ponieważ ukończeniu studiów.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
Cena
25,750 EUR
(1 rok 7725 EUR, 2 rok 7725 EUR, 3 rok 5150 EUR, 4 rok 5150 EUR)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa