Przeczytaj oficjalny opis

Doktor Ministerstwa


Świat się zmienia, a oczekiwania rosną. Wczorajsze rozwiązania nie wydają się działać i to jest trudne, aby wiedzieć, co robić dalej. Nie panikuj. Talbot może pomóc. Chcemy pomóc odświeżyć, odnowić i przekwalifikowanie dla których Bóg wzywa cię do służby. Naszym celem nie jest naciśnięcie cię do naszej formy, ale aby pomóc Ci być wszystko, co Bóg powołał i obdarzony Ci się. Talbota Doktor stopnia Ministerstwo nie jest przeznaczony jako badania naukowe lub stopień naukowy, lecz ma na celu pomóc uczestnikom rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w najszerszym zakresie w parafii, parachurch lub służby misyjnej. D.Min. Stopień jest podobna do JD i MD w to, że zapewnia studentom praktycznej edukacji na rzecz pracy z ludźmi, a nie podejście czysto badawczych zorientowanych. D.Min. stopnia jest przeznaczony dla tych, którzy pracują na pełnych obrotach ministerstwa czasu. Część pobytu programu jest przeznaczony do uzupełnienia w ciągu trzech lat. Będziesz w klasie przez dwa kolejne tygodnie każdego roku przez trzy lata. Ludzie przyjeżdżają z całego świata do udziału w tym programie. Nasza bliskość do Los Angeles, czyni nas dostępne z dowolnego miejsca. Koszt programu jest rozsądna i zaprojektowane, aby pasowały do ​​Twojego budżetu. Chcemy pomóc w podjęciu maksymalny wpływ w ministerstwie. Jeśli to jest to, co chcesz. . .Czytaj.


Strategia


Nie oferujemy tradycyjną BD.MIN. Program. To nie jest "podgrzać nad" Program MDiv. Jest to najwyższej klasy, zorientowane ministerstwo edukacji zawsze chciałeś. Jak działa ten program wyróżniają? Talbota Doktor programu Ministerstwa jest:


Kohorta Based


Zamiast nauki z obcymi, można wybrać się na pielgrzymkę akademicką z kolegami, którzy dzielą się swoją pasją. Chociaż może pochodzić z różnych środowisk geograficznych i ministerstwa, będzie tworzyć przyjaźnie, które będą trwać przez całe życie.


Wydział-Mentor Led


Uczenie się zachodzi w relacji. Nasi profesorowie nie tylko upuść "bomby informacji" na ciebie. Wydział ujmowane są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy chcą podzielić swoje życie, a także ich spostrzeżeń. Od początku do końca, i później, nasi wykładowcy-mentorzy dbają o ciebie jako osoby. Nawet wtedy, gdy po ukończeniu stopnia, będą one miały czas do zaoferowania, co mogą z zasobów swojego doświadczenia.


Praktykujący Sensitive


Będziesz mieć możliwość skupienia się na konkretnym aspekcie posługi. Talbot oferuje wiele ścieżek specjalistycznych, a nie rodzajowe "jeden rozmiar dla wszystkich", które pomogą Ci rozwinąć głęboką wiedzę w dziedzinie duszpasterstwa, że ​​jesteś pasjonatem. Nie będziemy tracić czasu z akademickim zajęty pracą. Twoje zadania będą zintegrowane i zaprojektowane, aby pomóc swoją posługę. Ten program jest intensywnie praktyczne.


Formacja duchowa Oriented


Wielu chrześcijańskich przywódców nie rozwijają umysł i charakter duchowy niezbędne do efektywnego posługiwania. Twój wydział-mentorem i Instytut Talbota Formacji Duchowej pomoże Ci w dziedzinie duchowego wzrostu i pielęgnacji duszy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Biola University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
6 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
17,000 USD
dla całego stopnia
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019