Program EdD (Dual Award) jest unikatowy w Azji Południowo-Wschodniej, wykorzystując doświadczenie w zakresie praktyki zawodowej i badań dwóch głównych instytucji szkolnictwa wyższego, Narodowego Instytutu Edukacji, Singapuru i Instytutu Edukacji Uniwersytetu w Londynie. Nie tylko oferuje międzynarodową perspektywę w kwestiach profesjonalizmu i kierownictwa w edukacji, ale poprzez zebranie różnorodnej populacji studentów z różnych krajów i różnych dziedzin edukacji, pozwala na bogate i żywe środowisko uczenia się. Jest przeznaczony dla doświadczonych praktyków, którzy chcieliby wzmocnić swoją wiedzę fachową i rozwinąć kompetencje w zakresie badań i oceny praktyki edukacyjnej. Są to od starszych administratorów szkół, wyższych instytutów edukacyjnych i organów rządowych do doświadczonych nauczycieli i pracowników akademickich w kolegiach i uniwersytetach.

Program jest oferowany w niepełnym wymiarze godzin, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i zobowiązań studentów studiów dziennych i międzynarodowych. Komponent zajęć jest oferowany poprzez połączenie intensywnych bloków tygodniowych oraz pisemnej korespondencji z instruktorem w następnych miesiącach podczas pracy nad zadaniami. Możliwości są również wbudowane, aby kontynuować interakcję z innymi studentami w programie po ukończeniu zajęć i pracy nad Twoimi głównymi projektami badawczymi.

To, co czyni program EdD Dual Award szczególnie atrakcyjnym i czyni go jednym z jego elementów, jest elastyczność, dzięki której można wybrać domową instytucję. NIE lub IoE możesz utworzyć instytucję macierzystą, tj. Uniwersytet, w którym ukończysz składnik zajęć i badanie skoncentrowane na Instytucie, a następnie w ostatnim roku nauki przejść do innej instytucji (podwójnej instytucji), aby zakończyć pracę badawczą .

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w National Institute of Education, Nanyang Technological University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin