Lekarz w dziedzinie edukacji, program podwójnego uznania

Informacje ogólne

Opis programu

Program EdD (Dual Award) jest unikatowy w Azji Południowo-Wschodniej, wykorzystując doświadczenie w zakresie praktyki zawodowej i badań dwóch głównych instytucji szkolnictwa wyższego, Narodowego Instytutu Edukacji, Singapuru i Instytutu Edukacji Uniwersytetu w Londynie. Nie tylko oferuje międzynarodową perspektywę w kwestiach profesjonalizmu i kierownictwa w edukacji, ale poprzez zebranie różnorodnej populacji studentów z różnych krajów i różnych dziedzin edukacji, pozwala na bogate i żywe środowisko uczenia się. Jest przeznaczony dla doświadczonych praktyków, którzy chcieliby wzmocnić swoją wiedzę fachową i rozwinąć kompetencje w zakresie badań i oceny praktyki edukacyjnej. Są to od starszych administratorów szkół, wyższych instytutów edukacyjnych i organów rządowych do doświadczonych nauczycieli i pracowników akademickich w kolegiach i uniwersytetach.

Program jest oferowany w niepełnym wymiarze godzin, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i zobowiązań studentów studiów dziennych i międzynarodowych. Komponent zajęć jest oferowany poprzez połączenie intensywnych bloków tygodniowych oraz pisemnej korespondencji z instruktorem w następnych miesiącach podczas pracy nad zadaniami. Możliwości są również wbudowane, aby kontynuować interakcję z innymi studentami w programie po ukończeniu zajęć i pracy nad Twoimi głównymi projektami badawczymi.

To, co czyni program EdD Dual Award szczególnie atrakcyjnym i czyni go jednym z jego elementów, jest elastyczność, dzięki której można wybrać domową instytucję. NIE lub IoE możesz utworzyć instytucję macierzystą, tj. Uniwersytet, w którym ukończysz składnik zajęć i badanie skoncentrowane na Instytucie, a następnie w ostatnim roku nauki przejść do innej instytucji (podwójnej instytucji), aby zakończyć pracę badawczą .

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

National Institute of Education (NIE) jest jedynym instytucji kształcenia nauczycieli w Singapurze i zaszczyt być integralną częścią usługi edukacyjne.&nbsp System edukacji Singapur została przeka ... Czytaj więcej

National Institute of Education (NIE) jest jedynym instytucji kształcenia nauczycieli w Singapurze i zaszczyt być integralną częścią usługi edukacyjne.&nbsp System edukacji Singapur została przekazana jako jeden z najbardziej udanych systemów edukacyjnych na świecie. Jest to po części ze względu na dźwięk polityki edukacyjnej i badawczej w kształtowanie programów nauczania i praktyki zarządzania w szkołach.&nbsp Co ważniejsze, to dzięki pasji i wytrwałości około 28.000 zaangażowanych i oddanych nauczycieli w Singapurze.&nbsp Jesteśmy dumni, że są w stanie wywołać tę wspólnotę naszych kolegów i pracować z nimi w celu poprawy jakości naszego systemu edukacyjnego na przyszłość.&nbsp Tak więc NIE zobowiązała się do naszej wizji jest Instytut wyróżnienie i naszą misją jest stworzenie, że instytut klasy światowej sławy dla jego osiągnięcia w dziedzinie kształcenia nauczycieli i badań oświatowych. Pokaż mniej