Lekarz w administracji biznesu

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd programu

Test Doctor of Business Administration (DBA) Program AMA sporządza perspektywiczne liderów biznesu na zajmowanie stanowisk linii frontu w dynamicznym i złożonym świecie biznesu.

Program obejmuje zarówno zajęć i badań i jest przeznaczony dla menedżerów, którzy chcą rozwijać dogłębne zrozumienie z najnowszych trendów i technologii, które kształtują globalnym świecie współczesnego biznesu.

Absolwenci będą przygotowani do podjęcia wysokich role profil jako korporacyjnych kierownictwo, przedsiębiorców, prawników i konsultantów. Prace Klasa podkreśla wyższe umiejętności porządek myślenia i krytycznej analizy. Teoria i praktyka są połączone poprzez możliwości uczenia świadczonych przez doświadczenie wykładowców w seminariach, projektach badawczych, studia przypadków, mentoringu przez liderów w środowisku biznesowym i zadań terenowych.

Cele programu

Podstawowym celem z Doctor of Business Administration Program jest do produkcji absolwentów, którzy mogą przyczynić się do rozwoju swoich zawodów i ekspansji wiedzy i świadomości współczesnych strategicznych zagadnień biznesowych i praktyk.

Studenci będą osiągnąć ten cel poprzez rozwój:

 • Gruntowna wiedza na temat metod badań naukowych i naukowych oraz ich zastosowania w otoczeniu biznesu dla menedżerów, konsultantów i profesorów uniwersyteckich;
 • Zaawansowane krytycznego myślenia, umiejętności koncepcyjne i analityczne;
 • Uchwycenia zarówno nowatorskie teorie i najnowsze praktyk w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w tym i intensywna znajomość teorii i praktyki w jednej dziedzinie działalności gospodarczej;
 • Narzędzia do wykonywania oryginalnych badań stosowane który przesuwa wiedzę biznesową;
 • Uznanie kwestiach kulturowych, etycznych i globalnych oraz ich wpływ na teorii i praktyk biznesowych; i
 • Umiejętności niezbędne do skutecznego podejmowania decyzji w złożonych środowiskach poprzez łączenie teoretycznych spostrzeżeniami z wiedzy praktycznej decyzji.

Warunki przyjęcia

Pierwszaków (NEW rejestrujących)

 1. Znakomitym Formularz zgłoszeniowy
 2. High School Zgłoś kart (formularz 138)
 3. Szkoła Transkrypcja (formularz 137a)
 4. Uwaga: Powinien to być szkoła transakcji szkoły w celu zapewnienia jego autentyczności
 5. Certyfikat Dobrej moralny
 6. obraz 2x2 (do 201 plików)
 7. obraz 1x1 (dla ID)

Pracownicy przenoszeni

 1. Znakomitym Formularz zgłoszeniowy
 2. Honorowe zwolnieniem / Poświadczenia transferowe
 3. Certyfikat Dobrej moralny
 4. Tymczasowe Zapis / Certyfikat Stopnie dla celów testowych
 5. Oficjalny Transcript of Records być wysłany przez poprzedniego szkoły z notacji: Kopia dla: AMA University, Proj. 8, QC
 6. Opis przedmiotu wzięte z poprzedniej szkoły
 7. obraz 2x2 (do 201 plików)
 8. obraz 1x1 (dla ID)

edukacji zobowiązała się dominującym dostawcą IT oparte na globalnym rynku, AMA Uniwersytet Komputer jest zakotwiczona na Triple "G" korzyść Global kształceniu i szkoleniu, globalnego zatrudnienia i globalnej konkurencyjności.

Espousing doskonałości w nauce, ma szeroki program naukowy obejmujący College of Arts and Sciences, College of Engineering College of Education, College of Business Administration z 24 licencjackich. AMACU oferuje również pracę dyplomową prowadzące do stopnia Master of Science in Computer Science, Master lub Pięknych w Edukacji Komputerowej, Masters in Business Administration i Administracji Publicznej.

światowej klasy edukacja i szkolenia AMACU jest uznawane i akredytowane przez globalnych partnerów i filii. W pełni wyposażone w urządzenia i programy, które wykraczają daleko poza potrzeby osób, posiada wyjątkową pulę wydziału, który stara się oferować środki dla każdej jednostki do osiągnięcia samo - aktualizację do maksimum. W konsekwencji AMACU wyprodukowała ponad jego udziałem liderów w biznesie, w edukacji, w przemyśle iw rządzie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

AMA Education System (AMAES) is the largest educational network in Asia and a member of the AMA Group of Companies.

AMA Education System (AMAES) is the largest educational network in Asia and a member of the AMA Group of Companies. Pokaż mniej