Lekarz służby (Dmin) w badaniach mądrości

The Wisdom School at Ubiquity University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Lekarz służby (Dmin) w badaniach mądrości

The Wisdom School at Ubiquity University

Rekrutacja Wymagania

  1. Uczniowie muszą mieć tytuł magistra lub jego równoważność. Równoważność składa się z udokumentowanego szkolenia poza tytuł licencjata, który jest odpowiednikiem godzin i wymagań do studiów magisterskich.

  2. Wypełniony Ubiquity University Przyjęć Wniosek musi być złożony w Urzędzie przyjęć.

  3. Uczniowie są zachęcani do należenia do jakiegoś akademickiego Biblioteka Naukowa w obszarze, w którym żyją.

Wymagania stopnia

Test Program BD.MIN zawiera 40 kredytów semestr plus dysertacji, które powinny zostać zakończone w ciągu pięciu lat od rozpoczęcia badania. Rozszerzenia dla różnych osobistych, rodzinnych i zawodowych powodów są dozwolone. Jesteśmy świadomi, że wszyscy nasi uczniowie są specjaliści z wielu obowiązków i odpowiedzialności, a my jesteśmy gotowi do pracy z każdym uczniem, aby zapewnić, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby ukończyć studiów i pracy doktorskiej. Wnioski o kontynuacji należy składać w Dziekanacie Studiów Doktoranckich gdy uczeń wymaga dodatkowego czasu w ciągu pięciu lat.

Każdy ukończony pięciodniowym intensywnym lub pielgrzymki liczy się jako 4 punktów, a każdy weekend intensywnych traktowana jest jak 2 kredyt na dowolnym stopniu Ubiquity Uniwersyteckiego. Kursy online i wirtualnych Rekolekcje mogą liczyć jako 2 kredytów lub 4 punktów. Czterdzieści punktów obecności na zajęciach są wymagane dla stopnia BD.MIN. Dodatkowe 14 Punkty przyznawane są do wytwarzania samej pracy doktorskiej, w sumie wymaganych dla stopnia Dmin 54 punktów.

Połowa kredytów oczywiście musi być w osobowa nauki doświadczeń (Intensives lub pielgrzymek), a pozostałe 50% może być traktowane jako wirtualne rekolekcje. Wyjątki mogą być dla niektórych studentów.

Studia doktoranckie mądrości

Wymagane Intensives

Kolejne cztery seminaria są wymagane dla programu BD.MIN: 1. Mądrość i Cywilizacja, nauczył rocznie 2. Doktoranckie Writing i metody badawcze, uczył rocznie 3. Każdy kurs wyznaczony jako odnoszące się do Mądrości Ziemi i Pierwotnego Umysłu 4. Każdy kurs wyznaczony jako odnoszące się do jednego z mistyków lub szczególnych tradycji mądrości Pozostałe fakultatywne seminaria może być wybrany z jednego z oferowanych kursów uniwersyteckich. Studenci powinni wybrać Intensives Pielgrzymki, Wirtualne Rekolekcje, które w jakiś sposób przyczynić się do ich tematu pracy doktorskiej lub konkretnego obszaru zainteresowania.

Dr Judith Yost służy jako Dean studentów. W tym charakterze, ona ogólnie doradzić przyjętych studentów BD.MIN o wyborze głównego doradcy i może ona służyć jako major Advisor, jak również. Dr Carolyn Atkinson, Dean Studiów Doktoranckich, będzie również konsultować się z uczniem, jak tylko uczeń zdecydował się rozpocząć swoją rozprawę.

Kandydat weryfikacja

Gdy student ukończył co najmniej trzy (3) Kursy University Mądrość, zdecydował się na naciskiem śledczej, a zakończył doradzając umowę z głównym doradcą, dziekan Studiów Doktoranckich zbierze recenzję kandydata. Spotkanie obejmie studenta, dziekan, głównym doradcą i wybrany członkiem wydziału odpowiedniej do tematu pracy dyplomowej i może być osobiście lub telefonicznie, w zależności od odległości geograficznej pomiędzy osobami zaangażowanymi.

Celem Przeglądu kandydackiej jest dziekan, a student ocenić wraz gotowość ucznia do rozpoczęcia pracy naukowej. Ponadto pytania od studentów i doradcy będą rozpatrywane. Student powinien wykazać się podstawową wiedzę na temat procesu badawczego i być w stanie zidentyfikować głównych autorów, które będą stanowić podstawę przeglądu literatury. Jeśli student potrzebuje dodatkowej porady lub pomocy w przygotowaniu do przeglądu kandydackiej, on / ona powinna skontaktować się z dziekanem Studium Doktoranckiego.

Obszary BD.MIN Koncentracji

Istnieje szereg obszarów koncentracji, w którym studenci mogą uzyskać stopień naukowy BD.MIN tak długo, jak to jest w ogólnej kategorii "mądrości duchowości." W końcu, wybór jest głęboko osobiste i może być tematem, który z nich ma zastanawiałem od jakiegoś czasu i jest to obszar spalania zainteresowanie dalszej eksploracji. Udane rozprawy może wahać się od czystej badań do twórczych projektów artystycznych i / lub aktywności społecznej. Na przykład, można badać konkretny Mystic, zdarzenia historycznego lub obszar niepokoju duchowego. Można opracować projekt artystyczny, takich jak kawałek muzyki czy sztuki i zapisać go w górę. Można zaangażować się w konkretnym akcie aktywności społecznej, takich jak chodzenie do Indii, aby pracować z dziećmi w niekorzystnej sytuacji i zapisać go w górę. Jest to decyzja należy dokonać, ponieważ w końcu, rozprawa jest twoja praca i musi odzwierciedlać kim jesteś i co uważasz za ważne dla rozwoju naukowego i duchowego.

Jak można myśleć o obszarach ostrości, należy wiedzieć, że istnieje pewna liczba Ubiquity University wydziału ze znacznym doświadczeniem w szerokim zakresie obszarów tematycznych, które mogłyby służyć jako główne Advisors.

Może okazać się, że obszar badań leży poza domeną jakiegokolwiek wydziału Ubiquity Uniwersyteckiego. Skontaktuj się z dyrektora Student doradztwo, Judith Yost, tak szybko, jak się zapisać, dzięki czemu można uzyskać wskazówki, co warto zwiedzić w danym tematem pracy doktorskiej i komu może chcesz jako major Advisor.

Wymagania Graduation dla BD.MIN Stopnia

  1. Uczniowie muszą mieć ich Rozprawa zatwierdzony przez majora Advisor i składać w Dziekanacie Studiów Doktoranckich od 5 stycznia roku ukończył. Złożenie powinna zawierać stronę tytułową z podpisem głównych Doradcy.

  2. Opłata Studenta, a wszystkie zobowiązania finansowe do wszechobecności Uniwersytecie muszą być w pełni opłacone, a zakończenie wszystkich wymagań dotyczących stopnia muszą być spełnione w trzecim tygodniu lutego roku ukończył.

Studenci, którzy ukończą wymagania dotyczące Graduation po czerwca data rozpoczęcia może żądać transkrypcji jako dowód ukończenia i że w rzeczywistości, posiadać tytuł doktora ministerstwa. Stopień i ukradł zostaną podane w momencie rozpoczęcia dodaje czerwca lub wysłane do studenta, jeśli nie zamierzają uczestniczyć w ceremonii ukończenia szkoły.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą